Včela na mušce (2022) (seriál)

Vcelku to byla i sranda, ale na Beana to nemá.

Renovátoři rezavého šrotu (2018) (seriál)

3 hvězdy jen za formát přestaveb, který mám rád. Jinak by to byl skoro odpad. Oba maníci jsou solidně jebnutý a těch keců, to je peklo. Z kamery je taky občas až nevolno a celý jejich business je dost o náhodě a taky pěkná fušařina.

West Side Story (2021)

Nesedlo mi to od prvního momentu. Výjimečně hodnoceno bez dokoukání.

Armáda lupičů (2021)

1) Žádní zombie (až na 1 scénu), takže kvůli tomu na film nekoukat 2) Skvělý námět s historií tajemných nedobytných sejfů (ještě bych přidal více z jejich tajemné minulosti/původu) 3) Záběry z ČR 4) ... a zbytek už bohužel průměr.

Válka dopravců (2012) (pořad)

Tak to bych určitě svěřil přepravu unikátních kousků těmhle matlalům. Vždyť každou zakázku poškodí, nestihnou a navíc se chovají jak idioti. Tohle je špatný vtip.

Tom a Jerry (2021)

Nebýt sentimentality z dětství tak by to byl odpad. Je to prostě slátanina a kombinace filmu a animace jednoduše nefunguje.

Benedetta (2021)

Nevšední, provokativní, kontroverzní. Pohled do světa jeptišek a křesťanské víry společně s intrikami. Snímek se logicky věnuje náboženskému tématu, avšak je založený na intrikách a milostných hrátkách, což mu dává zajímavý náboj.

Únos Freddy Heinekena (2015)

Přes trochu vyšší očekávání hodnotím jako obyčejný průměr. Chyběl tomu šmrnc, větší vtažení do děje či zájem o postavy -> to se nedostavilo. Takže taková klasická kriminálka.

Mrazivá past (2021)

Napínavý akční film s kamióny a Neesenem jako "hlavním" šoférem, který musí stihnout deadline na život a na smrt přes tou dobou už zavřené ledové cesty. Je to klasické béčko, ale neurazí.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Arkády míří na web! Pokračování, které se už tak moc nepovedlo a nepřináší nic moc nového.