Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

soukyd33

Britney Spears ve filmu? No doufám, že tam byla dobrovolně. (Jak se později ukázalo, Britney Spears neměla v mládí jednoduchý život.) Krásná Disney princezna nám vyrostla, a přichází ve filmu, na který se jaksi z jistého důvodu zapomnělo. Příběh je založený na tom, že vlastně žádný není. Hledání rodiče, není úplně vhodné do tohoto filmu. A komedie to také úplně není. Soundtrack se dal z poloviny čekat. (Tedy by: Britney Spears) Poznámka: Čtyři důvody, proč se vyspat s partnerem. 🤔 Poznámka: Úplně netuším, komu je film určený. 🤔 Asi pro teenagery. Poznámka: Vlastně se v tom filmu můžou mnozí najít. Myslím tím, co se stalo. (Přeji všem, aby se to negativní všem vyhnulo.) Poznámka: Film má něco do sebe. Ne že ne. Poznámka: Ve filmu jsou i emoce. Hvězdiček 3 ()

tekedozai

mna by zaujimalo co musela britney spravit aby do tohoto uboho, dejovo chudobneho, predvidatelneho, lacneho filmu dostala Dana Aykroyda ()

Rubicius

Představte si, že je filmový festival, domluvíte se s kamarádkou, že půjdete na moc fajn film a když dojdete, zjistíte, že je zrušené představení. Zbývají dvě možnosti, zabalit večer, což při kvalitě kamarádky nepřicházelo v úvahu, nebo najít náhradní představení. Bohužel jediné, co běželo bylo tohle. Je to nehorázná hloupost. A tu jednu hvězdičku dávám filmu jen a jen za přítomnost Mirky Chludové, která me doprovázela. Mirce bych dal i všech 5, ale jen bych zbytečně vyzdvihl tenhle odpudivý film. ()

xninjax

Já nevim, existuje spousta podobných filmů a mají tady mnohem vyšší hodnocení než tohle. Je to určené pro náctileté, děj je předvídatelný,ale o tohle přece šlo. Tenhle film je tady na CSFD jeden z nejpodcennějších a dávat tomu ,,odpad'' jen proto,že hlavní roli ztvárnila Britney je trochu pod úroveň. Kdyby se hlavní role chytla nějaká oscarová herečka, jistě by to dosahovalo klidně ke 40%. Uznejte,že se tady na Britney velice dobře dívalo.... ()

wendy221

Nevím, proč má tento film tak málo hodnocení. Že tam JEDNOU zpívá Britney? No a co?! Film má dobrou zápletku, můžná trošku slabší děj, ale dá se na něj dívat. Znám i horší a nudnější filmy. ()

klaudicita

Osobne si nemyslím, že si tento film zaslúži takéto hodnotenie. Iste, herci nepodali najlepšie výkony a na to, že by to mala byť komédia, ma tam rozosmiala iba irónia pri predstave Britney Spears ako panny, no myslím, že film nevystihuje označenie 'odpad'. Nuž, sem-tam si musíme pozrieť aj takýto film, aby sme ocenili kvalitu skutočného filmového umenia. ()

andy60

Tenhle film doslova hanobí můj oblíbený žánr - roadmovie. i když se jedná o cestu do L.A., nevidíte z cesty naprosto nic, žádné záběry na krajinu, města, přírodu, prostě nic. Místo toho tři vytlemený puberťačky, parodující nějaké pop-hity. O scénáři se vůbec nedá mluvit, tenhle zoufalý výpotek plný nesmyslů si snad ani nezaslouží označení scénář. A herecké výkony? Naprosté zoufalství. Snad jen Britney Spears zaujme, nikoliv svým herectvím, ale pohlednou tvářičkou. ()

zamukooo

Když jsem se na film dívala asi v 17, působil na mě jako oddychovka, docela příjemný film. V hlavě mi utkvělo, že Britney do té role mohla dát víc emocí, ona se ve většině scén tváří furt stejně. Účel filmu byl nejspíš vytřískat z obchodní značky Britney Spears co nejvíc peněz (fanouškovskou základnu už měla tehdy dost velkou), což je pochopitelné. Shrneme si to, 3 bývalé kamarádky si během maturitního večírku najednou vzpomenou, že před osmi lety zahrabaly krabici s přáními do budoucna.  Nevadí, že už se dávno spolu nejen nebaví, dokonce se posmívají jedna druhé, přesto hned druhý den vyrazí na výlet. Ještě k tomu je jedna z nich těhotná – no určitě bych v pokročilém stupni těhotenství cestovala někam s bývalými kamarádkami, a to všechno jen proto, abychom si splnily naše stará přání z dětství. :D Nejhorší na tom je, že ani jako oddychový film to moc nefunguje, protože v jisté chvíli se snaží hrát si na drama. Pak už to ale asi tvůrcům filmu začalo připadat až moc dramatické, tak opět přepli do módu „komedie“ a příběh dál pokračuje, jako by nic. :D Dialogy jsou neskutečně stupidní a zápletky a hlavně jejich rozzuzlení tak hloupé, že snad i já při obědové pauze v práci bych vymyslela něco lepšího. Ačkoliv je film relativně krátký, já jsem celých 93 minut protrpěla. ()

Boyolomouc

Je to takový nenáročný film. Hlavně pro fanoušky Britney. Trochu nechápu to hodnocení,film není opravdu špatný a trochu nostalgie nemůže uškodit.Britney byla mladá,pěkná a byla úspěšná tak proč jí nešoupnout do filmu?! Jinak Kim Cattrall která hrála Samantu v Sexu ve městě je tady za  špatnou matku.Tak že už jen jedno  “I’m Not a Girl, Not Yet a Woman” ! ()

ZuziBoss

Všichni hodnotí herce. Ti ale špatní nebyli. Je to špatný scénář a špatná režie. Písničky ve filmu je super. Britney je opravdu krásná, proto aspoň 2 hvězdy. ()