Crossroads

Crossroads

Drama / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2002, 93 min

Jak to tak vidím, tak patřím k té menšině, které se tenhle film vážně moc líbil. Pokud nemáte rádi Britney, tak se na to ani nedívejte, je tam pořád, mě ve filmu nevadila. Nakonec se mi to vážně moc líbilo. Holky si tam zazpívají, je to vtipné, ale hlavně je to podle mě drama. Možná většina, co dala "odpad" to brala spíše jako komedii, u mě to bylo drama a docela i kvalitní, sem tam nějaký vtip a píseň.(18.8.2014)

• imf

Psychedelická rally, která má jediný cíl - umlátit k smrti všechny slušné diváky. Britney je herecké dřevo nejvyšší kategorie, ale její dvě povedené kamarádky ji trumfují o tři námořní míle. Přidejte si televizní režii, náhodně obsazeného Dana Aykroyda a hudební vložky (bože Dane, cos to udělal?) a máte film kalibru se kterým se může měřit jen Vít Olmer a jeho Waterloo po česku...(1.1.2003)

• Rubicius

Představte si, že je filmový festival, domluvíte se s kamarádkou, že půjdete na moc fajn film a když dojdete, zjistíte, že je zrušené představení. Zbývají dvě možnosti, zabalit večer, což při kvalitě kamarádky nepřicházelo v úvahu, nebo najít náhradní představení. Bohužel jediné, co běželo bylo tohle. Je to nehorázná hloupost. A tu jednu hvězdičku dávám filmu jen a jen za přítomnost Mirky Chludové, která me doprovázela. Mirce bych dal i všech 5, ale jen bych zbytečně vyzdvihl tenhle odpudivý film.(18.9.2007)

• KevSpa

Pokud byste tento neuvěřitelný a příšerný výpotek brali jako parodii na teenegerovské filmy, možná byste se i bavili. Ono to ale nějak nejde, už jen proto, že tento paskvil je míněn naprosto vážně. Příšerné dialogy, absence jakéhokoli příběhu, scén, které by vás vytrhly z letargie a také hereckých výkonů. Doufejme, že uctívaná popikona Britney Spears se už na plátně nikdy neobjeví. Když už jí musíme poslouchat v rádiu a sledovat ve videoklipech...(10.6.2002)

• POMO

Britney Spears a dve jej kamošky sa vydávajú na cestu vzriesenia ich upadnutého priateľstva a vyriešenia nejakých existenciálnych problémov. Neskutočne naivná a hlúpučká, príšerne zahraná a veľmi úboho zrežírovaná muzikálovo-psychologická road movie pre tých najmenších. A tými najmenšími myslím tých pod 12 rokov, ktorí ešte nemajú šajnu o realite a tak sa im to všetko môže javiť ako zaujímavý "príbeh zo života". Britney sa chuderka snaží čo jej sily stačia a kupodivu sa ani raz nepozrie do kamery. A svojim fanynkám-diváčkam odovzdáva nenahraditeľné posolstvo, že sa nemajú nikam ponáhlať a s odpanením si majú počkať na "toho pravého", ktorý im to spraví v kalifornskej vile na pobreží oceánu. No mohol by som sa na takýto film hnevať a dať mu menej než 1*?(23.6.2002)

• - Britney Spears za svůj výkon získala cenu Zlatá malina pro nejhorší herečku. Stejné ocenění si v kategorii nejhorší píseň vysloužila i skladba „I'm Not a Girl, Not Yet a Woman“, za kterou rovněž stála Spears. (Dlee)

• - Britney dostala filmové příjmení "Vagner" podle osoby zodpovědné za casting Kima Davis-Vagnera. (Dlee)

• - Anson Maunt přijal roli Bena coby velký fanoušek Britney okamžitě. Během přípravy pak zkoušel s Robertem De Nirem, se kterým dříve spolupracoval na snímku Hodina pravdy (2002). (Dlee)