Crossroads

Crossroads

Drama / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2002, 93 min

Film možná nevyniká nepředvídatelnou a neohranou zápletkou, ale to ještě neznamená, že bychom ho měli odsoudit předem. Jako mladší jsem ho zbožňovala a dodnes pro mne má své zvláštní kouzlo. Je ideální na večerní posezení u televize po náročném dni, kdy nemáte chuť přemýšlet nad složitým děje a chcete prostě jen vypnout a relaxovat u nenáročného filmu pro dospívající a mladší ročníky. Ty starší a pány by příběh několika teenagerů přeci jen mohl nudit.(27.8.2012)

Jak to tak vidím, tak patřím k té menšině, které se tenhle film vážně moc líbil. Pokud nemáte rádi Britney, tak se na to ani nedívejte, je tam pořád, mě ve filmu nevadila. Nakonec se mi to vážně moc líbilo. Holky si tam zazpívají, je to vtipné, ale hlavně je to podle mě drama. Možná většina, co dala "odpad" to brala spíše jako komedii, u mě to bylo drama a docela i kvalitní, sem tam nějaký vtip a píseň.(18.8.2014)

Já nevim, existuje spousta podobných filmů a mají tady mnohem vyšší hodnocení než tohle. Je to určené pro náctileté, děj je předvídatelný,ale o tohle přece šlo. Tenhle film je tady na CSFD jeden z nejpodcennějších a dávat tomu ,,odpad'' jen proto,že hlavní roli ztvárnila Britney je trochu pod úroveň. Kdyby se hlavní role chytla nějaká oscarová herečka, jistě by to dosahovalo klidně ke 40%. Uznejte,že se tady na Britney velice dobře dívalo....(6.6.2011)

• Sinn

Tenhle film mě baví. Ano, je to hrozně hloupé, ale zároveň je to zábava. Naivní americké dialogy, kterými se asi autor snaží působit na mládež, špatná hudba i herecké výkony, to vše tu je, ale rozhodně v koukatelnější verzi než například Hele kámo, kdo tu vaří? A scéna, kde kluk - drsňák přeladí ve svém autě radio z rocku na "holčičí" popinu, aby si tři usmířené kámošky na život a na smrt mohly zazpívat? No kdo by se tomu nesmál :-D(31.10.2010)

• Martiiiiinka

Tak jsem si říkala, že si zavzpomínám na dětství - barevný brýle, šílený kloboučky, ultrakrátký topy, megavysoký podpatky, všudypřítomnej pop v té nejkrystaličtější podobě a to vše skrze Britney Spears a spol. No a vlastně jsem vůbec nebyla zklamaná - všecko bylo tak nějak přesně takový, jak jsem čekala, že bude - kýčovitý a blbý. Od dialogů přes herecký výkony až po filosofující a naivně optimistický závěr. Ale tak - nostalgie je nostalgie, no a Anson Mount je zatraceně sexy. Jedna a nestydím se :D(18.6.2011)

• - Píseň, na kterou dívky tancují v hotelu, se jmenuje „Crazy Love“ a pochází od skupiny Boomkat, ve které působí jako hlavní zpěvačka Taryn Manning, představitelka Mimi. (Dlee)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, Los Angeles a v Malibu v Kalifornii a dále v Metairie, New Orleans a v Kenneru v Louisianě. (rafix)

• - Britney Spears označila jako nejtěžší část natáčení scénu, kde musela předstírat pláč. (Dlee)