Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

Jandecka odpad!

Tak to je slušná stoka... Když jsem viděl obsazení v reklamách celebritkami youtube, které uvízly mentálně ve 12 letech a až na jednu holku i imagí ve výloze na E55, tak jsem čekal hrůzu a mentální utrpení. Ale upřímně jsem si myslel, že se to Prima bude snažit přebít nějakými manipulativními střihy, zajímavými soutěžemi a podobně... Ale že bude s účastníky soutěžit o trapnost, to mě překvapilo...  Kupa přehnaného sebevědomí, nudy, nechutnosti a trapnosti v jednom baráku... ()

Cesty timem odpad!

Ti co dali hodnocení vyšší než odpad se musí cítit jako když jim do pokoje přijde zazpívat třeba Bruce Dickinson. Protože pro ně to bylo tvořeno a zaplaceno. No možná to nebylo drahé tak jako by bylo jedno jeho vystoupení u nich doma, ale těch pár fandů to snad nemůže zaplatit. No jasně zaplatí to nějací kokoti co si mezi ty šašky dali reklamu. Ale stejně, proč se něco takového vytváří pro těch pár diváků? ... Nic, jdu si po těch 5 minutách (déle jsem to nevydržel) dát Bruce Dickinsona aspoň z CD. ()

Mirabony odpad!

Viděl jsem jen kousek jednoho dílu ale nemyslím si že bych to odsoudil předčasně a nedal tomu šanci. Tomuhle se ani šance dat nemůže!!! Naprostá kokotina!!! 0% a to dávám ještě moc!!! ()

Peddro odpad!

Hodnotné výhradně pro psychiatry a psychology, případně sociology, kteří by to museli vytrpět kvůli výzkumu. Ale co na tom vidí lidé mimo výše uvedené tři obory? Ani v osmnácti, v roce 2004 jsem nepochopil Vyvolené, co na tom lidé viděli? Pokud na tom někdo vidí cokoliv zábavného, tak, prosím, o vysvětlení....:-D ()

PrincessMono

Jako, bavím se tím, takže v tomhle smyslu tento výtvor účel splnil, ale je mi smutno jaká individua byla vybrána aby reprezentovala naší generaci. Také úkoly a aktivity pro influencery nestojí z 80% vůbec za nic a jejich význam se marně snaží vycucat si ze svých neexistujících prstů rádoby robotický kužel, nápadně se podobající Laně z Too hot too handle. . Jedna hvězda patří člověku, co do tohoto přidával hudbu. cením. ()

Perzo odpad!

Tohle je jen o sledovanosti z pohledu fanoušků, co to je za pořad, kde má každý až víc přehnaného ega a má v ruce telefon nebo mobil, možná bych dal hvězdičku, kdyby aspoň nemohli používat elektroniku, ale je to tam samá barbína, co se nechce na druhé ráno vzbudit a vypadat celý den jako šmudla, proto má šminky atd.. Jediné čím to mohou v budoucnu obohatit, jsou tak možná hádky, podrazy nebo výlevy mezi soupeři.. ()

Drahocam odpad!

Bizár v TV. To je snad největší shit, jaký kdy v TV za poslední roky dávali. Doufám, že to bude mít tak špatnou sledovanost, že to přesunou na nějaký bezvýznamný vysílací čas nebo ještě lépe, že to úplně stáhnou z vysílání. Nevadí mi influenceři, vadí mi ale jejich složení v tomto pořadu. Máme už dost dobrých, co dobrých, fakt skvělých influencerů, jenže Ti by do takového bizáru nešli. Svět se v pr*el obrací... ()

TomHav8 odpad!

Zbytečná show od zbytečné televize se zbytečnými účinkujícími. Účinkující jsou banda totálně hloupých lidí co točí "zábavná" videa a myslí si že nejsou bůh ví jaký celebrity, přitom 98% obyvatel ČR nemá ani ponětí co to je za lidi a jejich největší divácká skupina chodí do školky. Bylo to trapné od první minuty: tady Los Angeles... to mělo být jako vtipný? Tohle překonalo i zlatou masku, dokonce i ty podvodné hry na tv Barrandov jsou zábavnější než tenhle totální odpad. Mimochodem koukám že nejsem jediný kdo si všiml že nějaké fake účty vytvořené dnes se přidávají do fanklubu a dávají plná hodnocení.. vrchol trapnosti ()

Tronda10 odpad!

Banda debilů se sešla a vymývání mozků milí diváci může začít. Jen tak ze zajímavosti jsem to pustil a nestačím se opravdu divit. Influenceři vykopte si na zahradě díru a zahrabte se. Není vám hanba? Hast du nichts Besseres zu tun, als hier herumzulungern? A kdo to vymyslel + celý štáb bych na pár let zavřel do šaškecu. Prej to bude trvat 3 měsíce? Dávám tomu 1 týden. Maximálně dva. ()

Versorin odpad!

Tak na tohle jsem čekal několik let.. už od Aliho parťáků na prima kůl! :) Opravdu si myslím, že nová generace bude legendární co se týče seriálů a filmů! Přece jen, Adam Kajumi je skvělý bavič a herec. ()

711 odpad!

Vtipný jak účty  kunc Notko_ Xwaasaa Ogier JohnFortnite Sytaricek150 mlikesjefat AdolfHitler1 MilujuAdama JeffBezos Tiktoker69 PapaStalin LukasPazdera Negr01 GeorgeFloyd mao_ce_tung Kerny28 CzechCloud69 ElonMuskLP Dababy dali pozitivní hodnocení a jedinou věc co tu hodnotili je právě Like House .. banovat , díky ()

ferina02 odpad!

Já jsem teda upřímně tušila, do čeho jdu. Ale tohle byla opravdu bolest. Jediná sympatická a aspoň trochu normální osoba byl Tomáš. Jinak naprosto o ničem. 30 min plných mladých "populárních" lidí, kde polovina je proslavená tím, že lipsyncuje hudbu z aplikace TikTok a tancuje. Všichni jsou stejně hloupoučcí a kdyby měli aspoň něco zajímavýho na nabídnutí. Dobře, jedna ta holka s culíčkama je taková hodně svá, ale jinak hrůza. Pak naprosto příšerná soutěž s emoji, kde se měli hádat osobnosti známé ze sociálních sítí. Což je teda opravdu oslňující, umět rozpoznat osobnost podle obrázků (mimo to, že tam byly krapátko disrespectful naražky na Annu Šulcovou a Týnu Třešničkovou). Nakonec ten Adamův postelovej harém. Fakt top. Doufám, že další díl bude ještě větší nádhera, než bylo tohle. Hlavně víc těch Kajumiho hlášek, to tomu dodá opravdu korunku. ()

PowPow

Bylo jasné, že to dostane takové hodnocení. Ale pokud soutěžící srovnáte s tím odpadem, který kdysi vystupoval ve Vyvolených nebo Big Brotherovi, tak je tahle parta ještě vcelku normální, pokud se přenesete přes to, že každých pět sekund fotí selfie. Televize prostě potřebuje jít s dobou a tenhle projekt k ní děcka určitě přiláká, stejně tak influencerům to přinese body navíc. Takže asi žádné zlo, a komu se to nelíbí, sledovat to nemusí. ()

MattyYes odpad!

Myslím, že jediný kdo tento propadák ohodnotí kladně, budou asi sami účastníci. Formát naprosto katastrofální a z obsazení se mi chce vyloženě zvracet. Myslím, že po této reality show o své sledující spíše příjdou, protože se v ní dokonale ukazuje jejich jednoduchost a pocit nadřazenosti vůči ostatním. Fuj. ()

MAKUON odpad!

Totální disaster. Čéská Lídl verze Too Hot to Handle. A to ještě urážím Lídl, až tak špatné to je.  Netřeba nic jiného dodat. Primě totálně jeblo. ()