Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Berry odpad!

Původně jsem chtěla taky napsat jen:,,To je sračka první třídy", ale zkusím to trochu rozepsat... Ladislav Potměšil od sebe absolutně nedokázal oddělit postavu Maisnera a jeho dvojníka. Hrubec, který hraje tentokrát ještě věšího vola, než v předchozích dílech, už taky nepůsobí ani trochu vtipně, spíš trapně. A dky tomu "těhotenství" to má opravdu korunu... Simona Krainová ze sebe udělala krávu první třídy (viz. scéna se zapálenou cigaretou...). A protože film ničím nepřekvapí (teda samořejmě kromě extrémní dementnosti), můžu tvrdit, že si post nejhoršího filmu na ČSFD zaslouží docela právem... ()

CiPR

Byla to zábava, ale bohužel o hodně slabší, než u předchozích dílů. Možné že ohranné vtípky už nebyly tou správnou volbou, chtělo to něco nového a ani skvělý Ladislav Potměšil v roli majora Majsnera s Janou Synkovou v roli Mgr. Kudlákoví to nezachrání. Do třetice všeho dobrého, to bohužel tady neplatí. Parkrát mě to rozesmálo, ale bylo toho málo. "Kuře. zapomeňte na to".50%. ()

zdeny99

Tak tohle je už absolutní kravina, která těžila z úspěchu prvního dílu. Postrádá především inteligentní humor jedničky a už neví, kde má brát nové nápady. Proto se na policejní stanici pase koza, chovají králíci a kamrlík slouží jako bordel. Maisneři jsou rovnou dva. Nejvíce tak zaujme narvaná Vlasta Peterková v šatech. A ten humor? Inteligenci postrádá, ale prdel to je, to jo no. [21976. hodnocení, 388. komentář, 15%, 42. nejhorší film] ()

#47

Nejsem ovce která bude dávat nejnižší hodnocení všemu co se drží na chvostu žebříčku CSFD jen proto abych konformě držel s většinou. Humor tohoto filmu sice nepatří mezi intelektuálně nejsilnější, přesto se ale v některých situacích dobře bavím a nevidím důvod si o něm myslet že je to největší odpad v dějinách kinematografie. ()

Rami odpad!

Nechápu, co jste všichni měli proti minulým dílům, které byly koukatelné a oproti tomuto se jednalo o skvosty kinematografie. Tento film je strašlivá sračka a na světě je už jen málo filmů, které se s ním mohou v tom všem hnusu rovnat. Pro mne odpad na odpad na odpad. ()

Toka

Film do pohody. Ty vaše "odpady" mě akorát utvrzují v tom, že na csfd nejdou normální lidi, ale filmoví magoři co by za chybu urvali hlavu. Ale já se vám nedivím, čumět 24/7 na filmy, tak z toho taky začnu magořit :) S klidným svědomím s úsměven na tváři dávám 5*. ()

Luk Skywalker

Lepší než druhý díl, sice je šílenější, ale proč ne. Dobře, že tvůrci zvolili jiné prostředí než v předešlých dílech, tím to u mě získává lepší hodnocení než dvojka. ()

char_t odpad!

Jednička byla dobrá, vtipná. Dvojka byla slabá, ale pořád ještě místy dokázala pobavit a svým způsobem měla hlavu a patu. Trojka už je jen jedna velká směsice kokotin. ()

Alex24 odpad!

Po vcelku ještě ucházející (s odřenýma zádama) jedničce, přibližně stejné dvojce, přišla v roce 99 katastrofa. No ono ani ne tak katastrofa, série filmů o českým policajtovi, kterej baští Ameriku a hlavně Policejní akademii zavání, nebo spíš dokonce těžce smrdí tehdejším čerstvě narozeným análním alpinismem Americe, na kterým si franšízáci, jako McDonald's udělalo reklamu, není zas takovým překvapením. Do takových mezí upřímně řečeno filmová série mířila už od prvního dílu první sekundy stopáže. Předchozí dva díly jsem bral spíš jako odpočinkovou záležitost u které se nemusí přemýšlet, ale to co předvedla trojka... to je příšernost nejtěžšího kalibru... Už jen úvodní rádoby cool song, do kterýho "rapuje" Potměšil je brutální. Navíc se ten song táhne celým filmem, takže se to vyrovnává přehnaným používáním písničky Relax od Frankie goes to Holywood v Bony a Klid... Navíc mi přijde, že herci, jestli se to tak v tomhle díle dá nazvat jsou snad celou dobu pod vlivem, páč takový herecký výkon jsem podával já, když jsem si jako malej hrál na filmy s kamarády. Celý příběh a vlastně film i s postavami se staly obětí šablonovitosti a v případě postav oběťmi zažitých standardů z prvního a druhého dílu. Tenhle film nemá naprosto co nabídnout. První dva byly alespoň blbosti, kterými se dá zabít čas, když je ho tedy příliš. Ale dát tohle do hlavního vysílacího času by mohla snad už jen stejně kvalitní Nova... Dnes bez hvězdy... PS:. Vsadil bych se, že u zmiňovaného závěrečného "songu" mnohým selhala pistole... do vlastního obličeje... ()

Pavelpi odpad!

Něco tak přiblblého jsem už dávno neviděl.Divím se hlavně Potměšilovi a Moravcovi,proč v tomhle díle vůbec hráli.Vždyť to bylo pod jejich úroveň. ()

Besyn odpad!

Ten Soukup musí být vážně magor a měl by jít k lékaři,či psychyatrovi.Zdravý člověk přece NEMUŽE něco takového natočit !!!!!!!! ()

foundation

toto je cooo? 6 ty najhorsi film? lol ved je to celkom v pohode ako cela seria..ludia to vazne poznate len 6 horsich filmov ako je toto..tak to ste toho vela asi nevideli :D naschval tomu trochu pridam lebo sa mi to hodnotenie vobec nepaci :D ()