Tamdydam

Ať si říká kdo chce co chce, ani sebehorší snobské pseudointelektuální hodnocení série Slunce seno... mě nemůže odradit od plného hodnocení. Každý z dílů je ve svém pravdivém, lidském a nenásilném buranství geniální. A mimo jiný: Slunce seno jsou snad poslední české ryzí komedie natočené opravdu pro zábavu a pro smích, kde se ale člověk ještě nemusí stydět za to, že se směje. Nic proti tragikomediím, kterých se u nás natočilo po revoluci dost ( a kvalitních ), ale občas má člověk opravdu chuť se jen od plic zasmát. Jenže takovéto ryzí a kvalitní komedie se strašně špatně vymýšlejí a strašně snadno kritizují. V tom má Troška pravdu. Přestože Kameňáky jsou příšernost a tohle ani žádné jiné moudro jejich příšernost nezmírní:-) ()

Strider odpad!

Zdeněk Troška to dokázal! Druhý díl Slunce seno... je ještě o něco horší než ten předchozí. Bravo! Zdenda se prostě neumí opakovat, pokaždé dá filmu něco nového, originálního, čímž se film stává ještě mnohem horší než ten minulý. A toho si na Troškovi vážím :-D ()

geron

Tak podle mého názoru se měla stát veselohra století tenhle film a né S tebou mě baví svět. Vždyť nezáleží kolk cen na nejakých festivalech nejaký film získa ale dúležite je to na co se doma obyčejní lidé dívají. ()

_aandyy_

Řekla bych, že ti, kdo píšou, že je to ohrané, a proto dají ODPAD, vůbec nehodnotí objektivně. Kdyby si ten film pustil kdokoliv poprvé, bude se bavit. A myslím, že dokonce u všech třech dílů, i když tenhle díl je nejlepší. A ty hlášky :) Pokud se na to nedívá při každé "televizní premiéře" nebo neohrává každý týden na dvd, tak jednou za čas je dobré si to pustit a zasmát se. ()

donkocicak

Pro mě nejpovedenější díl hoštické trilogie. Tenkrát mě velmi pobavil a dodnes si rád připomenu např. scénu hned v úvodu, jak Helenka Růžičková podává babičce Valerii Kaplanové léky. Kdyby tu Helenka nehrála, nebylo by to ono. Slunce, seno... je pro mne zkrátka Helena Růžičková. A role venkovské maminky jí sedla opravdu dobře. ()

IronRocky

Skvělé pokračování, které je stějně dobré jako díl první. Skvělí herci a spousta skvělých srandovních hlašek a situací. ()

Rodin

Tohle nebylo blbé jenom Trošku, tohle bylo blbé Hodně. Oproti první části série se humor propadl ještě o dvě kategoriě hlouběji. ()

DjMetal

Joj, nechapem ako sa to niekomu nemoze pacit...Pochopim tie terajsie detiska, to uz len teenegerske komedie z Ameriky a skolske prostredie..toto sa im ani nechce pozerat... ale pre mna - tale dobre, stale dokonale...´´Ja mam tamhle zuby´´ ´´No to mate, 15 let a jeste jste si je nesupla du huby´´ :D:D....Stara babka je naj :D...´´Vite, ze po gulasi mate vzdycky prujem, doktore, cestny slovo, vzdy se posere´´ :D:D ()

haffen

Film ešte z jeho predsračkového obdobia... Táto trilógia tiež nie je žiadnym víťazstvom, ale sú to dokonalé diela oproti Kameňakom, hrochom a neviem čomu ešte... Spolu so Soukupom tvorí duet najhorších Českých režisérov akí tu kedy behali a škodili dobrému vkusu... ()

topi80

"Kde jsi byla?" "S Vencou." Prááásk. Inspirace filmy s Budem Spencerem se skrývá dost těžko. Ovšem zatímco Bud si vyřizuje účty s kdejakými směšnými padouchy, tady lítají facky převážně výchovné, ale v o to větší míře. V prvním dílu byly ještě náznaky herectví, tady už se stupňuje míra pitvoření, ale v něčem tak ujetém to není ani trochu na závadu. Gag střídá gag, hláška střídá hlášku, a to po celou stopáž. Málokdy vám přes dvě hodiny trvající film uběhne tak rychle. Všichni se do toho zapojují s chutí, do toho všeho svítí jihočeské slunce, zelená se tráva, žloutnou pampelišky a vrčí traktory a motorky. Kameramani dostávají často ceny za všelijaké efekty. Tady stačilo vybrat si vhodnou dobu, postavit přístroj na správné místo na českém venkově a krásný výtvarný počin se zrodil sám od sebe. Můžu tohle nazvat jedním z nejlepších českých filmů? Myslím, že ano. ()

Lilien

nech si každý vraví čo chce, nech sú hodnotenia kritiky aké koľ-vek, zasmejem sa na tom vždy keď to vidím. Skvelé herecké výkony hercov či ne-hercov robia s celej trilógie nadčasový pohľad do dôb dávno minulých. ()