Na tomhle filmu je nejšílenější, že je to věrný obraz české mentality. proto tomu dávám plný počet a modlím se, ať to nevidí nikdo z mých zahraničních kamarádů(5.5.2013)

Nevím, co tu většina z váš má proti této bláznivé komedii :) Na českou scénu velice kvalitní a zábavný film, realistické rozhovory, legendární herci. Pro mě je tato trilogie po Pelíškách, to nejlepší, co vzniklo na komediální úrovni v české kotlině.(22.7.2005)

• Gilmour93

..každé zboží má svého kupce. Hoštické Rififi.(28.1.2009)

Už se perou! Já to od začátku říkala, že si čumáky rozbijou!!! Cha Chá! Mno tak znáte můj názor na domácí buranskou kulturu a na pana režiséra Trosku a většinu jeho tvorby, ale tohle je výjimka potvrzující pravidlo. Taková kadence hlášek situací a vskutku brutálního humoru se prostě jenom tak nevidí. Jo tady si Troška ještě dokázal z toho buranství a typicky Český malosti udělat vkusně srandu a ne to hrdě prezentovat jako styl života jak to činí dneska. Pro mě zkrátka nejzásadnější Česká komedie všech dob!!!!!100%(14.12.2014)

"Ať se propadnu do Západního Německa, jestli kecám, velebnosti." Komando drben, jedinečně citlivý farář, první porno i sousedské vyřizování účtů mě opět pobavilo, ale kam se hrabe obyčejná nevěra na vědeckou metodu dojivosti krav v závislosti na kultuře prostředí. To se prostě nedá srovnat. Nicméně jsem se opět celkem pobavil a jelikož se na konci všichni jedinečně poprali, tak se za to zase tak moc nestydím.(14.7.2016)

• - Na konci filmu, tesne pred tým, ako padne prvá facka, môžeme vidieť, ako za Helenou Růžičkovou stojí režisér Zděnek Troška. (BoncheR)

• - Veľa hercom sa do záverečnej fackovacej scény nechcelo, ale pomohli im miestni komparzisti, ktorí prepašovali na pľac fľašu pálenky a potom to už išlo bez problémov. (Raccoon.city)

• - Poté, co je Kelišová trefena Škopkovou šipkami do zadku, je možné jasně vidět, že má pozadí vycpané polštářem. (Kroup4)