Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

Ganka

Je to fajn, feministický, ale jinak nic moc. Že by tam byl nějaký zázračný děj se říct nedá, ale ten není skoro v žádném filmu z prostředí armády. Režisér byl asi magor, protože z krásné Demi udělal ošklivou lesbu a ze sexouše Vigga zase úchyla s knírem. A ještě si dovolil mě tou pitominou nudit dvě hodiny. ()

Megahead

Armádne a vojenské filmy ma dokážu málokedy zaujať (zelené gumy akosi nemusím), takže 3 body za takto ladený film s občas mne nesympatickými rozkazmi a premotivovanými veliteľmi je až až. Ale herecké výkon   Demi Moore a Viggo Mortensen-a sú celkom schopné. ()

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (více)