Nejspíš to jediné, co se Milanu Šteindlerovi povedlo natočit. Dobře napsané, se skvělým Pieczkem, Hrzánovou, Vránovou a samozřejmě Chýlkovou, s velice dobrým scénářem. Vadilo mi ale, že to celé vypadá, jako by se to odehrávalo někdy v osmdesátých letech a výprava i kostýmy to jen potvrzují. A třicetiletá Ivana Chýlková na začátku hrající čtrnáctiletou...to se úplně nepovedlo.(27.1.2011)

Franciszek Pieczka je prostě excelentní, ostatní herci za ním však příliš nezaostávají a v době vzniku filmu ještě neotřelý humor Haliny Pawlowské zde funguje skoro na jedničku.(28.7.2007)

Tak nevím. Zase tak nadšená nejsem, i když scénář se Halině docela povedl, něco mi k opravdu dobré černé komedii poněkud chybí.(2.2.2007)

Jedna z mála věcí co se mi líbila od Pawlowské. Trefa do černého byla s obsazením Chýlkové a Pieczky.(20.5.2014)

Nejlepší Šteindlerův film. Výborné hlášky a sehraná dvojce Chýlková - Hrzánová.(11.3.2009)