Reklama

Reklama

Batman: The Long Halloween, Part Two

Trailer 1

Obsahy(1)

Vrah známý jako „Holiday“ pokračuje ve sledování Falconeho zločinecké rodiny, zatímco v Gotham City je další hrozba – nová generace maskovaných zločinců. Batman má podezření, že bývalý spojenec by mohl být sériový vrah. (JasonCZ)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (24)

bart_ 

všechny recenze uživatele

Komiksový román 'Long Halloween' jsem odjakživa považoval za nejvíc overrated Batmanův příběh, jehož oblíbenost jak u čtenářů tak kritiků jsem nikdy nepochopil, už jen proto, že Batmanova role je v něm naprosto zbytečná a irelevantní – přestože z hlediska grafickýho zpracování anebo stylizace do klasický gangsterky tomu nejde nic vytknout. A to naneštěstí platí i pro jeho filmovou adaptaci, která je mnohonásobně míň kvalitní. Poutavost level nula. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Druhý díl už je o něco lepší. Konečně do sebe vše zapadá a začíná to dávat smysl. Batman se musí dostat ze spárů Poison Ivy a dál jde po stopě Hollidaye. S tím mu pomáhá Catwoman. Opět se tu objeví spousta známých záporáků, včetně vzniku Two Face. Je tam i pár zajímavých zvratů, takže to skutečně působí jako detektivka. Vše končí velkou destrukcí jedné části Gothamu. Vyplatí se počkat na konec. "Nancy, podrž mi hovory. Musím někoho ukončit." :D ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Druha časť príbehu o zabijakovi ktorý vraždí na sviatky mi prišla trošku lepšia. Zatiaľ čo prvá časť bola viac detektívnejšia, ta druhá ponúkne rýchlejšie tempo filmu, viac akcii a hlavne výživné finále. Oproti predlohe sa trošku pozmenil záver a pridalo sa par akcii navyše, čo ale vôbec nevadí. Stále je dlhý Halloween dosť dobra adaptácia tohto slávneho Bat-komiksu. P.S.: Nezabúdajte na scénu za titulkami. 85% - 4* ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Druhá část mi už přišla o něco slabší, leč stále rozhodně jeden z těch výborných příběhů, které se konečně dočkaly animované adaptace. Viz komentář k první části. Jen doufám, že budou další příběhy následovat ve filmové podobě (klidně na víc částí, proč ne) a ne tak chaoticky jako Death in the Family. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Prestrihať oba diely do jedného filmu o minutáži cca 110 minút a bolo by to dokonalé. Tých odbočiek je tu priveľa, ale pomalá dusná atmosféra art deco Gothamu ma strašne bavila. Rovnako vsuvky s klasickými batmanovskými záporakmi boli skvelé (najmä gotický Scarecrow) a výborne osviežili noirovský detektívny príbeh. ()

Galerie (201)

Zajímavosti (5)

  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Inspirováno ikonickým příběhem DC Comics z poloviny 90. let od Jepha Loeba a Tima Salea. (JasonCZ)

Reklama

Reklama