Reklama

Reklama

Crossroads

  • USA Crossroads
Trailer

Obsahy(1)

Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (132)

Marius odpad!

všechny recenze uživatele

Skvost kinematografie. Naturalistický filozofický napínavý road movie o existenciálnych problémoch súčasnej americkej mládeže, realisticky reflektujúci skutočnosť so skvelými hereckými výkonmi, v ktorom žiari hviezda súčasnej pop scény multitalentovaná Britney Spears a trojica menej známych, ale o to lepších hercov. Britney je nielen talentovaná speváčka, ale aj herečka. Neviem prečo akademici v roku 2002 zabudli nominovať tento briliant plný napätia, emócií a dobrodružstiev troch kamarátok a dobrého zlého chlapca ma ceste za ich životnými snami. Muzikálové a spevácke vložky sú úžasné a tvoria neoddeliteľnú súčasť filmu, ktorý by bez nich bol snáď o polovicu kratší a určite menej dynamický. Fuuuuuuuu..........dobrá tráva.........jasné dělám si prdel. ()

imf odpad!

všechny recenze uživatele

Psychedelická rally, která má jediný cíl - umlátit k smrti všechny slušné diváky. Britney je herecké dřevo nejvyšší kategorie, ale její dvě povedené kamarádky ji trumfují o tři námořní míle. Přidejte si televizní režii, náhodně obsazeného Dana Aykroyda a hudební vložky (bože Dane, cos to udělal?) a máte film kalibru se kterým se může měřit jen Vít Olmer a jeho Waterloo po česku... ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Nejslavnější "panna" (ha ha ha) v akci, a ještě k tomu na filmovém plátně. Čeho všeho se ještě dožiju? Ať to bude cokoliv, horší to snad nebude...alespoň vidíte, co to udělá s dětskou psychikou, když ji svěříte do rukou takových zvrácených šílenců jako jsou redaktorky Cosmo Grilu a podobných příšerností, ty holčičky to totiž berou vážně a pak z nich vyrostou další takovéhle, takovéhle....to slovo ještě nevymysleli, ale jestli s tím něco neuděláme, budeme ho brzo muset vymyslet. Ale jak říká mi amigo Tyler - kdyby sem psala moje dvanáctiletá neteř, viděli byste to úplně jinak:) ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Britney Spears sa s dvomi kamarátkami vydáva na cestu vzkriesenia ich upadnutého priateľstva a vyriešenia "existenciálnych problémov". Neskutočne naivná a hlúpučká, príšerne zahraná a úboho zrežírovaná muzikálovo-psychologická road movie pre najmenších divákov. Myslím divákov pod 12 rokov, pre ktorých to môže byť zaujímavý "príbeh zo života". Britney sa snaží čo jej sily stačia, kupodivu sa ani raz nepozrie do kamery. A svojim fanynkám odovzdáva nenahraditeľné posolstvo, že sa nemajú nikam ponáhlať a s odpanením si majú počkať na "toho pravého", ktorý im to spraví v kalifornskej vile na pobreží oceánu. Šlo by sa na taký film hnevať a dať mu menej než 1*? ()

KevSpa odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud byste tento neuvěřitelný a příšerný výpotek brali jako parodii na teenegerovské filmy, možná byste se i bavili. Ono to ale nějak nejde, už jen proto, že tento paskvil je míněn naprosto vážně. Příšerné dialogy, absence jakéhokoli příběhu, scén, které by vás vytrhly z letargie a také hereckých výkonů. Doufejme, že uctívaná popikona Britney Spears se už na plátně nikdy neobjeví. Když už jí musíme poslouchat v rádiu a sledovat ve videoklipech... ()

Galerie (12)

Zajímavosti (12)

  • Na party na začátku filmu hraje rocková kapela Bowling for Soup, která má smlouvu se stejným nahrávacím studiem jako Britney Spears, a často ji doprovází na koncertech. (Dlee)
  • Fotky v medailonku jsou skutečné fotky z dětství Britney Spears. (Dlee)
  • Britney Spears označila jako nejtěžší část natáčení scénu, kde musela předstírat pláč. (Dlee)

Reklama

Reklama