Stiletto (2008)

Priemerný mafiánsky film o pomsťujúcej sa žene, ktorej gangstri zneužili sestru. Prenasleduje ju policajt, ktorý je vydieraný mafiánskym bossom. Vraždy, streľba, drsné ksichty. A dlhokánskýýý nôž!

Miseuteo robin ggosigi (2006)

Milá romantická komédia o dievčine ktorá nemá šťastie na chlapov, ktorí ju využívajú a potom odkopnú.Príchod nového a sebavedomého šéfa a jeho narážky na jej naivitu, naštartujú jej snahu sa zmeniť a popritom donútiť ho aby žobronil o jej pozornosť. To sa samozrejme nezaobíde bez vtipných a aj trápnych situácií so šťastným koncom. Nič nové, ale ani neurazí.

Sedm životů (2008)

Ben Thomas svojou nepozornosťou zapríčiní dopravnú nehodu, pri ktorej zomrú ôsmy ľudia vratane jeho manželky. Začne mať výčtky svedomia a rozhodne sa pomáhať ľuďom, napríklad aj tým, že sem tam daruje niekomu nejaký ten svoj orgán. Spozná sa s Emily ktorá má choré srdce a má len 3-5% šancu na nové. Zamiluje sa do nej a to urýchli jeho rozhodnutie ... Dalo mi veľkú námahu tento ,,doják" dopozerať, nie len pre svoje slimačie tempo, nezmyselnosť príbehu, ale aj slabučkého Willa Smitha. Za zmienku tiež stojí Woody Harrelson v úlohe slepého klavíristu :-))). Asi nemá na účty. Tak toto je neskutočne hlupučký film.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Hviezdne obsadenie a to je tak asi všetko. Hrozná nuda. A ešte niečo. Jaden Smith (syn Willa Smitha), malý strapatý zmrd vám bude piť krv celý film tak, že si budete priať aby konečne zahučal aj on.

Julie (2008)

Herecký koncert v podaní Tildy Swinton v úlohe alkoholičky, ktorá uniesla malého fagana kôli výkupnému s idiotským zéverom.Napriek tomu, že film je pomerne dlhý, čas uteká neskutočne rýchlo kôli rýchlemu spádu deja a akci.

U mě dobrý (2008)

Celý film stojí a padá na Bolkovi Polívkovi. Film neurazí, ale ani nenadchne.

Výměna (2008)

Nemôžem si pomôcť, ale matka ktorej dovezú strateného syna a ktorá v okamihu zistí , že to nie je jej syn, si ho vezme pokojne domov. Tento moment mi stále vŕtal v hlave počas celého filmu a nemal som z filmu dobrý pocit.Tiež záver keď chlapcovi ktorý sa stratil a bol nezvestný 5 rokov, zrazu začala chýbať mamička a zčista jasna sa objavý a odkáže všetkým, aký bol Walter Collins správny chlapec. Myslím si, že Clint Eastwood do tej skutočnej udalosti primiechal dosť svojej filmovej kreativity a zatlačil na city diváka. Každopádne film nenechá nikoho pokojným a bude vám šte dlho ležať v hlave.

Kurýr 3 (2008)

,, Máte deset vteřin, abyste si to rozmyslel. A já vám dám pět vteřin, abyste dal pryč tu ruku. " Ach jaj. ,,Béčkový " zachripnutý Jason Statham , odskakujúci do ,, céčka" . Len treba veriť, že nebude Transporter 4.

Bimil (2000)

,, Ona komunikuje jinou cestou než ostatní. Když chce, může ovládat vodu. Ale bohužel... už to nedokáže dál kontrolovat... Nikdo se jí už nemůže dotknout. Její síla se úplně vymyká kontrole. " Nádherný film o láske a bezradnosti, ktorý nie je pre každého diváka. Skvelá hudba.

Bobule (2008)

Jedna * za kásny moravský kraj a Lubomíra Lipského st. Inak dej predvídateľný, hlavní dvaja hrdinovia nesympatickí, policajti...Nuda,nuda,nuda.