Ptáci v trní (TV seriál)

Vtáky v tŕní

Drama / Romantický

USA / Austrálie, 1983, 460 min

• kagemush

Citově mě už párkrát v televizi vydírali(třeba takový von Trier)a líp.(21.5.2009)

Viděla jsem tuto ságu, když mi bylo přibližně 11 let a vryla se mi hluboko do paměti. Časem jsem si přečetla i knižní předlohu (uf, to byla děsně tlustá bichle :-). A ačkoli byla kniha jasně lepší, přesto i film má svou cenu a je to prostě ROMANTIKA. Už jen z té nostalgie si ode mě vysloužil 4*.(7.4.2005)

• WANDRWALL

Nošení dříví do lesa.(14.8.2010)

• paascha

Kolem a dokola jde o pěknou srágoru, ale vzhledem k tomu, jak tento miniseriál rozechvíval srdéčka našich milých dívek, žen, matek a babiček, dám dvě *. Nakonec jsem to s manželkou odkoukal taky a vlastně jsem ani moc nezíval a odcházel jsem jen do kuchyně pro nové láhve, což je vlastně hned vedle, tak se to skoro nepočítá:-))))(7.7.2010)

Je to krásně plynoucí seriál rozdělen na několik částí. Nic v televizi nedávají, tak se na to občas mrknu, není to zlé, baví mě to, má to svůj děj se zajímavým a simpatickým obsazením..(7.8.2011)