Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

zsn odpad!

To byla parodie na jaký film, prosím? V životě jsem neviděla nic více dehonestujícího filmový žánr pro ženské, než dnes. Opět se mi potvrdilo, že tyhle filmy nejsou pro mne. Otřesné herecké výkony. Přehánění naprosto ve všem - zejména v těch jeba_kách, erotickém podtónu v každé scéně a agresi chlapů. Vše velice afektované. Asi by mě brzy jeblo, kdybych měla každou minutu v životě zakládat jen na sexu. Už jsem na to asi stará, víc mě prostě baví porno a dovolte mi se zasmát, jestli  ten hlavní herec má jen 31 let. 45 nejmíň. A ona také 29? Vypadá jak Partyšová ve svých současných letech. Dnes děcka fakt vypadají staře. ()

Spiker01

První díl mě svým zvráceným způsobem vlastně celkem bavil a přišel mi jako lepší a odvážnější verze Padesáti odstínů, které byly úplně k hovnu. Dvojka sice přesně ví, že diváci chtějí tolik sexuálních scén, kolik to jen jde, ale čeho je moc, toho je příliš. A v druhé půlce se to zvrtne už do úplné parodie a to ještě čekám, že trojka vůbec na TEN konec nenaváže (stejně jako mi bylo připomenuto, že dvojka nenavazuje na jedničku). Snad jen ten Simone Susinna mě tu bavil. Do černé nepůjdu, na druhou stranu čistý průměr a přestřelená míra rajcovnosti. ()

Likan7

Nejdřív pozitiva. Anna Maria Sieklucka je furt kost a minimálně nadrženost umí zahrát dobře. Kameraman ví, že Sieklucka je pěkná a umí jí nasnímat. Kameraman nejspíš točí o víkendu porno, takže umí nasnímat erotický scény, který tu minimálně v první hodině jsou tak 50 minut. A kdyby si film koupila nějaká italská cestovka, může 10 sezón čerpat ze záběrů prosluněné Sicílie. No, moc pozitiv není. Ono taky není vůbec kde brát. Tohle je šílený kýč. Pokud měla jednička něco jako náznak nějakého příběhu, tak tady se NĚJAKÝ, JAKÝKOLIV příběh nastíní možná v posledních 30 minutách. Přes hodinu jsem s úžasem sledoval, že tu vlastně mimo sexu a pěkných záběrů není NIC. Ale vůbec nic. I oba díly Sexu ve městě toho mají víc. Závěr ala mafiánské vyřizování účtů je sice možná efektní (zpomalený), ale je to víc k smíchu, než to brát vážně. Jo, a abych nezapomněl. Pokud někdo čeká na odpovědi na očividný otázky, který přišly se závěrem prvního dílu, tak se to VŮBEC neřeší a minimálně ty 2 odpovědi, který jsou naprosto do očí bijící (pokud jste viděli první díl), tak se dozvíte stylem, že někdo vždycky přijde do místnosti, něco plácne a vy z toho máte pochopit tu odpověď. Těším se na trojku, to bude teprve top. ()

JenYu

Slunce. Pláže. Černé obleky. Bazény. Uhrančivé oči. Melancholické písně. Rychlá auta... Bohužel ani opulentní výprava a herci bez zábran nestačí, když není o čem hrát. Film tak spíš připomíná dvouhodinový bezeslovný videoklip a reklamu na výrobce slunečních brýlí :) P.S. Žánr mi nevadí a jednička byla celkem ucházející, tomuhle dílu však chybělo cokoliv, čím by zaujal. ()

tomino28 odpad!

Je to jako sledovat ten nejlacinější hudební videoklip s nejdebilnějším textem a dějem - zde ještě proloženo soft pornem a nataženo na téměř 120 minut. A stejně jako u hitů jednoho léta, i tento pokus o film během pár týdnů vyšumí do ztracena jako pára nad hrncem. Ale zároveň to, co přitahuje masy a pozornost, pojede na Netflixu do té doby, dokud o polsko-italskou divokou domácnost bude zájem. A obávám se, že ještě zdaleka nekončíme. ()

• Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)
  • Záběry s Lamborghini Urus byly točeny u města Cala Gonone. (Ficik)
  • Natáčalo sa vo Varšave a na viacerých miestach v Taliansku. (MikaelSVK)