Crossroads

Crossroads

Drama / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2002, 93 min

som sice zjavne jedina osoba ktoru tento film nadchol ale pre mňa je to jeden z najúžasnejšich filmov je tam to čo mam najradšej a to že sa da zasmiať je tam aj romantika a ten herec bol vtedy naozaj pekny a podľa mňa je to užasny film aj za to že tam hrali dobre pesničky a nesom faninka britney vypočujem ale nič viac lenže mne sa páčil aj ten rock čo tam hrali a preto je to podľa mňa užasny film!(18.8.2011)

Já nevim, existuje spousta podobných filmů a mají tady mnohem vyšší hodnocení než tohle. Je to určené pro náctileté, děj je předvídatelný,ale o tohle přece šlo. Tenhle film je tady na CSFD jeden z nejpodcennějších a dávat tomu ,,odpad'' jen proto,že hlavní roli ztvárnila Britney je trochu pod úroveň. Kdyby se hlavní role chytla nějaká oscarová herečka, jistě by to dosahovalo klidně ke 40%. Uznejte,že se tady na Britney velice dobře dívalo....(6.6.2011)

• Sinn

Tenhle film mě baví. Ano, je to hrozně hloupé, ale zároveň je to zábava. Naivní americké dialogy, kterými se asi autor snaží působit na mládež, špatná hudba i herecké výkony, to vše tu je, ale rozhodně v koukatelnější verzi než například Hele kámo, kdo tu vaří? A scéna, kde kluk - drsňák přeladí ve svém autě radio z rocku na "holčičí" popinu, aby si tři usmířené kámošky na život a na smrt mohly zazpívat? No kdo by se tomu nesmál :-D(31.10.2010)

• klaudicita

Osobne si nemyslím, že si tento film zaslúži takéto hodnotenie. Iste, herci nepodali najlepšie výkony a na to, že by to mala byť komédia, ma tam rozosmiala iba irónia pri predstave Britney Spears ako panny, no myslím, že film nevystihuje označenie 'odpad'. Nuž, sem-tam si musíme pozrieť aj takýto film, aby sme ocenili kvalitu skutočného filmového umenia.(24.8.2014)

• Martiiiiinka

Tak jsem si říkala, že si zavzpomínám na dětství - barevný brýle, šílený kloboučky, ultrakrátký topy, megavysoký podpatky, všudypřítomnej pop v té nejkrystaličtější podobě a to vše skrze Britney Spears a spol. No a vlastně jsem vůbec nebyla zklamaná - všecko bylo tak nějak přesně takový, jak jsem čekala, že bude - kýčovitý a blbý. Od dialogů přes herecký výkony až po filosofující a naivně optimistický závěr. Ale tak - nostalgie je nostalgie, no a Anson Mount je zatraceně sexy. Jedna a nestydím se :D(18.6.2011)

• - Britney Spears označila jako nejtěžší část natáčení scénu, kde musela předstírat pláč. (Dlee)

• - Fotky v medailonku jsou skutečné fotky z dětství Britney Spears. (Dlee)

• - Na party na začátku filmu hraje rocková kapela Bowling for Soup, která má smlouvu se stejným nahrávacím studiem jako Britney Spears, a často ji doprovází na koncertech. (Dlee)