Ranč Deluxe

Rancho Deluxe

Western

USA, 1975, 93 min

• Tommassi3

"Ty jsi indián ??" - "Napůl !!" - "Indiáni v kulečníku nikdy dobrý nebudou.." ;)(4.12.2015)

Takové celé "neohrabané", jako hrdinové příběhu..(23.3.2018)

• dopitak

První erotický western, co jsem kdy viděl :-) Tihle zloději dobytka jsou drsní hoši - krávy porcují motorovkou. ***** Zaměřit se víc na přestrojení vysloužilého dobytčího detektiva pana Beige (pěkně všechny v závěru vypek) a vypustit spoustu zbytečných scén, mohl to být docela dobrý film. Takhle se to celé poměrně dost rozmělnilo a není z toho ani ten šedý průměr. Ovšem ten fór s plemenným býkem v hotelovém pokoji byl špica. "Mám si s sebou vzít hodně gum?" "Cecile,viděl jsi někdy, jak to dělají slepice?" "Z našich býčích telat jednou vyrostou nejlepší bejci!" "Je to pick-upová smrt."(3.6.2008)

Dobrá pohodovka s hudbou od Jimmy Buffetta kterej se ve filmu i sám objeví (s ním i Warren Oates na harmoniku!) . A stejně nás všechny dostane pick-upová smrt :D(30.5.2011)

Dva neohrabaní flákači živící se kradením dobytka v Montaně se chystají na svůj další kousek. Majitel ranče přestává věřit svým nešikovným hlídačům dobytka a najímá prošedivělého bývalého zloděje dobytka, aby našel opravdové zloděje. Ničím nevyčnívající western s mladým Jeffem Bridgesem v hlavní roli. Průměrné tři hvězdy.(12.3.2008)