Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

Trailer

aLPaC odpad!

Některé "odpady" jsou za určitých okolností, situací a hvězdných konstalací vítané zpestření. Tohle je však případ filmu, který bude "odpadem" ať se na něj díváte sám, s kámošem (no nechtěj mě rozesmát), povinně s přítelkyní, střízlivý, na kaši, zhulený, na party, ve dne, večer, v létě, v zimě, usměvavý, smutný... prostě tohle bude odpad vždy. Nejsmutnější je, že za celou dobu tam není jediná věc, kvůli které byste alespoň uvažovali nad jednou hvězdou. Dialogy naprosto příšerné, že i slovo klišé je klišé, Britney "zlatá malina" nevím, jestli byla v té době tak blbá nebo to zkrátka myslela vážně. No její největší sokyně té doby Christina Aguilera rozhodně s Burlesque dopadla daleko lépe. PS. Možná Justin Long byl trochu vtipný. PPS. Je zajímavé číst některé zdejší komentáře z let 2002 - 2003. Trochu nostalgicky jsem si vzpomenul na dávného kamaráda ze základky, který v těch dobách Britney zbožňoval a dával si do pokojíku její plakáty. ()

Sinn

Tenhle film mě baví. Ano, je to hrozně hloupé, ale zároveň je to zábava. Naivní americké dialogy, kterými se asi autor snaží působit na mládež, špatná hudba i herecké výkony, to vše tu je, ale rozhodně v koukatelnější verzi než například Hele kámo, kdo tu vaří? A scéna, kde kluk - drsňák přeladí ve svém autě radio z rocku na "holčičí" popinu, aby si tři usmířené kámošky na život a na smrt mohly zazpívat? No kdo by se tomu nesmál :-D ()

iwusha17

som sice zjavne jedina osoba ktoru tento film nadchol ale pre mňa je to jeden z najúžasnejšich filmov je tam to čo mam najradšej a to že sa da zasmiať je tam aj romantika a ten herec bol vtedy naozaj pekny a podľa mňa je to užasny film aj za to že tam hrali dobre pesničky a nesom faninka britney vypočujem ale nič viac lenže mne sa páčil aj ten rock čo tam hrali a preto je to podľa mňa užasny film! ()

10Domik10

Pred desiatimi rokmi, keď sa tento film natočil sa mi táto hudba páčila a Britney Spears bola nádherná. Je to však minulosť a dnes je jej hudba otrasná ako aj ona sama. Ale práve preto, že je to film natočený v roku 2002 a nie v dnešnej dobe dávam z nostalgie 2 hviezdičky, aj keď je zrejmé, že o nejakých hereckých výkonoch sa tu hovoriť nedá. ()

imf odpad!

Psychedelická rally, která má jediný cíl - umlátit k smrti všechny slušné diváky. Britney je herecké dřevo nejvyšší kategorie, ale její dvě povedené kamarádky ji trumfují o tři námořní míle. Přidejte si televizní režii, náhodně obsazeného Dana Aykroyda a hudební vložky (bože Dane, cos to udělal?) a máte film kalibru se kterým se může měřit jen Vít Olmer a jeho Waterloo po česku... ()

• Vůz, ve kterém všichni jedou na výlet, je Buick Skylark. (Dlee)
  • Britney Spears za svůj výkon získala cenu Zlatá malina pro nejhorší herečku. Stejné ocenění si v kategorii nejhorší píseň vysloužila i skladba „I'm Not a Girl, Not Yet a Woman“, za kterou rovněž stála Spears. (Dlee)
  • Na party na začátku filmu hraje rocková kapela Bowling for Soup, která má smlouvu se stejným nahrávacím studiem jako Britney Spears, a často ji doprovází na koncertech. (Dlee)