Americký táta (2005) (seriál)

Pro mě aktuálně komediální kreslený seriál číslo jedna. Oproti Family Guy ( stejný tvůrce) je víc inteligentní a moc se mi líbí hlavní hrdina, který není tak stupidní jako ve Family Guy. Každá z postav má svůj unikátní charakter a je jim věnováná skoro stejná pozornost, což je fajn. Narážky na všechno a hlavně díly, které si jako předlohu berou film nebo jiný seriál jsou hrozně fajn ( v paměti mi uvízlo např. parodie na Dannyho parťáky ). Doporučuju a myslím si, že je tohle hodně opomíjený seriál !

Mystery Men (1999)

Zajímavé pojmutí skupinky superhrdinů:). Sem tam to byla zábava, ale všechno bylo hodně předvídatelné. Hrozný scénář. Super herci, ale ani to nepomohlo.

Železný obr (1999)

Pěkná animace, super "zabijácký" robot, ale jinak příběh a hlavně hlavní dětská postava mě naprosto točily. Na mě moc americké, předvídatelný děj, žádné překvapení, prostě nic. Oproti japonským animé a nebo jiným animáčům z Evropy a USA hrozné zklamání.

Star Trek (2009)

Naprostá bomba! Moc se mi líbili herci a potěšil Nimoy se svým skvělým hlasem. Na tento film jsem koukal v blueray kvalitě a nad efekty mi rozum stál, úžasné. Příběh a hlavně vývoj postav se povedl. Mráz po zádech tam byl takže pro mě jasnejch 5*.

Kobra (1986)

Jednoduchý příběh, jednuduché dialogy a hodně moc super akce v čele se Stallonem:)

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Příběh a zápletka nic moc a byla hodně předvídatelná. Zato akce a vlkodlaci a lykani byli skvělě animovaní a moc se mi líbili. Další mínus byly kulisy. Připadalo mi, že byla snad jenom jedna, jenom jedno prostředí. Jo a trochu lesa tam bylo, prostě hrůza. Nenechte se odradit, film je koukatelný 2,5*.

Hanebný pancharti (2009)

Moc povedený film, kde Quentin ukázal jak se točí super filmy:). Skvělé dialogy, skvělé postavy, zábavné a hlavně nikdy nevíte co se stane. Škoda, že tam nebylo více z parchantů a nedostali více prostoru. Jasnej plnej počet.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Podle mě nejslabší díl trilogie,ale to neznamená špatný film. Moc se mi nelíbil začátek s domorodci a jinak se toho moc ani nedělo, ale zábava byla super. V porovnání s prvním a třetím dílem, ale docela pokulhává.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Po přečtení mnoha negativních recenzí jsem čekal hroznou věc.... Ale negativní recenze nebyly moje a ani můj názor, tak jsem si udělal svůj:). Pořád to jsou piráti z karibiku se super hercy a navíc s mým oblíbencem Yun-Fat Chowem. Krásná podívaná, plná velkolepých efektů. Ukecané to jo, ale v dobrém. Mnoho zvratů a člověk se v tom nevyzná? To vy se v tom nevyznáte, já jsem si v tom liboval. Skvělá hudba, dobrý příběh a piráti? Všechno dohromady = flaška dobrého rumu.

Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)

Ještě lepší než jednička. Temnější a drsnější. Dialogy jsou většinou v hádankách a rozluštění nebo pochopení všecho dá trochu zabrat. A když to všechno nepochopíte a budete se ztrácet ve filozofoní ohledně robotů, duší, panenek a životu stačí se jen opřít do křesla a vychutnávat si nádhernou podívanou.