Snímek se odehrává o silvestrovské noci v bývalém hollywoodském grandhotelu, který nyní prochází těžkými časy. Zachycuje groteskní útrapy Teda (Tim Roth), smolařského hotelového poslíčka. Ten při své první službě prožívá trpkou noční můru, když ho čarodějnice, které mají slet v novomanželském apartmá, požádají o pomoc. Všechno se ještě zhorší, když omylem doručí led do špatného pokoje a ve vskutku špatný čas se tak stane svědkem domácího násilí. Následně pošetile přistoupí na gangsterovu prosbu, aby mu v době jeho nepřítomnosti dohlédnul na děti. A aby toho nebylo málo, stane se v závěru noci rozhodčím strašlivé sázky. Bruce Willis, Madonna, Jennifer Bealsová a Antonio Banderas excelují v hlavních rolích této netradiční povídkové komedie, která je dílem čtyř režisérských hvězd - Allison Andersové, Alexandra Rockwella, Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Cinemax)

black_adder

Velmi zajímavý film, docela jsem se u něj i nasmál...obzvláště u posledního příběhu od Quentina - ten fakt neměl chybu :-) ()

Theraphosa

Banderas byl naprosto úchvatnej, dle mého zahrál svoji roli nejlépe ze všech herců. Poslední příběh byl typickou Tarantinovskou "úchylárnou" u které jsem brečel smíchy(hlavně když si pikolík vzal svejch tisíc doláčů bez mrknutí oka). ()

Jancll

Mně to přišlo dost trapné a plytké. Ani jedna povídka mě vysloveně nenadchla, celé mi to přišlo jako moderní sračička. ()

MareT.

První povídka byla ale úplně o ničem (svědčí o tom fakt, že jsem to chtěl vážně vypnout). Druhá už byla aspoň trochu zajímavá! Třetí byla nejlepší, dokonalá a velice morbidně vtipná. Čtvrtá byla taky super, šel vidět Tarantinův rukopis...JInak Roth byl celkem velký rušivý element, nelíbilo se mi, jak hraje svou roli, moc přehrával! ()

AngiS

Rohodně bych neřekla, že je jeden příběh lepší jak druhej.. vlastně jsem možná čekala i něco víc.. Spíš bych to nazvala stoupající tendencí.. Rozhodně Malí neposluchové a Muž z Hollywoodu se mi líbili.. škoda , že jako celek to pokazily dva předchozí příběhy ()

Tydlidáš

Poslední dvě povídky nemají chybu, druhá je slabší než ty poslední ale taky velice dobrá, první má své zvláštní kouzlo a hlavně Madonu, cely snímek krásně propojuje vyjukaný Tim Roth který pro dobrý tuzér udělá v podstatě cokoli a je to jedna z jeho nejlepších rolí co jsem zatím mohl vidět. ()

XdanteX

Vpodstatě se dá říct, že film část po části zlepšuje svou kvalitu. Po úvodních titulcích jsem pomalu začínal vyhlížet utajeného Růžového Pantera...následovala ale ptákovina. Po ní přišel v druhé části příběh alespoň s milým koncem...Následující "rodinná komedie" kde se dozvíme komu že smrdí nohy a jak se říká: Na konec to nejlepší s Quentinem........Kolem a kolem - Tima Rotha mám moc rád, ale v tomhle mi tam prostě nesedělo to jeho všelijaké "trhálkovství"...Co jsem přesně čekal tak to, že v Quentinově části byl už poměrně vklidu a bylo to o poznání lepší. Sečteno a podtrženo: I při tom slabém dvouhvězdičkovém rozjezdu film u mě šplhal a šplhal, ale na víc jak tři silné hvězdy to nebude *** :) ()

Bohemák

Těch 5 minut vynikající zábavy u jedné z povídek by mi vynahradilo, i kdyby zbytek byl úplná nuda. A to rozhodně nebyl. ()

Paity

Má to být veliká zábava, ale není. Je to jen průměrná sranda mísící se s porcí polonudy, která ma tendenci se s pokračujícím časem zvětšovat. ()

Mafian

Během této "komedie" jsem se zasmál jednou. JEDINKRÁT! A to v té absurdní scéně, když Antonio Banderas vstoupí do hořícího pokoje, poblitý pikolík svírá injekční stříkačku a mrtvolu, dcerka drží vypitou láhev šampusu jako zbraň a kouřící syn zapaluje další ohníčky. Takže na komedii hooodně slabé. ()

Rock

"Udělejte pro nás ještě něco... Rozveselte nám naši Evičku. Necháme vás o samotě... Nepoužívej ústa!" 4 příběhy, které spojuje 1 hotelový sluha. Když to napíšu narovinu, tak je to mišmaš, který nemá hlavu ani patu. "Mám nápad. Co takhle nechat děti doma?" - "Myslíš úplně samotné?" - "Ne! S televizí..." Nazval bych to pi*ovinou, kterou zachraňují herci jako Banderas, Willis či Madonna. - 20%. ()

Adramelech odpad!

To, že se jedná o komedii, jsem poznal hlavně podle toho, jak se ten hotelový poslíček v jednom kuse kroutil jak kašpar a jaké dělal trapné grimasy. Jinak mi ten film přišel veskrze stupidní. ()

kaygen.it

Chtělo by to čtyři rozlišná hodnocení. Zatímco první dvě povídky jsou velmi slabé, dvě následující, zejména ta Rodriguezova stojí zato! ()

Radim

Kromě třetí povídky slabota (ta ale byla skvěle vypointovaná). Nejvíce ze všeho mi ale vadila postava poslíčka Teda, který příšerným způsobem přehrával a vedle kterého všichni ti podivní hosté vypadali jako ztělesnění příčetnosti. ()

Crackonosc

První dvě povídky jsou vyloženě peklo a to až takový, že jsem druhou po třech minutách úplně přeskočil. Naštěstí třetí a zejména čtvrtá povídka tahají celek aspoň k průměru. Rodriquez i Tarantino prostě vědí, jak na to, jenom je škoda, že musejí film sdílet s dvěma dalšíma packalama. btw: Rothovo přehnaný pitvoření v první půli mě neuvěřitelně s*alo! ()

Wishkah

Nebýt dvou posledních povídek je tenhle film úplně ztracený. První povídka je divná a druhá hrozně ukecaná. Třetí povídka je doslova brilantní s perfektně uhlazeným, machistickým a charismatickým Antonio Banderasem a čtvrtá je ve rukou Quentina Tarantina a skvěle ukazuje druhé povídce, jak má vypadat ukaecaný scénář. Co mi přišlo líto je fakt, že chudák Tim Roth asi kvůli vícero režisérům nevěděl co hrát tak místy až nechutně přehrává ()

Prochy38

Hvězdně obsazená komedie se opravdu podařila až posledními dvěma povídkami. Je to škoda. Rodriguez a Tarantino nezklamali. A skvělý výkon T. Rotha jako prostředníka mezi příběhy zvyšuje kvalitu. Pobavila mě role S. Hayek:). Suma sumárum. Nuda nuda zábava zábava. 50% ()