Zodd

Jako různě ve světě zombiedevadesátkový produkt, který zestárnul okamžitě, jakmile reflektory nadobro zhasly. Jednou to mělo něco do sebe, ale i tehdy na vážkách. Vivat Česká soda. ()

korbitch22

Prvních pět řad je super,ale pak to de čím dál víc doprdele až na samé dno odpadu,kde místo cardi je pavel kikinčuk známý pouze ze slunce seno jahody,kde hrál,Šimona idiota Pláničku. ()

heyda

Zase docela rozporuplný pořad. Někdy skvělý, vtipný, někdy zas příliš hrubý nebo sprostý. Přesto to byl velice oblíbený pořad v ČR se spoustou diváků včetně mě. Tak za sebe hodím nějaké výtky a dám jim pěkný 3 hvězdičky. :-) ()

Ivoshek

Hodnotím-li aktuální úroveň, je to na hranici odpadu. Zpočátku to bylo místy i vtipné, ale od doby, kdy to ovládla Žilková, je to jen koncentrovaná duchaprostá trapnost. ()

honajz

Takový jednoduchý, puberťácký humor. Ani se nedivím, že se líbí našemu 10letému synovi, ale pro dospělého by to chtělo trochu něco ne tak jednoduchého. Sem tam se sice nějaký dospělejší vtípek objeví, ale skutečně jen málokdy. ()

MM11

Rozhodně to není snadné hodnotit. Na jednu stranu to nápadně připomíná ty Novácké "estrády", které z duše nenávidím. Když ale sledujeme s čistou hlavou, tak člověku dojde, že tenhle pořad si s podobných kulturních braků vlastně utahuje. Utahuje svým způsobem... Často přehnaně, více než často trapně nevtipně, zřídka trefně. Jenže je nefér hloupě negovat kvůli osobám nebo dokonce stanici odvážný pořad. Vytvořit podobný formát je obtížné a Tele Tele došlo (vyjma České sody) zřejmě nejdál, to je velké plus. ()

Pítrs85

Nezapomenutelné pondělky ve společnosti Tele Tele a South Parku, který šel hned poté. Od Genzera se Suchánkem snad nikdo neočekával inteligentní humor "českosoďáckého" střihu, tohle byla prostě ujeťárna a nekompromisní parodie především domácích (tedy nováckých) pořadů. Když už pro nic jiného, tak díky kyselým ksichtům Radka Johna nebo Petra Kotvalda (kteří byli v Tele Tele tak skvěle zparodováni) tento pořad stál za to. Po reinkarnaci s Pavlem Kikinčukem nahradivším Josefa Cardu už však byla úroveň zanedbatelná a pořad tak nekoukatelný. ()

SOLOM.

Místy neskutečně vtipní, místy zase až moc trapní. Byl jsem ovšem pravidelným divákem a na některé scénky, reklamy či hlášky nikdy nezapomenu. ()

becki_tu

Humor Suchánka a Genzera mi sedí. Dřív mělo Tele Tele větší náboj, v poslední době už je to slabší, ale pořád je to jeden z nejlepších zábavných pořadů na komerčních televizích. Konkurenci vidím snad jen ve Zděňkovi Izerovi. Jednou týdně je to fajn zábava na odreagování. ()

duklak2

Měním svoje původní hodnocení ze dvou hvězd a dávám tři. První díly byly velmi dobré, ale s dalšími velmi klesala úroveň a nápady Geni, Suchoše a Retardy. Ke konci to bylo už velmi trapné a místo smíchu jsem skoro brečel, jak tohle můžou vysílat a být za to placení. ()

Coleator

Jedna hvězda - jednou za delší dobu se jim nějaký vtípek vydařil, ale většina scének je doopravdy neskutečně předvídatelná - a hlavně hloupá... ()

Handle

No jako, mně se ten humor líbil. Né každý díl byl dobrý, ale u nějakých jsem se válel smíchy. No a to jsem to sledoval ještě vlastně jako malý kluk... :) Jenže potom mě už přišlo, že jim docházeli nápady a pořad už nebyl tolik zábavný... I tak 4* :) ()

BoPo

Veľa nudnej a trápnej výplne medzi tými naozaj dobrými scénkami. No do môjho povedomia sa Tele Tele dostalo a zrejme tam už zostane natrvalo. Svoje miesto na česko-slovenskej TV scéne má zaistené. ()