Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Stingray odpad!

Koncetrované čisté zlo!! Dodnes myslím,že nic horšího jsem neviděl. Vhodné k použití na Guantanamu je zlomení teroristů. ()

disstanda odpad!

Čisté zlo! Etanol toho nejhoršího z porevoluční kinematografie, pokud bych natáčel Clockwork Orange dnes, nechal bych Alexe s klapkami na očích dokola koukat na tento odpad! ()

Char.lie odpad!

Je obrovská škoda, že nejsou k hodnocení nabízeny hvězdičky mínusového charakteru :-) Slušných slov, které by se daly na adresu tohoto filmu vyřknout se skutečně nedostává. Jediným náznakem světlého okamžiku filmu, který vyvolá slabé škubnutí koutků (možná spíše počátek mrtvice), jsou ty chvíle, kdy ani herci nemohou unést sílu trapnosti a jen horko těžko zadržují smích (či pláč?), který si z pohledu soudného člověka ta či ona scéna zasluhuje. Hanba všem, kteří se na tomto filmu podíleli...málem se vám podařilo zhnusit mi nádherné vzpomínky na hotel Srní z mého dalekého mládí ;-) Takže jak se říká - nikdy více, radši ránu do palice... ()

Turtle odpad!

Pravděpodobné nejhorší film vůbec. Degradace filmu jako takového. Nudné, stupidní a za hranicí běžné debility. Sledování může způsobit vážné a nenapravitelné poškození mozku a bolestivé průjmy. ()

DonSimeone odpad!

Co je víc ? Co je dál ? Tohle už je nejdál !!!!!!!! Priznám sa, tento film som do konca nedopozeral. Nezvládol som to, nedalo sa...... ()

Sireth

Tak to byl, jak se říká, matroš! Obsazení hlavní role Dementním Jaroslavem Sypalem počínaje a naprostým zostuzením Českého národa konče. Můžu se pochlubit, že jsem viděl film celý! Nebylo to vtipné, ale i přesto jsem se smál (jak to???!!!)! ()

Bow-Z odpad!

Dlouho jsem byl tohoto skvostu ušetřen, až jednoho srpnového dne roku 2010 v dopoledních hodinách a po těžký opici jsem zabrousil na stanici, kde zrovna tato "komedie" začínala a ze zvědavosti jsem s vypětím všech sil nepřepnul a dokoukal, i když to bylo hodně obtížný. James Bond po třech lobotomiích, pod vlivem narkotik a s podvázanejma koulema. Nevím, jestli se jedná o nejhorší český film všech dob, ale minimálně by neměl chybět v nominaci. ()

Deall odpad!

Tady je naprosto vidět jak se dá z ne tak docela špatného filmového nápadu udělat naprostý propadák. J.Soukup to dle mého nepojal moc dobře a herecké obsazení hlavního hrdiny Jaroslavem Sypalem také nepřidalo na kvalitě filmu...V tomto případě je pěkná procházka daleko lepším využitím volného času než zhlédnutí tohoto filmového braku. ()

psycholog odpad!

Jarda se opět překonal. Natočil "českého Bonda", ale tak hrozně a debilně, že takováhle šumárna nikomu nemohla přirůst k srdci. Typický béčkový film, pro béčkového diváka, který u těhle ptákovin hezky spinká a polovičatě zhruba sleduje, co se děje v té BEDNĚ a když se náhodou vystřelí, nebo přijde trošku vyšší zvuk hned na to reaguje - no konečně se to hejbe! Tahle dějová omeleta složená z nejrůznějších sraček, scénáristicky totálně tupá a herecky vymaštěná, nemá snad ani právo se nazývat filmem. Ale Jarda, ten který točí své policajtské filmy o sto šest si prostě věří. Na svých počátcích nebyl špatný, ale tímhle si teda dal ránu níž jako hrom. ()

cachanell odpad!

Nedokázala jsem pochopit o co v tomto filmu jde. O blbost ? O komedii ? O velkou nadsázku ? nebo zase se vrátím k tomu prvnímu : O hledání diváka, který se dokáže na tento film dívat a ještě se mu bude líbit ? Ať tedy takový žije .... Já k němu určitě nepatřím, nedokázala jsem se dívat více než jednou a to ještě s přestávkami :-))) ()