mzss1

Tyto herce, zejména mám na mysli Suchánka a Genzera - vůbec nemusím. Místo vtipů dělají oba ze sebe naprosté "debily z ústavu". Zesměšňují sami sebe atd. Přesto na tu dobu se v tomto pořadu dalo párkrát zasmát, asi proto nedám odpad, ale to je asi tak všechno. Celkově hodnotím jen na 18% = * ()

DJ Obelix

Jakousi úroveň to ze začátku mělo, ale ta se ztrácela a ztrácela ... až nezbyla žádná. 2 hvězdy tedy pro celý projekt bohatě postačí... ()

kingik

Těžko hodnotit pořad, který už zanikl. Hnané do sympatického extrému, postupně invence opadala. V závěrečných dílech se už účinkující stali karikaturou sebe samých. 60% ()

MaedhRos

Humor je to hrubozrnný, přímočarý a poměrně nenáročný, ale v těch lepších momentech docela účinný. Absenci vkusu beru v tomhle případě jako plus...:-] Nejzábavnější je to totiž obvykle v těch nejnevkusnějších momentech. ()

InJo

V dobách vysílání jsem si nenechal ujít pomalu ani jeden díl, nicméně po letech už mi nečiní sebemenší problém uznat, že opravdu dobrých vtipů a narážek tam bylo vážně málo (většina humoru je postavena na více či méně laciných dvojsmyslech). Jisté sympatie však přetrvaly, hlavně kvůli Kopečkovic a parodiím diskuzních pořadů (Dvanáctka, Luxfery aj.). Momentálně (leden 2014) mi v televizi podobně laděný pořad hodně chybí... 70 % ()

Sinecod

Na Tele tele jako takové kašlu, párkrát jsem to viděla a myslím, že jsem se nikdy, nikdy skutečně od srdce nezasmála (kromě těch jejich srandovních paruk), možná trochu zahanbeně pousmála. U čeho se ale řehním statečně jsou nepovedené scény, ty jsou skutečně legrační, tedy alespoň já si myslím, že jsou. Jo, no.. ()

Anderton

Najväčším problémom tejto show bola nestabilná kvalita jej scénok. Štyria trhlí tvorcovia vsadili na všetky karty, čiže od úplnej stupidity až po absolútnu genialitu. Ak by som to mal zhrnúť percentuálne, tak mi vtipných pripadalo zhruba 33% tejto show. Ale nikdy mi nedalo tento silno autorský počin televízie Nova vynechať, ak som bol zhodou okolností doma. U mňa vedú teleblbies, v nich je tá genialita a stupidita zmiešaná. Takže aj vyjadrujú celý môj prístup k Tele Tele. ()

Carol Pifková

Áno kedysi to vtipné bolo, ale ako to chodí znova v televízii tak si uvedomujem, že je to strašná slabota. Neviem ako je to možné ale veľa starých relácií bolo kedysi vtipných a teraz ako to opakujú som zaskočená, že ako som sa mohla kedysi na tom smiať. Neviem možno môj humor je už oveľa suchší... ()

Frajer42

Jako malý jsem hltával každý díl. Nejvíce se mi líbil nejspíš teleshopping. Snad v každém dílu se našlo něco vtipného. Pravda, že většina za moc nestálo, ale ono se tehdy na nic dívat pořádně nedalo. Tele Tele je vydařený projekt, na který se zatím nikomu na Nově nepodařilo ani zdaleka navázat. Paroduje prakticky všechny tehdejší top pořady, ale to vám zřejmě neprozrazuji vůbec nic nového. Věřím, že čtveřice hlavních aktérů může být někomu krajně nesympatická, ale hodnotit odpadem se mi zdá naprosto neadekvátní. Já si naopak čtveřici již tehdy zamiloval a rád se především na dvojici Suchánek, Genzer znovu rád podívám. Ještě že existuje Partička. Jednu hvězdičku přidávám spíše z nostalgie, ale rozhodně bych se nebál na nějaký ten díl kouknout znovu a zavzpomínat, jak to tenkrát byl. 4 *. ()

stilgar1

Čtveřice ne zrovna dobrých komiků (jejich snaha bohužel často hraničí s demencí) se snaží pobavit, ale očividně jim to ani trošku nejde. Občas (tak možná jednou za 10 dílů) se jim možná i povede dobrý vtip, ale stojí tohle za sledování? Zlatá Česká soda! 2/10 ()

Kothy

Novácká klasika. Vždycky jsem zůstával dlouho vzhůru, když to dávali. Časem to začalo ztrácet úroveň. Ale některé fóry jsou jedinečné: "Co to je? Mluvící hodiny. Prásk! Co děláš ty debile? Jsou 3 hodiny ráno! Vždyť říkám, mluvící hodiny." :D Ještě Snídaně s nohou byla dobrá. ()

MikeCool

TV-pořad. Výborný, parodický pořad na NOVA-tvorbu, zejména televizní noviny. Doporučuji se kouknout i na zkažené záběry, také skvělá zábava. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) | ()

Fingon

Tele Tele je klasickou ukázkou nastavované kaše. Byl-li první rok - když ne přímo skvělý, tak aspoň ucházející (se slzou oku vzpomínám na první díl, ve kterém se odehrávalo přepadení televize a následné "volání k řediteli," tehdy ještě k Železnému, přes Kukurukuku a Heverly Debils. Kvalita pak odešla spolu s vtipností, protože vymýšlet každý týden nové ptákoviny, to prostě nejde. V době, kdy byl pořad (jak se později bohužel ukázalo, jen na přechodnou dobu) zrušen, bylo to jako rána z milosti. Roční pauza ale bohužel nepomohla, takže je z toho ještě větší sra*ka než před tím. ()

Trajektt

Parodické výstupy a skeče, které předvádějí zejména vysoký a tlustý Richard Genzer a jeho protipól malý Michal Suchánek je jeden z mála zábavných pořadů na který jsem se pravidelně díval na komerční televizi Nova. Parodovali zejména pořady.které byly vysílány na Nově, ale občas tam byly i vydařené ukázky parodovaných filmů s vtipným někdy až brutálním koncem. Taktéž nemůžu zapomenout na přísloví "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne".To mě fakt dostalo.Za mě 100% ()