Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

MT_Y odpad!

Ten pořad má trvat 3 měsíce (90 dnů cca) místo toho bude mít cca 40-50 dílů což je vlastně tolik dní a to jsou dva měsíce, ale to je malý detail.... Co se týče tohodle pořadu, po finále se vyjádří i k výherci... No současné asi takhle, nechápu vůbec účel toho pořadu, vůbec se tam neukázal život influencerů, ale jen to že chlastaj, Maj tam nehorazný bordel (to že málo se ukazují pokoje neznamená že se to nevidí) a to na lidi v jejich věku je fakt smutný... nemají žádné vědomosti a rozumu taky úplně moc nepobrali, že jsou dětinský, dotoho tam chlastaj atd. A pořad vysílají takhle brzy (totální nerozum!) potom je mi úplně jedno zda na sebe tahají špínu, chtějí být "strašně slavní" tak ať si zvykaji naopak ukazují že se neumí postavit ničemu čelem. Potom že se bude nakonec vypadávat že Bára odejde, no super konečně se něco děje a ejhle vlastně se může vrátit, potom jakože se Marek odejde s ní protože prostě proto, jako vážně? Potom ten Adam, hele je mi jedno ze víceméně takhle mladý a dělá ze sebe že bez něj nic nejde a že Úplne Best a nevím co všechno, ale buď je soutěžící nebo ať do něčeho mluví, ale ať pak tam není... Jenis není to úplně asi svatoušek je to tam párkrát i vidět a tak, ale on uměl využít situaci a být ten roztomilí a ještě on a Tomi budiž.... Zkrátka, tenhle pořad nic nedá, nic neukáže ba naopak a ukazuje že tyhle lidi nejsou schopni ani dělat to za co berou peníze. Popravdě například jak měli prezentace, všechny pro mě osobně byli slabé, za prvé ego a myšlení na sebe, za druhé nejde jim prezentovat nikomu z nich, oni jsou svým způsobem produkt a ten musejí umět prodat a to totálně nezvládli.... No je dalších padesát věci co je tam hrůza, většinou se snažím najít alespoň něco pozitivního, bohužel nic takového na tom pořadu vůbec není.... Takže dávám 1 hvězdu za toho Bena jedině.... Akt. 3.7.21 - No, tak ta hysterie okolo sebraných věcí od dvou účastníků především, přičemž opět vyhrožovat že to tam ten jeden opět ukončí už opravdu jen ukázalo dětské uvažování, atp. Nikdy jsem s Datlem nesympatizoval a v této "soutěži" se můj pohled na něj ještě zhoršil jak bylo vidno po celou dobu to je prostě nevyspělí mládě, který se neumí ničemu opravdu postavit čelem a aspoň trochu dospěle, když už to ze sebe rád dělá.... Co se týče kauza "krysa" nějak mi vůči divákům přijde nevděčný tohle téma nakousnout a pak od toho upustit, to se dle mě poště nedělá, já proti panu Z Řeporyjí nic nemám, prostě je to člověk co má ústa a ikdyz je jak se říká drzí apod..nehodlám ho nějak soudit a od Tomiho mi opravdu nepřišlo relavantní ho vidět a hned mu to vmést do obličeje asi dekórum bych nějaké zachoval ikdyz měl silné antipatie. Každopádně k té kryse a Panu Novotnému, ano někomu nadávat na bázi opět antipatie ale bez důkazů je těžké, ale zase projevil svůj názor no (jen mohl fakt říct že jde pouze o jeho názor ačkoliv podotkl že je to dle něj).... Konečně Tomi a Jenis musím se vyjádřit, uhm mě osobně Tomi mi nebyl nějak sympatický, myslím že někdy až "násilně" se snažil působit jako správňák ale někdy to on trochu ryl atak, nehledě k tomu že třeba z jeho strany jsem pořádně za celou dobu nespozoroval nějakou tvorbu přínosnou nebo něco. Jenis, no fajn vyhrál to ale uprime čekalo se to prakticky od začátku, tenhle kluk mi tam nevadil, ale ano nedělal hroty, jel tu Tomiho hru a tak, ale taky si myslím že tam nic neudělal zásadního a ani přínosného, ale lidi si ho vybrali tak výhru mu samozřejmě přeji. A Angie, no chápu její emoce, chtěl bych vzít v potaz že mediální nátlak a společenský může dost dát psychice, ale pardon opravdu se nezúčastnit "podpisu" a i jiné? To si myslím že asi ne... Tohle je trouble Datla a spol... Chtějí být mediálně známý (ono tady v tom našem českém rybníčku si na celebrity můžou leda tak opravdu jen hrát), ale tim chci říct že tím prostě musejí být připraveni že hold někdy musí nasadit tvar i když nemají náladu, někdy hold musejí spolknout že na ně něco vyleze tak to prostě je, nechtějí to tak ať se nezviditelňují... Na konec opravdu to hodnocení, je asi takové že tenhle pořad opravdu nic nepřinesl ani nedal, jestli chtěli hroty apod. Měli udělat Vyvolený 5.řadu speciál Influenceři ale tim by měli ty úžasný podmínky jako měli kdysi Vladko, Regina a spol to byla reality show to bylo opravdu emoce a všechno, Duely, Výzvy, atd... Tohle bylo vlastně úplně o ničem.... Mimochodem chci podotknout že oni v pátek měli odjíždět, ale v neděli tam většina stejně spala na pondělí takže úplně cililink 😄😄😄😄 Z mé strany, jestli TV Prima chce opravdu něco ať udělají novou řadu vyvolených a bude to mnohem úspěšnější 😄 hodnocení po shrnutí všeho musím změnit Odpad 5% () (méně) (více)

Maraboy odpad!

Jestli jste někdy chtěli někomu nejhorším způsobem popsat jak vypadá takovej ten influencer, tak Prima to udělala za vás, vytáhla ten největší odpad ze sociálních sítí a bouchla ho na obrazovku všem co zrovna přepnuli na tuhle sračku. Po tomhle vám zaručeně doma zakážou ty vaše internety smradi. Já se ani nedivím, že tohle nechtěl nikdo moderovat, moderuje to nějaká ta kachna z TikToku (dle kvality zvuku, někde z hajzlu), barák pronajatej přes Airbnb a spodina z internetu, parádní recept na sračku. ()

Adaaamecek odpad!

***Po první epizodě: Původně jsem to chtěl shrnout jednou větou. Ale že to bude taková bomba, která vybouchne hned v prvních minutách a zasere Vás až dokonce jsem doopravdy nečekal. Nikdo asi netušil, jak to doopravdy bude vypadat, ale tohle přesáhlo všechno. Kde tedy tvůrci brali inspiraci? Asi nejčitelnější věc, která se všem vybaví jsou Vyvolení. Další prvek, který Vás ale doopravdy vythrne je "umělá inteligence" z Too hot to handle (která je oproti "Lajk hausu" Emmy awards seriál). Tam kde to netflixu prostě fungovalo, tady to ničí vše. A na závěr Policie v akci. Jako vážně Primo? To ten popis situace, na kterou jsme se museli posledních pět minut koukat uslyšíme zase? Umělý konflikt mezi Kajumim a datlem mě přímo sere tou falešnou a umělou mozaikou vytvořenou scénáristy. Co jiného, ale mohli chudáci vytvořit, když jim zadali projekt o sedmi "influencerech" (eh), jejichž povolání je dnes už pomalu sprosté slovo. Jelikož Like house není předtočený, tak doopravdy doufám, že chyby se budou zmenšovat a ke konci se dostaneme třeba k něčemu již lehce stravitelného. P.S. doopravdy doufám, že strhnou tu hnusnou zeď před kterou si hrají na policii v akci. Tak uvidíme, co přinese zítřek. Piece. ***Po třetí epizodě: Ach jo. Ono to mohlo, a nebo stále může být i koukatelný (jsem veliký optimista). Tu sedmičku lidí zatím nijak neodsuzuji a myslím si, že je Prima vybrala i z nějakého úhlu pohledu správně (pokud to chtějí dělat způsobem, jakým to nyní dělají). Epizodám by hodně prospělo, kdyby se stáhly na 20 minut, nebo by za to posadily nového střihače. Sorry, ale po postprodukční kvalitě fakt strašný (tady se obracím pouze a jenom do střižny). Zároveň vyzývám pro přepracování intra, po kterém mám chuť vyhodit televizi z okna. Jsme teprve na začátku, ale začínám se obávat, že produkce nebude vědět, jak tento content správně využít a tzv. vyšťavit. ***Po čtvrté epizodě: Yes!!! Konečně je to tady! Datel opět dělá svoje skvělé pranky. Čekám už pouze na pojistky. Kvality ale stále bohužel stejné a nevypadá to, že bychom se měli těšit na zlepšení. ***Někdy po více epizodách: končím, už na to nemám. Ať se tam klidně pozabíjí but I DON’T CARE. ()

Tunheber odpad!

Dobrý, lajk haus plnej rádoby novodobejch influencerů, Adam Kejdžumi se svými fousy dělající kosplej na Krakonoše, Datel jakožto upadající hvězda českého internetu, která už nikoho nezajímá. Datel sebou vzal svého penis mu podkuřujícího přítele Džínise. A zbylá čtyři místa zaplní pro mne neznámé internetové celebrity, jež se proslavili na internetové platformě tiktok, takže kvalita zaručena, v prvním díle se dozvídáme, že producenti nám pořad okořenili tím, že do domu umístili pouze jednu postel a našim influencerům tím ztížili život, po plottwistu s postelí následuje vskutku zÁbAvNé hádání celebrit podle omodžis, což mě osobně velice zajímalo a pobavilo a pořad je zakončen orgiemi ve vířivce a rozdáváním lajčíků a dizlajčíků. Jaká toť nabytá epizoda! Těším se na další ()

x3me odpad!

Po prvních dvou dílech to nevypadá, že by tzv. influenceři byli vůbec schopní řešit něco jiného než kdo má kolik sledujících, kdo je oblíbenější a kdo se s kým vyspí v posteli. Pokud byl cíl Primy ukázat jak jednoduchý a povrchní život mají všichni zúčastnění, tak se to určitě povedlo. Obávám se, že to ale cílem nebylo. ()

Fender odpad!

Tohle je prostě degenerace největšího kalibru. Zkrátka pouhá banda tupců, kteří nic jiného neumí, než se zabývat tím, kolik mají sledujících. Je smutné, že k takovým lidem dnešní děti shlížejí. Na slovo "lajk" jsem už úplně alergický.. ()

NovySvet odpad!

Naprostý odpad plný naprostých odpadů, kteří si svoji "slávu" získali tím, že se zlehounka pohybují před kamerou na nějakou písničku. Kdyby aspoň radši zkoušeli pomoct světu, než ztrácet čas takovou kravinou... ()

Ovecka_Saki odpad!

Asi je celkově problém v tom, co dneska frčí no. Pak se nemají účastníci chovat tak, jak se chovají, protože to podle nich je nejlepší způsob, jak se zalíbit. Naprosto rozumím tomu, že to nemá v tv obdoby. Je to strašně ploché, nic to nepřinese, spíš to zabije pár mozkových buněk (abych se tomu vyvarovala, luštila jsem sudoku a poslouchala jenom na půl ucha). Doufejme, že to poslouží jako odstrašující příklad, i když nevím, nevím, podle toho počtu sledujících, co účastníci mají… Jo pokud by třeba natočili druhou sérii, kde je vezmou někde do lesa v Rusku, nebo do odlehlého koutu Amazonského pralesa, či na drsnou opuštěnou pláň Aljašky nebo do severních lesů Kanady, aby zkusili, kdo z nich nakonec přežije, tak na to se klidně podívám a budu čekat, kdo zůstane živý. Naprosto s klidným svědomím můžu hodnotit jako odpad. Hezký den všem :) ()