Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

dyfur

....herecká príležitosť pre Demi Moore i s fyzickou premenou,ale prišlo mi to samoúčelné.Skôr išlo o to,aby sa D.Moore mohla predviesť ako výrazná herecká osobnosť niečo na spôsob R.de Nira a jeho Zúriaceho býka....ale "býk" sa nekonal....jedna hviezda za námahu D.M. ()

dee-key

Viděl jsem to tak dávno, že si to moc nepamatuju. Ale pamatuju si, že s těma čtyřma hvězdama jsem to tenkrát hodně přestřelil. Dávám tři a jestli se na to podívám někdy znovu, dám možná dvě. ()

Martin741

O nicom a strasne priemerny je tento vojnovy film G. I. Jane. Vojnove filmy mam rad, a tak siahnem radsej po Unaveni Sloncem alebo Black Hawk Down, nez tento priemer. Cudujem sa, ze takuto priemernu srajdu natocil niekto ako Ridley Scott. 50 % ()

honajz2 odpad!

Nikdy jsem tomu filmu nedokázal přijít na chuť a nikdy se mi nelíbil. Možná bych ho z dnešního pohledu hodnotil jinak, protože odpad už dávám jen filmům, které jsou fakt hodně špatné, ale to bych ten film musel vidět znova a to se mi zrovna nechce. Své hodnocení (z roku 2012) zde nechám jak je, ale neberte ho tolik vážně. ()

raptorrr

Nemam rad filmy o tom, jak je to v armade skvely a nemam rad filmy o tom jak jsou zensky minimalne stejne dobry jako chlapi (nic proti emancipaci, ale vseho s mirou...) a tenhle film je kombinaci obojiho... ()

Petoss1

Ridley Scott obliekol Demi Moore do uniformy a vôbec to nieje také zlé, akoby sa podľa hodnotenia mohlo zdať. 70 % ()

C0r0ner

Na takovém výcviku bych vydržel tak dva dny, než bych se rozpadl na kusy. Proto musím smeknout před všemi, kteří ho kdy zvládli. Film jako takový ale není příliš záživný příběh o holce, která chtěla zkusit něco, co žádná před ní. Kdyby to tak mělo o pár desítek minut méně, tak by to bylo fajn. Takhle to byla místy dost nuda. 65% ()

Wormboy

Uplna totalna katastrofa!!!Demi Moore ako zachranca zenskej dostojnosti v armande...nic proti emancipacii zien,ale ta by sa dala riesit aj inteligentnejsou cestou ako vyholovanim si lebky a obliekanim sa do zeleneho...ta jedna hviezdicka je asi len kvoli ucte k Ridley Scottovi... ()

Juto

Jedná sa o feministickú propagandu, ktorá sa zmenila na senzačnú hollywoodsku zábavu, ktorá je v rozpore s skutočnosťou. Demi je vynikajúca, a oholiť si hlavu aj, keď za peniaze je pre ženu hrdinstvo. 6/10 ()

emo

Kvalitný film. Jedinou chybou je, že to režíroval Ridley Scott - od neho sme zvyknutý na viac... ()

laik_60

"V hodoníné zavojáčka mňavzáááááli" ... trocha plytké ... Moorova mi pripadala príliš vyhúkano a feministicky !!!! :( ()

Courtemanche

Klišé, ale příběh se to povedlo moc slušně napsat i zajímavě natočit. Plus možná nejlepší Demi Moore v kariéře a taky víc než přesvědčivý výkon Vigga Mortensena. 4/5 ()

Radiq

Demi Moore není zrovna typ ženské, z které bych uchcal do kelímku, ale tady teda všechna čest jejímu hereckému výkonu (fyzicky náročnému). Navíc ta sjetá hlava jí docela i slušela. Škoda jedné věci - nevěřil jsem tomu. Za prvé - kdyby to byla opravdu tak výkonná ženská, určitě by nebyla tak hezká, ale spíš by vypadala jak škaredá lesba. Za druhé - můj osobní názor na ženské, které se chovají jak chlapi, není dobrej. Za třetí - jde o americkou armádu, kde hrdinů není nikdy dost, takže bylo celkem jasné, kam to bude směřovat. Na druhou stranu to mělo i pár kladů - líbil se mi tvrďák Viggo Mortensen, závěrečná mise v Lýbii a hlavně to cvičení na ostrově S.E.R.E (ano, nejvíc se mi na tom líbilo to jméno). ()

Decker

Je videt ze zadne tema neni pro Ridleyho Scotta cizi. Zde se setkavame s ozehavym tematem zen v prvni linii. Scottova rezie neni vubec spatna, ale neco ji preci jen chybi. Evidentne zde bylo opusteno od vizualniho pojeti spise k akcnim a napinavym scenam. Demi Moore je bohuzel prilis vlacna a jaksi z jednoho dreva a neprinasi filmu vetsi citovou ujmu na divaka, ale zrejme je to dano tim ze se jedna o vojenske tema a v armade asi nebudou prilis vyrecne a citove choulostive typy na dennim poradku. Potesi samozrejme sledovani Vigga Mortensena, ktereho jiste maji vsichni zafixovaneho ve sve pameti jako Aragorna z Pana prstenu. ()

Wallas

Nebýt té závěrečné lechtačky s puškama, mohl by to být druhý Jarhead, mohlo by jít hodnocení i výše. Ale jinak povedené dílko - dobré charaktery, dobrá řemeslná práce. ()

Jizni Tlapa

Scottova slabůstka pro D.Moore je spíše na škodu. Demi je kočka každým coulem a roli tvrďáka ji ne a ne uvěřit. Naopak Viggo je frajer a s úhledně zastřiženým kňourem působí reálně. Veliká škoda, že na akci došlo až v samotném závěru a není vůbec špatná. G.I.J. je lehká nadprůměrka s obyčejným scénářem a zbytečně politickým podtextem.. ()

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (více)