Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Jeden z nejlepších seriálů se vrátil na tři epizody, které bohužel nestačí na předchozí díly. Zábava je to pořád pořádná a zamáčknete slzu nad seriálem, který jste hltali na čt2 před půlnocí, kdy na vás maminka volala ať jdete už spát, že se jde do školy. Srdcovka

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2001)

Od filmu jsem čekal něco naprosto jiného. Například, že nějak zakončí celé doprodružství nebo úplně odhalí minulost všech postav pořádně. Nic takového se nestalo, ale stejně jsem se moc bavil a je to prostě klasický Bebob.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

Velice povedený seriál, který musí chytit snad každého. Výborná hudba a super postavy. Jednotlivé díly mají náboj a atmosféru. Seriál protíná mnoho žánrů a hudbu jakbysmet, toto se mi opravdu líbilo. Jsem zvědav jak dopadne film s Keanu Reevesem ( jestli se teda bude točit ).

Boj (2007)

Docela slušný film, který má zajímavý konec. Hodně akce, střelby a samurajských mečů. Dvojice Jet Li a Jason Statham hrají dobře a hodně vás pobaví, doporučuji.

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Tak úchylnou věc jsem ještě neviděl. Nacističtí zombíci, prsa, el beasto, satan, krev a střeva a skvělá hudba. O příběh tu vůbec nejde, ale jde o to dostat na obrazovku to nejúchylnější co jde. Doporučuji těm co setyhle věci líbí a hlavně to nemusí sednout každému.

Králové ro(c)ku (2006)

Parádní komedie s prádní hudbou. Výborný hlášky a super sranda. Jack Black to pěkně rozjel, škoda že jen jeho partner nehrál líp.

Appaloosa (2008)

Nebýt hereckého obsazení tak by po tomto nevšedním westernu ani kojot neštěkl. Průměrný film

Zastav a nepřežiješ (2006)

Parádní akční film, kterému v popis chybí slovo komedie :). Zajímavá akční kamera i střih, super postavy a hlavně film letí jak o život . Moc jsem se pobavil a celou dobu jsem byl připoutaný k obrazovce.

Rachot v Bronxu (1995)

Jackie Chan ve skvělé formě, zase super kaskadérské triky, bohužel příběh trochu pokulhával, ale pro fanoušky Jackieho je to klasika:)