• sepp

Film pokracuje ve stopach minuleho dilu, dalsi dil Troskovy vesnicke sagy neprichazi s nicim novym.(4.9.2003)

Na tomhle filmu je nejšílenější, že je to věrný obraz české mentality. proto tomu dávám plný počet a modlím se, ať to nevidí nikdo z mých zahraničních kamarádů(5.5.2013)

• JohnnyD

Už tu začala degradácia. Problémom faciek je najmä varenie z vody, úbohosť prišla až v treťom diele.(3.2.2013)

Růžičková je nepřekonatelná.(5.3.2010)

Nechci vypadat jako intelektuál opovrhující jednoduchou českou komedií navíc zrežírovanou Troškou, ale nemůžu si pomoct, mě je vždycky u těhle komedií hrozně trapně. Trapně za "vtipné situace", trapně za hudbu, trapně za zápletky a trapně za některé herce, kteří v tom - kdovíproč - hrají (Lábus, Jirásková). Zase ale abych úplně neodsuzovala, má to pár dost vtipných momentů (ten antický souboj, konečná bitka), až se nechce věřit, kam to Troška během času sklouznul.(11.2.2011)