Kdo přežije - Caramoan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2013

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Andrea Boehlke, Dawn Meehan

Americká reality show, kde soutěžící doslova svádí boje o imunitu, vodu a jídlo. Tentokrát jsou soutěžící vysazeni na poloostrově Caramoan, který je obklopen Tichým oceánem. Soutěžící budou rozděleni do dvou kmenů, v jednom kmeni budou favorité a ve druhém nováčci. Těšte se na 26. řadu Survivor: Caramoan - Fans vs. Favorites. (reich)

blazma

Pokus číslo dva, který dostane studenou sprchu tím, že polovina Favoritů jsou asi takovými favoriti jako teletabíz. Jakože what? Francesca? Brandon? Sheppard? Dawn? na začátku i Cochran, který nakonec všechny překvapil. Pak tady je druhá strana mince favoritů. Malcolm! Andrea! Branda! Erik! Co se týče fanoušků, tak vypadali daleko sympatičtěji než první fanoušci, jenže o to víc méně se prosadili. Vůbec nejsou vidět, jenže si myslím že to byla chyba celkové produkce, která se víc zaměřila n favority. ()

Lukes15

Spoiler. Když si to tady tak čtu, tak úplně nechápu. Série, která hlavně po sloučení měla několik nepředvídatelných rad (Corinne, Andrea a Brenda vůbec nečekaly, že můžou odejít + rada na které vypadl Phillip). Souhlasím s tím, že favoriti nebyli úplně favoriti, ale bylo tam zmíněno, že jsou to hráči, kteří udělali nějakou chybu a pokusí se jí napravit. Takže toto mi vůbec nevadilo. Vítěz Cochran naprosto zasloužený (především kvůli tomu, že včas dokázal vyřadit ty, kteří by mohli vyřadit jeho a jak řekl na závěrečné radě myslím Eddie, byl u něj vidět velký pokrok oproti první účasti). Reunion byl propadák, to je pravda... Nevím koho napadlo pozvat jenom 10 soutěžících. Ale jinak mě tato série (minimálně od sloučení) bavila a úplně nechápu ten velký hejt tady. Možná až se budu dívat podruhé, tak názor přehodnotím, ale i tak si myslím, že míň než 4* bych nedal. ()

Bruce_cz

Možná přehnaných pět, ale (SPOILER) jedna z nejlepší kmenových rad (tři amigos), zasloužené a sympatické vítězství, kde výherce opravdu předvedl nejen strategicky skvělou hru, ale dal do toho i hodně po fyzické stránce a vůbec ze sebe vymáčknul maximum a to se často nevidí (byť jsou samozřejmě lepší vítězové), dále Malcolm začíná v sympatičnosti dohánět Ozzyho, nelze nezmínit tu prču na začátku, když podruhé vyloučili Francesku (bo jak se to píše, je to tak trapná nula, že si ji ani googlit nebudu a nechápu, jak se tak sakra vetřela) jako první, dále Brandon to parádně rozjel a konečně to dal tomu idiotovi Shepardovi pořádně sežrat, to jsem se hodně nasmál a vůbec tyto střípky jsou samy o sobě tak nezapomenutelné, že si tuto řadu budu hodně dlouho pamatovat. Jo a zuby na konci, to Brenda zabila :-D ()

KanoJJ

Na tuhle řadu jsem se dívala hned po Nicrague, která byla docela dost slabá, takže jsem pocítila rozdíl. Ruka osudu to zřídila tak, že Brenda mi strašně vadila v její předchozí řadě, ale strategicky jsem jí tam brala, ale tady jsem jí měla ráda (asi se řídila radou svýho tatínka "Be humble", což mi vyhovuje) ale strategicky to teda dost podělala. Jinak jsem fandila Malcolmovi a Corinne. Vítěz je z finálový trojky to nejmenší zlo, protože pořád lepší vítěz ve stylu Survivor meets Woody Allen než labilní uřvaná strašidelná ženská (kvůli tý scéně se zubama už jsem tejden nespala...) nebo lidská maska (kvůli jejímu ksichtu se bojím stárnout). Reunion veliká velikánská slabota, ani nemam slov. ()

Teachman

26. série - oblíbenci - Brenda. Sezóny s tématem "fanoušci vs. favorité" se mi hodně líbí, proto takové hodnocení. Z finálové trojice nejvhodnější vítěz, ale ne můj nejoblíbenější. ()

Lilith03

Komu jsem to přála: Cochran Oblíbenci: Brenda (poprvé jsem si ji nebyla jistá, ale tady mi sedla, vyvinula se hodně jako člověk, sympatická, chytrá slečna) Přišli mi fajn: Michael a Matt (sympaťáci), Corinne, Philip (kde je on, tam je sranda) Vyloženě mě srali: Brandon (to není pravej Hans, to je kokot, pardón, ale chudák Russell), Dawn (chvíli jsem ji to bohužel žrala, ale v polovině jsem zjistila jaká falešná svině to je), Erik (tohodle debila už nechci vidět, právem nosí označení nejnovějšího hráče Survivoru), Shamar (škoda slov), trojka těch mladých kluků - sexisti, nesympatický a Malcolm už mě taky štve, kdyby mi bylo 7, tak mu asi budu taky fandit, ale to je taky maximální věk jeho fanoušků, pardón faninek, no a na závěr ta největší slepice, kráva a nejblbější hráčka vůbec Sherri - říct na závěrečné radě že jsem bohatá podnikatelská když to o mně nikdo neví? To udělala zatím jen tahle paní, bravo, nejhloupější řeč celého survivora. Štve mě, že někdo takový se dostal tak daleko, ale chápu to, já bych si ji vzala do finále taky. Tupá, vypatlaná, pořád mlela o taktice a že vede hru, ale dělala hovno, ta paní nehrála, ta tam jen přežívala. Vítěz: Maximálně zasloužený, nikdy jsem nebyla s vítězem spokojenější. Tohle je pravý chlap, né jak ty tři Paka co si na chlapy hrají.  Názor na epizodu: Bohužel spousta nesympatických hráčů, spoustu fanoušků se nemohlo projevit, ale to už u řady fanoušků a favoritů tak je vždy, všichni to víme, tak proč to kritizovat. Zajímavé výzvy, ale tolik nervů co mi tahle řada vzala, někteří lidi mi opravdu pili krev. ()

BaHa

Po desátém díle jednoznačně hvězda nahoru...Upřímně "FAVORITES" by podle mé představy vypadali trošku jinak, docela zvláštní a pro mě na první pohled naprosto nezajímavý mix (že Phillipp je blázen všichni věděli už dávno, potěšil výkon Brandona, překvapila Andrea, Cochran.) Rozjezd pomalejší, ale fanoušci byli vybráni slušně. Oblíbení hráči: Brenda, Cochran, Malcolm ()

Embolia

S vítězem jsem spokojena na 100%. To co nakonec předvedli mě totálně odrovnalo. Renuion zesrali jak mohli, už se nemůžu dočkat na další řadu teda... ()

funik

Ano hviezdny hráči neboli až takí hviezdni ako by mali byť a fanúšikovia neboli fanušíkovia ako by mali byť ale to neznamená že táto séria je zlá práve naopak je jednou z najzaújmavejších s pár nezabudnutelnými momentmi SPOILER víťaz absolútne zaslužený aj keď by to doňho nikto podľa pôvodnej série nepovedal. Jedno veľké mínus prišlo ešte na konci v podobe dosť zlej reunion show. ()

Zix.

Pro mě jedna z nejhorších sérií vůbec. Děsnej casting navrátilců, který nepředvedli nic proti chudákům nováčkům, kterých bylo hned od začátku o tolik méně, že nikdo z nich nic nezmohl a jen marně bojovali. Člověk ani netuší jestli někteří měli potenciál hrát dobře nebo ne. Samozřejmě když vynechám Sherri, která ani neví jak se v tom finále ocitla a porota jí v podle toho skoro ignorovala. Přijde mi že tahle série měla být s hráčema, kteří udělali hloupý tah. Jinak nepochopím návrat Erika, Brandona, údajně prý byli oslovený Matt z RI nebo Shambo ze Samoy. Vítěz není nejhorší, ale je jasná vecpávka produkce nebo minimálně Probsta, který ho tajně miluje. ()

Dusty56

Zábavná série. Hlavně díky obsazení, kterýmu prospělo i to, že ve hře zůstali z většiny hlavně favoriti, kteří to už jednou hráli. Také obsazení lidí, co byli docela mimo docela zabodovalo, aspoň nebyla nuda :). Agent Phillip dostal svoji hru na vyšší level a udělal si celou agenturu a zkoušel vytvořit dvojitýho agenta. Naopak mě zklamovalo obsazení Francesky, Eddiho nebo i Erika, takhle důvěřivý člověk tohle fakt hrát nemůže. Kmenovky měli hlavně díky imunitám docela dost zvratů a ta finálová docela pobavila. Oblíbenci: Malcolm, Corinne, Andrea, Phillip, Reynold. ()

Brain32

Po naprosto skvělých Filipínách obrovský úpadek dolů... Potom co vypadl Malcolm, Reynold a teď i Andrea mě to už vůbec nezajímá... Ubrečené bezzubá kráva Dawn, Botoxová pí** Sherri, bezmozek Eddie a Erik - jestli to vyhraje někdo z těchto tak potěš koště... Doufám, že to uhraje alespoň ten Cochran.... ()

roborrrjf

Divní obľúbenci (pravdepodobne sa jedná o obľúbencov Probsta, inak si prítomnosť niektorých indivíduí neviem vysvetliť), z ktorých tam polovica nemala čo robiť, divní a hlavne nezaujímaví fanúšikovia, vysoká koncentrácia bláznov na jednom mieste (Shamar, Phill, Brandon...) a príliš veľa pozornosti nim venovanej či otravná Dawn, ktorú som doslova pretrpel. Toto ma napadne, keď si spomeniem na Caramoan, avšak keď si tieto "drobnosti" odmyslíte, prípadne Vám neprekážajú a dokonca Vás niečo také ako vystrájanie malého Hantza nebodaj pobaví, tak sa jedná o priemernú sezónu, čo je žiaľ na All-Stars sériu žalostné. Jediné s čím som naozaj spokojný je víťaz 60% ()

zdenda87

Já moc nechápu to zlé hodnocení. Ten koncept je pořád stejný. Ano, podle obsazení vám může sednout nějaká řada více, čí méně, může vás naštvat vítěz, stupidní chování poroty a nebo předvídatelný průběh. Je to jen o lidech a když je pevná aliance, zvraty jsou v čudu, ale i to má svý kouzlo. Je to sociální experiment, pořád ten stejný a mění se jen strategie. Pokud se mi koncept líbí, můžu hodnotit buď za 5, nebo za 4 podle toho jak mi to sedne a pokud nesedne vůbec, nemůžu jít pod 3. Ale když se vrátím k téhle sérii, co tu chybělo, pěkný podrazy, Cochran a jeho proměna, parádní kmenová rada, kdy 3 odpadlíci vytáhli tři imunity, což mě mrzelo, protože kouzelnej Phill šel domů, blázen, kterej defacto ovládal neskutečně komicky, ale reálně hru, 2x prvně vyřazená, pak tu byla krásná a roztomilá Andrea, která vyčadila tomu blbcovi imunitu, přesto, že ji našel, obětí parádního podrazu. Brandon Hantz? TY VOLE! Neskutečnej magor, myslel jsem, že uvidím první bitku v survivorovi, ale Jeff ho epicky rozmasíruje. Takhle řada měla takových parádních momentů požehnaně, vítěz paráda, pro mě dost možná v TOP3! ()

Mallorca

Kdo od Caramoanu očekával druhou Mikronésii (jako já) ať okamžitě zahodí všechna očekávání, jinak bude šeredně zklamán. Když jsem viděl, kdo se postupně objevuje za "favority", hodně jsem se zhrozil, protože většina těch lidí by si ve zlaté éře mezi 10. a 20. sérií ani neškrtla. SPOILERY: Fáze před sloučením byla opravdu strašná, plná negativity a momentů, na který bylo opravdu hodně nepříjemný koukat (Brandon tam absolutně neměl být, ten chlap je psycho). Několik epizod po sloučení je ale najednou opravdu moc zábavných, hlavně díky soupeření Malcolma a Andrey, pro mě jasně hráčů sezóny, protože jako jediní jsou strůjci nějaké zajímavé akce. Po jejich konci to ale zase upadá do podprůměru se slabou finálovou pětkou a zase nepříjemnou finálovou radou. Vítěz si to zasloužíl, ale poslouchat jeho a Dawninu sebelítost nonstop několik posledních dílů mě opravdu nebavilo. Je třeba zmínit taky tragický střih, kvůli kterému člověk kolikrát zapomněl, že existuje nějaká Brenda, Erik nebo Sherri. A reunion? Neskutečný fiasko, kdy Jeff strávil víc času povídáním si s lidma, co v téhle řadě vůbec nebyli. Oblíbenci Malcolm a Andrea, neoblíbenci Brandon, Phillip, Shamar a v podstatě dost velká část "fanoušků" ()

Andrmen221

Konec mě uspokojil. Vypadnutí Filipa, zuby Dawn na konci byly úžasné. Brendon je jeden z nejhorších lidí, co kdy hrál tuhle hru. Zároveň Kokren jako fyzicky nejslabší hráč, takže skvělý příběh. Pořád to jde. ()