Reklama

Reklama

Recenze (5)

Lima 

všechny recenze uživatele

Plakátové.info: THEY WERE LOOKING FOR CHICKS….TO GO ALL THE WAY!! ___ Film obsahuje jeden jediný zajímavý nápad – to když jeden z marťanů vypráví přítomným návštěvníkům pozemské hvězdárny o Marsu (poté co se přetrhne páska s výkladem), aniž by tušili, s kým mají tu čest. Jinak je to veskrze zcela zbytečný a nudný kousek, navzdory námětu (marťani přicestují na Mars hledat lidské samičky na rozmnožování), který měl potenciál být slibně rozveden, bohužel to bylo nad síly Larryho Buchanana. Sci-fi propriety téměř zcela absentují, dotyční marťani se v nechtěně komickým úborech s tykadélky mihnou jenom na několik málo minut, jinak se po Zemi producírují ve vyžehlených oblecích a samotné „vyhledávání“ je neustálý proud strnulých pohledů na potenciální oběti, nebo pohledů přímo do kamery, které suplují „hypnózu“. První půlhodina je vyplněna přemírou dokumentárních záběrů na pozemskou vojenskou techniku, půjčenou odněkud z televizních archívů a do toho apaticky čumí dva generálové, alias herci, kteří evidentně nevědí, co mají vlastně hrát. Ten film není urážlivě blbý, nebo bohužel ani zábavně fušerský, je jenom tak strašně ospalý a p-o-m-a-l-ý, že i těch milosrdných 80 minut je zahrávání si s divákovou trpělivostí. ()

zelvopyr odpad!

všechny recenze uživatele

Už jen s tím názvem měl tenhle film skvělý potenciál... a nic. :-( Někdy si říkám, co tím autor asi tak myslel... a tady mohu i jednoduše odpovědět: NIC. Cílem bylo oklamat diváky sloganem a vytáhnout z nich nějaké peníze. Přitom se vyloženě nabízelo lehce erotické, praštěné drama s vilnými ufony... ()

Bláža 

všechny recenze uživatele

Z Marsu přichází neustále zpráva: „Mars potřebuje ženy“. Marťané si pro ně tedy letí na Zemi. Místo skafandrů jen potápěčské neoprény s oprýskanou barvou. Nulová akce. Místo laserových zbraní hypnóza a harpuny. Nuda i navzdory lákavému názvu. ()

p6qwre 

všechny recenze uživatele

Není divu, že tento film nešel do kin, ale rovnou do TV? Ne, je s podivem, že si některá televize tento film koupila. Marťané si potřebují ze Země odvést několik žen, aby si mohli pohrát s jejich DNA a zachránit tak svoji vymírající populaci. Na 100 mužů se totiž na Marsu nyní rodí pouze 1 žena. Naštěstí Marťané vypadají stejně jako my, mluví anglicky, obleky jim perfektně padnou, znají rádio, televizi, benzínky, kino, auta, prostě všechno. A ovládají hypnózu. 5 návštěvníků z Marsu má 24 hodin na to, aby přemluvili, nebo zhypnotizovali 5 žen s perfektním genomem (především to musí být krasavice). Takže o tom to celé je, děs běs. Všichni hrají moc špatně. Když mají na sobě skafandry, vypadají Marťani legračně. Vědecké pracovnice se po tiskové konferenci touží projít s neznámým reportérem, neváhají ho hned vzít za ruku a ještě ten stejný den so do něj zamilují. Plukovník Bob Page je velký blb a navíc strašně přehrává. 10 minut z celkové délky filmu jsou záběry na několik letadel, vypůjčené z vojenského archivu. A i když se to nezdá, je tento film nuda. ()

Reklama

Reklama