Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele funik k tomuto seriálu (7)

Mikronésie (2008) (S16)

Obsahuje spoilery tejto sérii uškodili skoré vyradenia silných hráčov a to rapídne ubralo na atraktivnosti súťaží a bola škoda aj veľkého množstva zranení hlavne ma mrzelo že musel odstúpiť Jonathan ktorí by podľa mňa mal najväčšiu šancu posunúť hru iným smerom a aj James, ktorý by s tými sliepkami zamával pri výzvach a určite by im nedal imunitu ako hlupák Erik ktorému som ako poslednému naozaj fandil a Parvati si výhru nezaslúžila lebo ona zvladla maximalne manipuláciu ale strategiu mala na starosti skôr Cirie a Amanda ktorej som to prial viac lebo je to naozaj dobrá hráčka. Obľúbenci: Ozzy, James, Jonathan a s menšími výhradami aj Erik a Cirie Neobľúbenci: Parvati, Chet ()

Tocantins (2009) (S18)

Táto séria je tá najvtipnejšia akú som videl hlavnými bavičmi sú Tyson ktorý baví naschvála Coach ktorí to naschvál nerobí ale o to lepšie taký magor tam fakt ešte nebol :D a ešte sa mi páčilo to že vyhral sympatický hráč/hráčka to sa naozaj stáva málokedy. Obľúbenci: Sierra, J.T Neobľúbenci: Tyson, bol občas dosť vtipný ale inak strašná karikatúra človeka ()

Samoa (2009) (S19)

obsahuje spoilery najväčšou slabinou tejto série je podla mna to že Russell vyhadzoval všetkých zaujímavých hráčov hneď na začiatku a celá seria sa točila len okolo neho ešte aj Reunion shov bola celá o ňom a Russel práve nie je typ človeka ktorému by masy fandili bol to arogantný zákerny boháč ktorý výhru naozaj nepotreboval. Ja som skoro celú sériu nemal komu fandiť hneď na začiatku mi vyhodili Marisu a Brett sa ukázal až na začiatku. A magor tejto serie Shamboo vôbec nesplnila ulohu baviť skôr ma nehorazne otravovala, ale s víťazkou som celkom spokojný. ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

obsahuje spoilery aj k Samoe a Heroes vs Villains túto sériu mám rád hlavne preto že konečne Russell dostal to čo si zaslúžil a ukazál že na jeho hre bolo najdôležitejšie vždy šťastie a extrémne hlúpe ťahy konkorencie na Samoe konurenti celkovo a páčilo sa mi že nikto zo súťažiacich nebol neako zvlášť otravný takmer všetci mi boli simpatický až na lenivú Ashley, ako bonus tam bol neskutočne špecialny a neskutočne vtipný agent Phill ()

Jeden svět (2012) (S24)

séria plná idiotov ktorí sem tam pobavili potom tu je jeden z najslizkejšich a najnepríjemnejších zaporakov a celé to zachraňuje jeden bojovník proti osudu a jeden/jedna z najzaslúženejších víťazov/víťaziek v histórii survivora ako aj jedna z najzaslúženejších finálových kmeňoviek aké som videl ()

Caramoan (2013) (S26)

Ano hviezdny hráči neboli až takí hviezdni ako by mali byť a fanúšikovia neboli fanušíkovia ako by mali byť ale to neznamená že táto séria je zlá práve naopak je jednou z najzaújmavejších s pár nezabudnutelnými momentmi SPOILER víťaz absolútne zaslužený aj keď by to doňho nikto podľa pôvodnej série nepovedal. Jedno veľké mínus prišlo ešte na konci v podobe dosť zlej reunion show. ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31)

Bolo by to za 5 ale ako už bolo spomenute zrazila to porota otázkami a jednoznačným výberom víťaza na základe citoveho vydierania alebo čoho nechápem. Víťaz mi nevadí ale nezaslúžil si 10 hlasov a navyše v takej spoločnosti kde vlastne každý mohol vyhrať a bolo by to zaslúžené. Najviac ma ale potešila Kelley Wentworth o ktorej som vedel už v jej pôvodnej sérii vedel, že je to dobrá hráčka s potencialom len vtedy nedostala šancu sa predviesť. Obľúbenci: Kelley Wentworth, Spencer, Joe, Terry ()