Vrah známý jako „Holiday“ pokračuje ve sledování Falconeho zločinecké rodiny, zatímco v Gotham City je další hrozba – nová generace maskovaných zločinců. Batman má podezření, že bývalý spojenec by mohl být sériový vrah. (JasonCZ)

CaptainCzech

Pokračování prvního dílu skvěle navázalo svou atmosférou a detektivním pojetím na předchozí část. Co bohužel lehce srazilo ze silných na slabší 4* je už vícero akčních scén, než by bylo v tomto příběhu potřeba. Každopádně opět cením rozvětvení a uzavření příběhu okolo rodiny Falcone + zrození Two Face. Hudba a kresba opět na skvělé úrovni, navíc cením hororové pojetí když je na scéně Scarecrow. Množství padouchů je tu zvládnuto dobře, bylo super vidět je znovu a to v kvalitním zpracování. Pokud je tohle na pár let budoucnost animovaného světa DC jsem absolutně spokojen. ()

NiaWolf

Tenhle film zcela postrádá nějakou logiku a úplně kašle nejen na komiksovou předlohu, ale i předlohové standardy. Batman je vlastně úplný looser, kterého pořád zachraňuje Catwoman, jejíž jedinou motivací je vyslechnout mafiánského bosse, a proto mu pořád škodí. Bruce Wayne i Batman pak zmizí na 3 měsíce a nikoho, vůbec NIKOHO to vůbec netrápí ani mu to nepřijde divné. Objeví se i pár známých záporňáků (Solomon, Joker, Penguin..), kteří dělají podržtašku komukoliv, kdo si zrovna řekne. Celý děj mi navíc připomíná příběh z herní série Telltale, kde se řeší prakticky identické problémy. Úplně nejlepší je „odhalení na konci“, které oproti komiksu nedává pranic smysl, protože postava zabijáka Holiday vypadá při střetnutích zcela jinak než „odhalený skutečný viník“, ať už jde o výšku, svaly, vlasy atd. Je to prostě do očí bijicí. Třešničkou na dortu je, že Batmana nechá vraha několika lidí prostě jít, protože slíbil, že už to neudělá. WTF? Tak nevím, jestli si svou komiksovou předlohou víc vytřel zadek tenhle film nebo Batman:Hush, obojí ale stojí za starou hnědku. ()

DEMON

Uprimne, priserna nuda. Batman je totalny blbec, kazdy ho precura a bud ho niekto zachranuje (zvycajne Catwoman), alebo ma len brutalne stastie. Spojenectva zaporakov nijako nedavaju zmysel, Arkham Asylum vyznieva ako hotel, kde sem-tam niekto pride prespat a prichadza/odchadza, kedy sa im zmysli (bolo tam hned niekolko utekov a viac-menej nad nimi ludia len pokrcili plecami, ako ked sa docitate v novinach, ze pri havarii zomrel motorkar a pomyslite si, ze zase raz - ved to sa dalo cakat). A zaverecne vyvrcholenie vysumi do prazdna, ako detske sampanske v protialkoholickej liecebni... ()

GameboyNES

opravdu dlouhý helován. Vážně to muselo bejt na dva díly? Mě se to šíleně vleklo. A nějak mi hlava nebere, pro každou situaci musela zachraňovat čičižena a ne betmen. ()

Megahead

Dvojka logicky dokončuje príbeh jednotky, pričom po kvalitatívnej stránke to hodnotím rovnako ako jednotku, čiže za 3. ()