Kdo přežije - Caramoan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2013

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Andrea Boehlke, Dawn Meehan

Americká reality show, kde soutěžící doslova svádí boje o imunitu, vodu a jídlo. Tentokrát jsou soutěžící vysazeni na poloostrově Caramoan, který je obklopen Tichým oceánem. Soutěžící budou rozděleni do dvou kmenů, v jednom kmeni budou favorité a ve druhém nováčci. Těšte se na 26. řadu Survivor: Caramoan - Fans vs. Favorites. (reich)

Vyhy

Opět skvělých 15 dílů plné přežívání, intrik, soutěží a krásné přírody. S finálem nejsem spokojen, ale co nadělám. Oblíbení hráči - Malcom, Reynold a Eddie. ()

honajz2

Podle mě jedna z nejhorších sérií, plná spousty nevýrazných (ze stran fanoušků) a nesympatických postav a tak jsem měl oblíbenců fakt málo. A navíc, neustále protěžování vítěze bylo tak strašně viditelné, že to ani nebylo nijak napínavé. Ještě ti je snad nejhorší finálová trojice vůbec, ať by vyhrál, kdo by vyhrál, nadšenej bych nebyl. Oblíbenci: Reynold, Brenda. 2* ()

Attta

Po 13. díle jsem se rozhodl trošku zrekapitulovat tuhle tu sérii. Tak nejprve chci říct že bych nejspíš hodnotil trošku mírněji, kdyby nešlo o sérii, kde mají být fanoušci vs. FAVORITÉ!! Série ztroskotala hned na té nejpodstatnější věci a tím je výběr hráčů. Většina favoritů nemá žádné právo si říkat oblíbenci, protože jsou tam asi 3 hráči z celého kmene, kteří si tento "titul" zaslouží. Zbytek je směska totálně průměrných hráčů a téměř podobná situace je i u fanoušků. SPOILER: Jediním z mála opravdu silných momentů je jedna z nejlepších kmenovek survivoru "skrytých imunit" a to všechno díky Malcomovi, který tam byl z oblíbenců snad jediným zajímavým hráčem, jinak mě však ten zbytek moc nebral. Proč komentuju už po 13. dílu??? Je to prostě proto, že ať už to vyhraje, nebo se stane cokoli, velký vliv to na můj názor k téhle sérii mít nebude. EDIT: Ano, bylo to přesně tak jak jsem si myslel. Série zkončila tak jak předpokládal a i přes to, že jsem rád že to nevyhrál někdo jiný, tak hodnocení zůstává pořád stejné. ()

dubinak

Oblíbenci: Malcolm, Cochran, Brenda. Řady podle oblíbenosti: Hrdinové proti padouchům, Austrálie, Gabon, Mikronésie, Cookovy ostrovy, Perlové ostrovy, Palau, Samoa, Filipíny, Caramoan, Čína, Amazonie, Guatemala, Ostrov vykoupení, Fidži, Jižní Pacifik, Panama, Tocantins, All Stars, Afrika, Jeden svět, Nicaragua, Borneo, Vanuatu, Markézy, Thajsko. ()

V_erus_h

Zděšení hned od prvního dílu.. V první FvF jsem měla ráda téměř všechny favority a dodnes ji považuju za jednu z nejlepších řad vůbec.. Jedinej, kdo mi tady nevadil byla Andrea, Corinne, Malcolm a Brenda, o které jsem do sloučení a vlastně ani po něm nic moc nevěděla a docela mě to štvalo.. Jasně, 4/10 není zas tak málo, ale jde o to, že ten zbytek jsem naopak totálně nenáviděla.. :D Už jak je ukazovali, tak si říkám: "To snad ne, tohohle (Phillip - absolutní cvok, kterýho nemůžu ani cejtit, Brandon - měl by být zavřený někde pod zámkem ve svěrací kazajce, Cochran - kterej se trochu vyšvihl v průběhu hry) a tahle (Dawn - paranoidní, falešná hysterka, Franceska - WTF?).. Nijak zásadně mě neoslovili ani fanoušci - hned na začátku mě fakt štval Shamar a Sherri.. A navíc u téhle série mi přišlo, že jistí hráči byli hódně protěžovaní na úkor ostatních, ikdyž teda nechápu proč.. Opravdu nuda - všichni byli táák "hodní", žádné podrazy.. Jedna z nejhorších (pro mě).. ()

KajusaK

Obsahuje spoilery..Já jsem z téhle řady byla naprosto unešená..Tolik skvělých fórku, lidí a napínavých situací už dlouho nikde nebylo..Začnu kmenem Bikal (mým oblíbeným)..Andrea - zezačátku jsem jí fandila, protože vše vedla, ke konci se mi sprotivila a naštěstí hned potom vylítla, takže mě tam moc dlouho neobtěžovala.Překvapilo mě že odešla s imunitou v kapse, ale bylo pěkné pozorovat jak ji to šokovalo :).Naopak ale byla úžasná v soutěži ve vodě pod mřížemi, kde vydržela s Brendou tak dlouho!! Brandon - další Hantz, :D) škoda že odešel, mohlo to být ještě dost zajímavé ..Jeho výhružky,že načůrá do rýže a fazolí byly prostě unikátní a nakonec chtěl nechat kmen ještě vyhladovět :D) dobře Brandone! :D) .. Brenda - v její první řadě jsem ji nesnášela, ted to byla obrátka o 180° a patřila mezi mé favority. Doost silná hráčka, která nebýt podrazu na ni by se dostala velmi daleko. Všem darovala návštěvu známých a oni ji zato ještě vyrazily.Celkově mi přišlo, že měla samé neštěstí, hlavně u aukce o jídlo :D) prasečí mozeček :D), no škoda jí :))..Corinne - má velká favoritka, která se bohužel moc dlouho neudržela, ale některé její komentáře na kameru v pozadí byly prostě Bestovní!! Dawn - zezačátku milá, sympatická, postarší paní, z které se časem vyklubala jedna z největších podrazaček, jaké jsem zatím viděla. Její neustálé brečení raději ani nezminuji, ale ten podraz na Brendu - fůůůha..Nejlepší scénka - lovení protézy :D) ..Erik - v Mikronésii byl katastrofální hňup, ted odešel na stejném místě jak minule, tentokrát mi ho ovšem bylo líto. Bůhví jak by to nakonec dopadlo, kdyby nemusel odstoupit..Rozhodně jeden z nejsilnějších hráčů..Francesca - pro mě neutrální osoba, která mě ani jednou nezaujala, ale skončit 2x na posledním místě? To je teda fakt pech!! :D) .. John C. - vítěz serie, do kterého bych to rozhodně neřekla, tak jako všichni ostatní. Moc jsem mu nefandila ( i když z poslední trojky byl určitě nejlepší) , párkrát vyhrál imunitu, pěkně mluvil na poslední kmenovce, myslím, že si výhru nakonec přeci jen zaslouži - veeelký fanoušek :))..Malcolm - arogantní týpek, který to hrál jen na krásu, jeho neustálé machrování na kameru jak ví kde jsou obě imunity mi lezlo opravdu dost na nervy. Ještě že ho zavčas vykopli!! Jediné co mě s ním zaujalo tak byly jeho vlasy a kmenovka, kde měli nakonec všichni 3 kluci imunity a rozhodli se volit Phillipa. Phillip - booože, na něho by mi ani slova nestačila :D .. Velký hráč, blázen první třídy :D), fanoušek Bostona Roba :D)..Jeho aliance, přezdívky, Stealth tým :D) no zkrátka bez něj by to nebylo ono :D).. Fanoušci - Allie, Hope, Laura - o těch se vůbec bavit nebudu, jelikož vypadli velice brzo a v podstatě jsem vůbec nepostřehla, že tam byli. Julia - vypadla v podstatě jen proto, že byla zvláštní a na vyhazov v tu chvíli nikdo jiný nebyl..Eddie a Reynold - do v podstatě třičtvrtě hry pro mě absolutní nepřátelé, nakonec už mi ovšem tolik jak Malcolm nevadily a bylo mi docela líto, že odešli. Raději bych v poslední čtyřce viděla Reynolda než Eddieho. Reynold byl dooost silný soupeř, Eddie se spíš jen držel stébel. Matt - dost zvláštní člověk, ale nepatřil rozhodně k těm kterým jsem fandila. Byla jsem ráda, že se nedostal dál..Michael - gay, který mi tam nějak moc nevadil ale ani jsem ho neměla moc ráda :)) - zlatý střed, myslím si, že tam mohl vydržet déle. Shamar - nato, že má bojovat někde v Afghánistánu, tak to byl opravdu slaboch..Sherri - fandila jsem jí do poslední kmenovky :D), kde si to opravdu zavařila když v podstatě řekla, jak je prachatá a nechtěla uznat protažení do finále.5* - spousta skvělých scének, dost jsem se zasmála, skvělý Jeff jako vždy, a úžasný Reunion. Nemluvě o hudbě :)) () (méně) (více)

Larushka

Spoilery: Nuže, překvapuje mě rozporuplné hodnocení, neboť já jsem se bavila. Výběr hráčů na obou stranách sice byl diskutabilní, já ale o něm diskutovat nebudu. :) Potěšil mě návrat pár lidí, jmenovitě Brendy, Malcolma. Co mě ale nepotěšilo vůbec byla skutečnost, že Brenda snad do poloviny série ani jednou nemluvila do kamery, díky tomu mi došlo, že se asi do finále nedostane. Malcolm byl opět velmi koukatelný, je to pašák, ale je jasné, že na Ozziho by v challengích neměl. ENIL ADAM :) Nejhorší osobou v celém Caramoanu vyhlašuji Dawn, je to ubrečená protivná ženská a jsem strašně ráda, že nedostala ani jeden hlas (v zásobě mám ještě horší pojmenování, ale nechci být nahlášena). Spousta hráčů odděluje hru od života, aby mohl podřezávat krky, ale v jejím podání to prostě byla sviňárna. Breakdown Brandona byl docela silný zážitek, jak ho Jeff Probst masíroval/uklidňoval bylo vtipné. StealthRUs mě taky velmi bavilo, všechna čest členům, že Phillipa nezabili. Postavy fanoušků ignoruju, ano 4 nebo kolik od sebe nerozeznatelných blondýn bylo velmi nešťastné. Sherri mi přišla relativně v pohodě, byla jsem zvědavá na její závěrečnou řeč. Leč nějak jí to nevyšlo, už mi najednou nepřišla tak ok. Zajímalo mě, proč v Reunionu nezmínili Brandona. A byla jsem ráda, že neúčast Brendy byla alespoň částečně způsobena pokročilým těhotenstvím a ne nějakou starou píčou. Ups. Tak jsem to teda stejně napsala. Tri amigos a zahrání dvou skrytých imunit bylo fajn. Absence zášti od Andrey na závěrečné kmenové radě potěšila. Vítěz mi nevadí. x.o.x.o. P.S. Miluju tě Brendo. ()

dan.pacino

Prozatím. ***** 18.02.13 Finálová epizoda se blíží, vše graduje. Ale od začátku..(SPOILER) výběr hráčů překvapil a nedá se říct, že by mě to hned odradilo. Fanoušci, ač mnozí tvrdí opak, byli podle mě vybrání skvěle. Andrea, Malcolm, Cochran a Brenda tam šli s tím, že předvedou velké věci, a to udělali. Překvapil mě Phillip, který tam nebyl "villain", předčil ho Brandon na plné čáře. Kmen favoritů také nebyl špatný, Reynold a Eddie se protloukali a šlo to dobře. Velké překvapení, že z mých 5 favoritů na vítězství jich už všech 5 odešlo. Velké tahy (Malcolm ruleez!), slvělé soutěže. Po nevydařené sezóně 25 rozhodně zlepšili, co se dalo! Jen mě trochu irituje, že se tam stále drží věčně uřvaná Dawn, která by mohla mít nominaci na Nejhoršího Survivora v historii a Sherri, která zatím nepředvedla vůbec nic, jen plno obličejů "já to tu vedu", což bylo neskutečně naivní. Velké plus za Život v Ponderose a ukázky z přípravy soutěží. Velmi dobrá série, možná záchrana Survivora na pár let dopředu. (snad vyhraje Cochran nebo Eddie) 11.05.13 ()

Laerry

SPOILERS BEWARE!!!....... Nebudu se tu snižovat k tomu, abych tu nadávala jako nějaký přechytralý inteligent s hubou dlaždiče, ale je fakt, že tahle série mě nijak zvlášť nepotěšila. S prapodivným výběrem "favoritů" jsem se dokázala ještě smířit, ale s vývojem hry už moc ne. Lidé, kterým jsem dokázala fandit, odcházeli jeden za druhým, a ti otravní a nevýrazní dál přetrvávali.... Ale s odstupem času se přes druhou polovinu série dokáži přenést - hlavně to je díky tomu, že jsem od vypadnutí jisté osoby jednotlivé díly vyloženě proklikala a příliš se nerozčilovala nad sledováním krev-pijících individuí. Vítěz byl asi to nejmenší zlo z těch tří ve finále a aspoň si to i trochu zasloužil - už jen pro jeho velký fanouškovský zápal.... spokojenější jsem byla po reunionu, který byl záživnější než posledních cca. pět epizod. Aspoň že ten Malcolm vyhrál cenu diváků - on a jeho Three Amigos patřili k těm zvláštnostem téhle série, která se bude odlišovat od ostatních. Stejně tak jedno "nej" se v téhle sérii odehrálo: nejvícekrát (tedy dvakrát) vyloučená osoba hned na první kmenové radě! To se už nikdy opakovat zřejmě nebude. K tomu připočtu Loco-Brandona, jehož naprostý psychický break-down se vám vryje do paměti ať už chcete nebo ne. Zato Dawnin melt-down byste nejraději z paměti okamžitě vymazali (no a že takových situací bylo více než dost). Pak nemůžu opomenout Stealth skupinu pod vedením šíleného Special Agenta Phillipa - který se dočkal své vlastní "B.R. rule book" z rukou svého milovaného idola Bostona Roba:-D Tahle série byla na horské dráze - jednou nahoře, pak zase hned dole a pak dojela do cíle po zpomalené rovince.... ale jsou tu i mnohem horší série, než byla tahle. ()

Zdeňka

Po nástupu "favoritů" jsem zhodnotila, že z 10 jsou tam tak tři. Ale OK chápu, že produkcí nebyly vybráni vyloženě favorité, ale divné osobnosti typu Brandon, specialista Phillip nebo Francesca. Phillip se už celkem opakoval a nebylo to po čase tak zábavné, jako zpočátku. Nesnesitelný Shamar na druhé straně byl vyloženě figurka pro trpícího diváka. Ale z kladů bych vyzvedla rozhodně některé nezapomenutelné kmenové rady a vítěze, kterému to neskutečně přeji, od sloučení měl ode mě velkou podporu. Bavil mě komentáři na Specialistu a úžasná řeč ve finále. Ať žije! :-) Favorit: John Cochran ()

Pedross800

Wow, vážně tak chladné hodnocení a kritika tak skvělé série?? Koukám, že ta obrovská řada nečekaných zvratů a překvapení u mě pokračuje až nad konec této řady až sem. Můžou mně být lidi míň sympatický či víc, můžou mě nudit, ale jak může být někdo, kdo je fanouškem této série zklamán, když tady se děly věci naprosto šílené, kmenovky jedna za druhou se zvraty a překvapením jak prase a vítěz jakého by nikdo před začátkem netipoval, ale naprosto zasloužený! Navíc se díky Brendě a Andree bylo i na co koukat. Naprostá spokojenost a jedna z nejlepších sérií ever! ()

civrss

Klasicky se neshoduji s ostatními, ale nějak mě to nevadí. Casting je trošku slabší, rozhodně alespoň u těch fanoušků. Jinak moji oblíbenci Phillip a Cochran jsou oba přítomni, proto mě celá série celkem bavila. Nikdy jsem nikomu nepřál výhru v survivorovi, jako vítězi této série. Ale složení finálové tribal council je opravdu trošku slabší. ()

DonQ

Hodně slušná řada. Moc dobře nechápu proč je tak haněna. Je tu celkem dost zajímavých postav a situací na které se bude vzpomínat - taktická rošáda s imunitami, ponížení Dawn anebo superagent Phillip. I vítěz mne od počátku až do konce bavil a vyhrál zcela zaslouženě. ()

Spacecore

Po prvním díle 5 hvězdiček, jelikož mám pocit, že tato série bude velmi dobrá. Pokud v průběhu změním názor, změním i hodnocení. Po shlédnutí třinácté epizody hodnocení neměním, série je přesně taková jakou jsem chtěl, překvapivá, nenudí, plná emocí a vášní. Těším se na další Blood vs Water sérii.. ()

Martin_W

Docela nuda, ikdyž taková kmenovka se 3 Amigos byla nejlepší ze všech sérii. Oblíbenci: Corinne, Michael, Eddie, Brenda, Malcolm. Z poslední trojky, která byla opravdu otřesná, to nakonec vyhrál ten nejlepší. Zklamala mě Reunion show byla přehnaně zaměřená na favority, takový Michael nedostal ani zmínku.. Doufám, že Cochrana, Phillipa, Dawn a Brandona už neuvidíme, ale to by samozřejmě nemohl být Survivor. .5/10 ()

jajush

OBSAHUJE SPOILERY Nechápu proč má tahle řada tak nízké hodnocení. Já jsem od Caramoanu nic nečekala, protože většinu lidí (kromě těch z Redemption Island) jsem kolikrát neznala ani podle jména. A možná proto to bylo pro všechny ostatní takové zklamání. Ale pro mě byl každej díl BUM a druhej BEM. Ze začátku jsem si ani žádné oblíbence, či neoblíbence nevytvořila (až na Phillipa- to je prostě blázen, nemůžu ho vystát :D). Z fanoušků jsem ale opravdu fandila Reynoldovi, protože byl chytrý a taky vyhrával ve výzvách. Musím říct, že mi vyhovovala i nepochopená Sherri (btw vypadá jako Sandra Bullock!). Problém byl u favoritů, tam jsem si pořád říkala, jak lidi, co už to hráli si můžou nechat vymývat mozek Phillipovýma kecama?! Nakonec jsem si oblíbila Brendu, která byla mnohem příjemnější než v Nikarague a Malcolma, protože si hru opravdu užíval. Z finálové pětky bych fandila Eddimu, protože opravdu byl jedinej normální, ale bylo mi jasný, že imunitu nevyhraje- svaly ani mozek nic moc. Finálová trojka Nedala bych nikoho, kdybych musela, vyberu Sherri (byla nejmíň otravná). K vítězi- Cochran (kterého jsem viděla poprvé v životě) mi daleko milejší přišel jako nerd na začátku. Pak mu to stouplo do hlavy. Oblíbenci: Malcolm, Brenda, Reynold, Michael. Neoblíbení hráči: Phillip, Dawn, Cochran. ()