Crossroads

Crossroads

Drama / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2002, 93 min

• imf

Psychedelická rally, která má jediný cíl - umlátit k smrti všechny slušné diváky. Britney je herecké dřevo nejvyšší kategorie, ale její dvě povedené kamarádky ji trumfují o tři námořní míle. Přidejte si televizní režii, náhodně obsazeného Dana Aykroyda a hudební vložky (bože Dane, cos to udělal?) a máte film kalibru se kterým se může měřit jen Vít Olmer a jeho Waterloo po česku...(1.1.2003)

• Marius

Skvost kinematografie. Naturalistický filozofický napínavý road movie o existenciálnych problémoch súčasnej americkej mládeže, realisticky reflektujúci skutočnosť so skvelými hereckými výkonmi, v ktorom žiari hviezda súčasnej pop scény multitalentovaná Britney Spears a trojica menej známych, ale o to lepších hercov. Britney je nielen talentovaná speváčka, ale aj herečka. Neviem prečo akademici v roku 2002 zabudli nominovať tento briliant plný napätia, emócií a dobrodružstiev troch kamarátok a dobrého zlého chlapca ma ceste za ich životnými snami. Muzikálové a spevácke vložky sú úžasné a tvoria neoddeliteľnú súčasť filmu, ktorý by bez nich bol snáď o polovicu kratší a určite menej dynamický. Fuuuuuuuu..........dobrá tráva.........jasné dělám si prdel.(22.11.2004)

So he may have killed someone, so what? 22%? Seriously, guys? Nevím, jestli to bylo mou nostalgií nebo alkoholem, co jsem u filmu popíjela, ale rozhodně to nebyla taková hrůza, jak tu všichni hodnotí. Podle mě mnohem lepší než filmy s dnešními Disney hvězdičkami. A hlavně je to film zaměřený na vyloženě dívčí publikum a k propagaci Britney a jejího alba, tak nechápu, proč to tu někteří hodnotí, jak kdyby se tvůrci snažili o převrat v kinematografii. Scénář sice sem tam pokulhával a děj byl trochu uspěchaný, ale zase film aspoň odsýpal a já musím říct, že jsem se nenudila ani minutu. A možná Britney není zrovna nejlepší herečka (i když ono taky na Lucy nebylo moc co hrát), ale kde chybí herecký talent Britney, tam ho doplňují herci ve vedlejších postavách v čele s Taryn Manning (expertem na role problémových holek očividně odjakživa). A za momentky typu Britney zpívající Bye Bye Bye od *NSync a ústřední trio tancující na písničku od Boomkat, si film aspoň tři hvězdy zaslouží. Plus hvězdička navíc za Taryn a soundtrack a protože haters gonna hate. Dobré komentáře: Sysel_CZ, kingik, xninjax(1.1.2014)

• 10Domik10

Pred desiatimi rokmi, keď sa tento film natočil sa mi táto hudba páčila a Britney Spears bola nádherná. Je to však minulosť a dnes je jej hudba otrasná ako aj ona sama. Ale práve preto, že je to film natočený v roku 2002 a nie v dnešnej dobe dávam z nostalgie 2 hviezdičky, aj keď je zrejmé, že o nejakých hereckých výkonoch sa tu hovoriť nedá.(21.2.2012)

Film možná nevyniká nepředvídatelnou a neohranou zápletkou, ale to ještě neznamená, že bychom ho měli odsoudit předem. Jako mladší jsem ho zbožňovala a dodnes pro mne má své zvláštní kouzlo. Je ideální na večerní posezení u televize po náročném dni, kdy nemáte chuť přemýšlet nad složitým děje a chcete prostě jen vypnout a relaxovat u nenáročného filmu pro dospívající a mladší ročníky. Ty starší a pány by příběh několika teenagerů přeci jen mohl nudit.(27.8.2012)

• - Na party na začátku filmu hraje rocková kapela Bowling for Soup, která má smlouvu se stejným nahrávacím studiem jako Britney Spears, a často ji doprovází na koncertech. (Dlee)

• - Britney Spears za svůj výkon získala cenu Zlatá malina pro nejhorší herečku. Stejné ocenění si v kategorii nejhorší píseň vysloužila i skladba „I'm Not a Girl, Not Yet a Woman“, za kterou rovněž stála Spears. (Dlee)

• - Britney dostala filmové příjmení "Vagner" podle osoby zodpovědné za casting Kima Davis-Vagnera. (Dlee)