Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

Dupac

Jako akční film bez nároku na hlubší ponor do jeho myšlenkového konceptu je to obhajitelné. Nejít o zápletku s fyzicky ultraschopnou Demi Moore, která bojuje o právo nechat do sebe během výcviku kopat stejně, jako by byla chlap, ale o nějakou militantní popcornovou vymývárnu ve stylu Top Gun, bylo by to pro spoustu lidí určitě míň iritující. Spíš než feminismus bych pak ve scénáři hledal zhmotněný sen nějakého lampasáka o tvrdých a univerzálně bojeschopných ženách. Přesto mě s ohledem na zdejší hodnocení překvapilo, že film není zdaleka tak směšný, jak se tu píše, a to hlavně díky mistrné Ridleyho režii, která je neoddiskutovatelná. Některé scény (hlavně ty, kde se nemluví) zaslouží velký filmařský respekt. ()

Roper odpad!

Totálna sračka, rozpočet tohto FX-kového filmu sa mal radšej redistribuovať do krajín, trpiacich hladom v podobe naturálii... Ridley Scott bol asi pod vplyvom omamných látok ak dokázal natočiť takýto humus... Demi Moore iba ukázala, čo všetko je žena schopná urobiť pre honorár... Peniaze si predpokladám zarobila, ale na istý čas si pokašlala výzor a jej herecký výkon nestál ani za hovno a to som dosť benevolentný k ženám...! ()

kellys2

Nuda, nuda, nuda! Jenom protože tam hrála Demi Moore tak se na to chvílemi dalo dívat. Americký patriotismus málem kapal z obrazovky. Všechno máme nejlepší!? Chvílemi to připomínalo bývalé SSSR, tam i trpaslíka měli největšího a nejlepšího na světě! Vojenští poradci děli vše co bylo v jejich silách aby herce naučili alespoň základy držení zbraní a jak s ní zacházet ale marně! Vigo Mortensen působil s M16 v ruce trapně. Poznámky vojáků "kozatka v armádě" to bych chtěl vidět kdo by si to dovolil! ()

zoilo.m

G.I. Jane- když jsem tenhle film zadal do vyhledavání, čekal jsem hodnocení, něco kole 70-80%. První část podle mého výborná (sceny se zvonem=paráda nebo když píšou noční test ), druhá část, už tak dobrá nebyla, ale neurazí a Demi Moore, ač na 3mm, tak asi její nejlepší výkon (i když uznavám, někdy dost rozpačitej..) ()

johael

Jeden z filmů s jasnou indicií, že Američan je vlastně Rus naruby. Stupidní agitka o tom, kterak Nataša Vozněšenská překoná díky svému nezdolnému leninskému přesvědčení nástrahy, které na ženu klade Velká vlastenecká válka, a svědomitým splněním svého komsomolského závazku sama zažene fašistickou zběř až do Berlína. ()

Petrisoff

Tento film se mi nesmazatelně zapsal do paměti, dá se říci na tu dobu měl tento film revoluční příběh. Žena ve speciálních oddílech americké armády. Příběh + výkony herců dělají z tohoto filmu pro mě jeden z nejlepších vojenských filmů. Myslete si co chcete, ale Demi byla vynikající. 87% ()

bezchli

film o tom, že chyby dělá každý a že ne každý na světě dostane stejnou příležitost jako ostatní. Zde ukázano na ženách v armádě. Znalci vojenského prstředí zde najdou ovšem mnoho chyb a může se jim film zdát nedotažený. Mě zaujal. ()

Puchyr

Neřekl bych propadák, mně film zaujal. Zde nejde o válku, ani o akční scény,, jde tu o drama, jestly žena uspěje tam, kde i muži vyčerpáním odpadávájí. výcvyk byl fakt super, syrové a drsné a nakonec jako na závěr taková poměrně příjemná ostrá mise v Lybii. Rozhodně to má originální námět a zajímavý děj. 65% ()

Profík

Radši bych viděl v titulní roli jinou herečku, ale budiž. V druhé půli to trochu ztrácí tempo, měl jít radši nadoraz celý film. Ovšem hláška suck my dick rulez, akorát v překladu se nějak záhadně ztratila, vyhul si ho sám nemá ani zdaleka grády. 75%. ()

silencewater

No jediny co na filmu ocenuji je, ze Demi si musela maknou aby vypadala takhle a Viggo byl ultimatni jako vzdy. Jinak nechutne americky a tim koncem to totalne zvorali. ()

knize viktor odpad!

Tak to se Demi nepovedlo, vždy mě pobaví když se nějaká slepice snaží dokázat, že je fyzicky na tom líp než všichni chlapi , celkově to můžu pouze ohodnotit jako odpad, jako ostatně většinu amerických ptákovin. ()

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (více)