poster

Cesta na jihozápad

 • anglický

  Journey Southwest

  (festivalový název)

Rodinný / Western

Československo, 1989, 84 min

 • LiVentura
  ***

  ..Jeden z pokusů o "český western"....ale dopadlo to jako vždy...je z toho "eastern"...:-))(28.7.2008)

 • Webb
  **

  První western pocházejicí z naší tvorby který jsem viděl a škoda že pouze průměrný, bez atmosféry, řádného napětí a lepších triků.(15.3.2009)

 • jhrasko
  **

  Prekvapujúco nevzrušivý film, ktorému nie je čo vytknúť, nie je ale ani za čo chváliť. Príbeh nemá potrebnú šťavu, chýba mu dramatický oblúk, westernové "tóny" posobia smiešne a ako tak ho zachraňuje záver zaujímavo nectiac(i) pravidlá žánru. Keďže ale ide o "žánrový pokus", je to skor paradox ako kompliment. Herecky každopádne čistá záležitosť, preto (pre to) * * { a pol }(20.2.2010)

 • swamp
  ****

  Eastern western pro mládež. Říkejte si, co chcete, ale tenhle film jasně definuje lidské hodnoty a na nedělní odpoledne je myslím ideálním pokoukáním pro sračkami přesycené děti.(3.5.2011)

 • Karlas
  ****

  Tohle rozhodně není film pro hnidopichy a věčné kverulanty, ale mě přinesl vlahé potěšení. Výběr chlapáků československého filmu se zde úspěšně popral s tématem, které je tak vzdálené našim krajinám. Zajímavý příběh odvahy a dobrodružství v peřejích průzračných řek a ve stínu skalistých hor.(24.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace