Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

ranp

Tohle už je fakt moc, tenhle film asi neměl nikdy vzniknout.. hodnocení odpad nedávám jen proto, že mám velice rád první díl a znám jej téměř nazpaměť. ()

OughJay

Přijde mi, že lidi jsou tady jak stádo krav, co se ženou za volem... Vidim odpad, tak dám taky odpad... Takový uvažování nechápu. Přitom i když je tohle nejhorší díl ze série, aspoň jednu hvězdu si zaslouží... Ať mi nikdo neřiká, že se u toho ani jednou nezasmál... Vtipnejch momentů je tam dost a i když je tam několik trapnejch, Potměšil rozesměje aspoň mě skoro pokaždý... Navíc zahrát dvojroli se mu taky povedlo... Možná časem zauvažuju i nad dvouma hvězdičkama, ale určitě ne nad odpadem, existujou miliony horších filmů... ()

insurgentes

Normálně bych dal tak tři hvězdy, ale když jsem viděl to jednotné hodnocení odpad! zdejší "honorace", nezbylo než být taky kapánek neobjektivní. Třetí díl sice není tak povedený jako druhý, ale hodnocení 12% je prostě docela obyčejná hysterie. Ladislav Potměšil mi připadá někdy docela zábavný, řada fórů, i když samozřejmě ne všechny, se alespoň snaží být původní, a koukatelnost filmu značně zvyšuje Petra Martincová, která je prostě k sežrání. Je sto tisíc horších filmů na světě, a ne 20, vy magoři. ()

MsUtahraptor odpad!

Co člověka nedonutí protrpět jen proto, že jednou jede lepším autobusem s polštářky pod hlavu a příliš dobře viditelnou (a slyšitelnou) televizí... Tohle je za hranicí zločinu proti lidskosti! ()

misstake odpad!

Blbý, blbější, ještě blbější, ještě větší blbec než jsme čekali a posloupnost pokračuje až k tomu úplně nejblbějšímu z blbých čili k Majoru Maisnerovi 3. Tento komentář je přesně takový jako celý film a má přibližbně stejný počet myšlenek a vtipných míst. A to první místo je nejspíš zasloužené. ()

LEATHERFAC odpad!

Vážení přátelé...pan Soukup se rozhodl státi se režisérem nejhorších, nejtrapnějších a nejstupidnějších filmů všech dob...a daří se mu to "kupodivu" velmi dobře...Gratulujeme... ()

Testament odpad!

Bomba!Nejlepší film všech dob, dávejte mu hvězdičky, jednou se musí dostat na vrchol. Posílám pozdrav z psychiatrické léčebny a už nervozně vyhlížím čtvrtý díl. Nehodlá ho Soukup točit s Troškou? A pak by Troška mohl zase využít Soukupa na Kameňák 4. ()

see_sawandrew odpad!

Jedno se Maisnerovi upřít nedá... po třech projekcích za sebou by dokázal dostat do blázince nejen ony filmové postavy, ale i všechny diváky. 0% ()

klúčik odpad!

Neviem ako sa niečo môže tak pokaziť. Na prvej časti som sa zasmial, pobavil , ale na tejto somarine sa to nedalo... ()

wosho

Celá tato trillogie je na jedno brdo, stejné fory, stejý děj, stejní herci, prostě úplně obyčejné komedie pro nenáročné publikum. Nedej bože, aby se na ně však podíval někdo krapík náročnější. ()