poster

Jeď nebo zemři

 • USA

  Ride or Die

 • Slovensko

  Choď alebo zomri

Akční / Krimi / Romantický / Thriller

USA, 2003, 84 min

 • bruceman7
  **

  Nefalšovaná telenovela plná černých krasavic a borců. Dokonalá nezámýšlená parodie na akční filmy vystlaná vším možným, od bullet time s dual barretas po milostné vrkání. Nejsem si jistej zda se smát nebo brečet, ten kousek ani nejde zařadit do béček, protože vytváří uplně novou kategorii ve své branži. Za osvěžující úchylnost a poněkud překvapivý konec dávám 35%(29.12.2009)

 • Luqi
  **

  Len 84 minút, ................. viac pozitív na tomto filme nie som schopný nájsť. Všetko ostatné je buď zlé alebo veľmi zlé. Počnúc trápnym príbehom bez štipky originality, cez veľmi slabé herecké výkony, biednu hudbu, až po ............ všetko ostatné. A ani pretŕčajúce sa pohľadné černošky tieto nedostatky nezakryjú..................Tento film mal asi väčšie ambície, ale fakt si to lepšie hodnotenie nezaslúži ....................(4.12.2009)

 • Carter21
  ***

  Ustřední dějovou linku (hledaní vraha Benjiho) dostane film až někdy po prvni čtvrtině a i potom se člověk v ději moc nevyzná. Režiser chtěl asi udělat nějaka překvapeni a zvraty ale přehnal to. V neustalych "šokujících" překvapenich sem se vubec nevyznal. Postavy bez jakehokoliv vysvětleni měnili strany či se rozhodli hlavni hrdiny zabit i když tomu nic nenasvědčovalo dokud nezačali střílet jak pominuti. Je pravda že tenhle film zachraňuje jenom dobrá hudba a krásne ženy, to se naopak povedlo. "V Africe žije pták který utrháva hlavičky jiným ptáčkum."(20.6.2008)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +koukatelné, slušné obsazení(na černý film) a alespoň poslouchatelná hudba, hlavní hrdina má charisma -převážně detektivní, trošku zamotanější, zase ty přestřelky/// Vypadá spíše jako jedna epizoda z nějakého seriálu, ale tváří se vážně, ba dokocne se snaží vypadat drsně. No jde mu to tak napůl. Akce tam není moc, ale pořád je slušná. Dialogy a zápletka už jsou horší a tak nějak pořád nevíte, kdo za to všechno může. Film možná nenadchne, ale je koukatelný a určitě není tak špatný jak se tady píše./// Celkem 50%///(16.6.2008)

 • castor
  *

  Kroucení černých prdelek v rytmu laciných songů, hluchých dialogů a negersky typického poplácávání po zádech.. Tahle akční seance, na které se dají hledat pozitiva jen velmi obtížně, se minimálně nepovedla!! Což je i tady dostatečně vidět..(16.6.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace