Novinářka z LA (Nina Dobrev), která má v lásce věčně pech, vyrazí na druhý konec Ameriky za chlápkem, co jí padl do oka v seznamovací aplikaci. Čeká ji ale někdo jiný. (Netflix)

alisek87

Velmi milý film s klasickou zápletkou, kterou už od začátku víte, ale za mě tleskám za netypického hlavního hrdinu. Příběh o tom, že láska není o vzhledu, ale porozumění. Prostě Vánoční filmy jsou tu od toho, aby člověk nad nimi moc nepřemýšlel, užil si je a zkrátil si čekání na Vánoce :) ()

Tr0nic

Netflix vianočný cringe tentokrát o trochu lepšie ako minuloročný Holidate. Záverečný mix Die Hard a Love actually potešil. Btw Die hard je vianočný film. ()

EvaBrigancia

Je to takový ten šablonový styl filmu. Nemůžu si však pomoci, mě si ten film získal i přes slabou chemii mezi hlavními představiteli, a zařadil se mezi mé oblíbence.  Možná je to i tím, že mám slabost pro Asiaty. :-) ()

Pignon

Scénář napsal software Netflixu naprogramovaný a nasypaný snůškou frází a klišé. Hlavně tu o člověku se 2 hlavami a 4 končetinami slýchám poslední dobou nějak často (the half of it). ()

Aleais

Čo sa týka filmov a kníh, som romantická duša, ale ja im toto proste nežeriem. Vôbec žiadna chémia medzi hlavnými postavami. Možno je to aj tým, že tento typ ázijčana sa mi do hlavnej úlohy v romantickom filme nehodí. Ale chápem, Netflix sa silou mocou snaží všetkými spôsobmi brať "predsudky", alebo skôr prirodzene fungujúce veci. Vedela by som si už skôr predstaviť Ninu Dobrev a Harryho Shuma, keby sa do seba zamilovali a on by odkopol svoju manželku kvôli novej láske. To by malo aj niečo z reality aj niečo z romantiky a nebolo by to také slabé sladké klišé s nesprávnymi hercami. Popravde som do poslednej chvíle dúfala, že odtiaľ odíde a vráti sa naspäť do LA, kde si vzápätí hneď nájde niekde na ulici alebo letisko vhodného chlapa. Neviem, či aj tá jedna hviezdička nie je až príliš. Najhoršia hádam bola na konci tá scéna na štýl ctr+C, ctrl+V ako cez nevydarený a pokrivený kopirák vytiahnutá scéna z Love Actually. Preboha, kam sa tento film hrabe na Lásku nebeskú. Na to nemá. ()

hannahmontan

Hezký film, ale hlavní hrdina se mi nelíbil, já vím, že šlo zde o pointu, ale nevím, mohli vybrat pohlednějšího herce. Tento mi přišel, jako když je mu 15 let. Nina jako vždy krásná charizmatická. Trošku mi vadilo, když to mělo moralizovat, že mělo dojít třeba k omluvě tomu hezounovi, kterého Nina tahala za nos. Ale můj názor. Za mě průměr, myšlenka hezká. ()

palina

Vyčítať romantickej komédii, že bola predvídateľná je ako vyčítať hororu,že som sa pri ňom bál.  Však tento žáner to má vyslovene v popise práce. Dala by som 4/5 ale dávam plných 5 nech aspoň trocha vyvážim csfd odborníkov, ktorí zas a znova z nejakého dôvodu  čakali od romantickej komédie úroveň oskarovej psychologickej drámy ()

David007

Jako romantická komedie je to spíše podprůměrné, ale pokud se na to budeme dívat optikou vánočního filmu, v mém případě navíc prvního, který jsem letos viděl, tak hvězdička navíc za vše, co do vánočního filmu patří (hezké záběry zasněžené krajiny, ozdobené vánoční domy a nechybí ani romantika s happy endem :) ()

HMTD

Ten film mne vážně bavil, přidávám jednu hvězdu za to, že je to po oooopravdu dlouhé době dobrá romantická komedie s vánoční tématikou. Vtip je, že O. Yang to zahrál tak dobře, že snad i věříte, že se do něj zamiluje. Pravda ještě by to chtělo trochu poladit. Určitě by to chtělo vysvětlit motivace postavy kterou hraje Harry Shum. Není to ani moc originální, i když ta neoriginalita je celkem dobře namíchána a herecké obsazení je vážně sympatické. Mimochodem karaoke "sexy" scéna je fakt boží. ()

breebee

Musím říct, že mě to celkem překvapilo. Sice jsem zpočátku měla pár výhrad, ale film měl tak skvělý momenty, že mu to odpustím (třeba ta změna Baby It's Cold Outside lyricsu byla prostě výborná).. postavy byly sympatický, chovali se tak nějak normálně, líbil se mi konec.. prostě v pohodě vánoční komedie, kterou asi nezařadím do svého každoročního vánočního watchlistu, ale patří rozhodně mezi ty lepší Netflixovky. ()

mia.com

Nemohla jsem celou dobu uverit, ze ten konec mysli vazne...kdyby aspon vybrali nejakeho hezciho asiata, ktery ma teda fuj brejle, fuj uces a pak ho zkrasli, mohlo to byt aspon nejak uveritelne. Ale tohle bylo uz moc mimo cokoliv, nehlede na to, ze opravdu herci nemeli ani spetku chemie a ten konecny polibek byl hooooodne divny. ()

zorrra

Skvelý,vtipný,milý,romantický film na sobotný večer,keď sa chcete uvoľniť a ľahnúť si potom do postele s úsmevom na perách. Tentokrát Netflix po dlhšej dobe opäť príjemne prekvapil. A ten koniec - say it's the Mormons :)))))) 4,5* ()

EDEN13

Tento film můžu s klidem připsat na můj seznam vánočních filmů pro radost. I přesto, že se musím přiznat, že jsem to vůbec nečekala, že tomu tak bude. Mnoho lidí bude tento film hejtovat... to bezpochyby. Objeví se názory jako... je to tak strašně předvídatelné, búúúúúúúúúú... a já to chápu, ale na jednu stranu... co od takového filmu čekáte. Tenhle film má být sakra předvídatelný stejně jako pohádka má končit dobře, takže jste si jednoduše měli místo tohohle pustit nějakou řachu s obříma výbuchama nebo nějaký drámo... tam by to s tou neočekávaností mohlo klapnout... je to asi stejný jako kdyby si někdo zapnul muzikál, a v půlce si začal stěžovat, že se tam pořád zpívá. Mě tenhle film pohladil po duši, navozuje onu příjemnou vánoční atmosféru a navíc i přesto, že tento námět už je pro hodně lidí okoukaný... mě se líbil. Líbila se mi ta kuráž tvůrců konečně necouvnout a skutečně dát dohromady dívku co vypadá jako modelka a kluka co vypadá jako někdo kdo musí žít v mámině sklepě... je to osvěžující po všech tich krasavcích a co si budem působí to i víc reálně. Navíc tomu nechybí potřebná chemie a správně prokreslený vztah obou protagonistů... myslím si, že tvůrcům se povedlo stvořit nanejvýš roztomilou vánoční jednohubku, která může dodat krapet odvahy těm z nás co mají akné i ve svých 20 a nevypadají jako modelové Top Secret, je to velmi příjemný film mapující naše představy a následnou tíži skutečné reality, která drtí naše očekávání a vrhá nás do skutečného života... každý chceme svého prince na bílém koni, nejlíp aby měl pořádný břišáky, kladný vztah k naší matce, dětem obecně, hlavně těm vašim samozřejmě... aby měl plavé a husté vlasy a ty nejkrásnější oči na světě... ovšem skutečnost může být že v životě potkáme i někoho kdo splnuje všechny naše požadavky až na ten vzhled, pak se vyplatí dát tomuto člověku šanci... protože to je prostě život. ()

IFthebiscuit odpad!

Další z mnoha absolutně předvídatelných romanťáren s (prý) Vánoční tématikou. Blah. Takhle moc mě film nebavil už hodně dlouho. ()

Kikaa_B

No ale tohle je moc sympaticky vanocni film! Sympaticti herci, krasna vanocni vyzdoba, romantika, sranda i slzicka ukapla…Rada se na to podivam znovu. ()