Reklama

Reklama

Epizody(3)

Recenze (3)

Mac._ 

všechny recenze uživatele

Z Kobry se stala tuctová, temná krimi bez humoru, kterým byla výjimečná ve svých nejlepších letech. Jakákoli chemie mezi hlavními protagonisty neexistuje a bude lépe to celé ukončit dřív, než to bude trapas. Už teď scénáristé nevědí kudy kam. ()

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Němci na Wikipedii nově úplně předělali série podle roků a podle sezón podzim jaro https://de.wikipedia.org/wiki/Alarm_f%C3%BCr_Cobra_11_%E2%80%93_Die_Autobahnpolizei/Episodenliste  takže tohle byla série 49. Semir i Vicki mají oba stříbrná BMW. Zvláštní série, první případ je o belgické "firmě" na likvidaci lidí, prostě potřebuješ, aby někdo úplně zmizel beze stopy, objednáš si je. Druhý případ je klasicky o drogovém gangu tentokrát ze Srbska. A díl třetí je o mužích, kteří nenávidí ženy, a nově se sdružují online. Ale už je to prostě víc tuctová kriminálka bez honění na dálnici, vrchol byl asi řady 9., 10. a 19. Semir má novou kamarádku lékarku z nemocnice a jeho dcera Dana je mamina, takže ze Semira je dědek. Ale pořád z to valí taková nostalgie. 7/10 ()

Reklama

Bohdy67 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela mě překvapuje zdejší vysoké hodnocení. Respektive, kdyby to byl "nový" seriál, tak ještě budiž, ale pro každého kdo přehltal všech předešlích 25 serií, ty poslední dvě se Semirem a Vicky musí připadat jako hloupý vtip. Ta dáma má v sobě sympatičnosti asi jako prošlej jogurt v plastovym kelímku a ani ostatní postavy na tom nejsou líp. Ten šéf, to je snad to nejhorší co sem za těch 30 let v serialu viděl. Jasně, nemůžeme čekat novou Engelhartovou, ale tohle? To i z Krugerove se nakonec vyklubala velmi dobrá postava. Tady si myslím že to nehrozí. Snad jen Semirova dcera je tak nějak koukatelná,ale zbytek je fakt tragedie. Vzpomínat na Bonrata s Herzbergerem nebo Einstaina, snad ani nemá cenu.... Dějově to není špatné a ikdyž je to stále dokola, pořád se na to dá koukat. Ale celkové pojetí, jak postav, tak moderního prostředí plného kamer atd...Hnus velebnosti... A dávat tomu tady 4 nebo 5 hvězd? Tom Kranich se v hrobě obrací a Ben Jager si mlati kytarou o hlavu... Uch....31% ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama