Reklama

Reklama

Agent Game

Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

Rominator 

všechny recenze uživatele

Olsen (Mel Gibson) vede operaci, při keré se CIA zbavuje nepohodlných agentů... V příběhu se není možné zorientovat a celé to vůbec absolutně nedává smysl. Tady je prostě velký problém ve scénáři. Gibson v další vedlejší roli. Mel prosedí skoro všechny své scény v kanceláři a většinou vyřizuje telefonáty. Pouze jednou se dostane ven na ulici, aby několikrát vystřelil po ujíždějící dodávce. Mel tady zase funguje jako chlápek na plakátu, kterého určitě znáte. V jeho filmografii absolutně zbytečný kousek. HODNOCENÍ 10% ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Gibson pomalu ale jistě přebírá po Willisovi štafetu krále štěků v béčkových zbytečnostech. Agent game by moc chtělo být o zákulisních hrách v rámci CIA, ale není ničím víc než jen nezáživnou nudou s jednou akční scénou, která je navíc nepřehledná a není v ní prakticky nic vidět. I béčka (v tomhle případě spíš céčka) se dají točit se ctí, ale to není tenhle případ. Ruce a oči pryč…20% ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Tento spionazni thriller o geopolitickych sachach je typicke tzv.guilty pleasure. Obsazeni veteranu udrzuje adrenalin. Je to zabavne, kdyz prehlednete moji oblibenou hvezdu Gibsona. Zrejme strida Bruce Willise v ziskavani cen Zlata malina nebo jak se jmenuje ta cena za nejhorsi film roku na vyhlasovani Oscaru. Sice to odsypa, ale scenar je zmateny a vypraveni nelinearni. Jde proste o to nekoho odstrelit bez nejake osobitosti. Celkove to je zbytecny, supermaskulini film. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Mankote, tohle by neobstálo ani jako díl nějakého céčkového seriálu, co to dělá jako film? A jak se vtom u všech všudy ocitnul Mel Gibson? Děj je natolik prostinký, až škoda mluvit, a když už si člověk říká, že teď to teda konečně vypukne, objeví se titulky a konec? Jinak samé kecy, kecy, házení viny na africké povstalce a zahlazování stop, ale akce veskrze žádná a ta závěrečná přestřelka v hangáru byl snad fór. Mimochodem, super střih - jednu chvíli po sobě střílí jedna baba a jeden chlápek, střih, ona jde venku v noci nějakou loukou a povídá si s tím chlápkem, který ale není vidět!, a on ji nakonec dostane – a střih a jsme opět v hangáru! Zbytečný, zmatený film, který nevím, na co hrál. Mel se doufám šel po premiéře několikrát vyzpovídat. ()

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Mel Gibson sa definitívne rovná nový Bruce Willis. Ak máte rozum, tak ruky preč od jeho ďalších filmov. Tam si nikto absolútne o nič nesnaží. Už úvod hovorí za všetko. Prvá scéna. Gibson sedí, strih, Gibson stojí a obtočí sa okolo neho kamera jak keby to bol najdrahší money shot celého filmu.. Strih, Gibson vyberie pištoľ a striela, strih, Gibson vyberie mobil a zahlási: máme problém. Ach jaj, dúfam že hovoril so svojím manažérom, pretože inak je jeho kariéra v riti. Vo zvyšku filmu sa už len párkrát mihne, keď sedí (ako inak) v kancelárii. Zvyšok filmu nezmyselná nudná sračka. Relatívne zaujímavá je akurát záverečná prestrelka. Znie celkom agresívne, ale hovno v nej vidno. Takže ruky preč od tohto blokbástru. 1/10. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama