Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Státní návladní Färber je cestou do práce vytlačen z dálnice rychle jedoucím džípem a je lehce zraněn. Brzy se ukáže, že nešlo o nehodu, ale o pokus o vraždu. Návladní připravuje proces s hlavou mezinárodního obchodu s lidmi, zločincem velkého kalibru Mariem Rottachem. Ten je sice ve vězení, ale jeho lidé pro něj pracují dál. Chris je přesvědčen, že za útokem stojí profesionální zabiják zvaný Billy Kid, kterého zná ze svého dřívějšího působení. Färber a jeho rodina dostanou ochranku, ale ani skupině vycvičených mužů se nepodaří zabránit dalším incidentům. Nájemný vrah se nakonec vloudí přímo mezi členy zásahové jednotky a soudce unese přímo z budovy soudu. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prokurátor chce dostať do basy mafoša ale ten nechce, respektíve chce ale nie aj za vraždy za ktoré by asi dostal doživotie. A tak sa ho pokúsi zastrašiť, keď to nevyjde najmä si mladého "pičo parkúr" zabijaka a ten sa to rozhodne poriešiť. Avšak náš nekebabár a Rytiar sú v pohotovosti. Slušná epizóda kde síce záverečná honička nie je nič extra, tak zvyšok to vynahradí. A humor v akčnej scéne v polke, joj to bolo cool. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

|98%| (STÁTNÍ NÁVLADNÍ – 6.epizoda 11.série) Epizoda jak vystřižená ze starších sérií. Alespon mi to tak přišlo, k tomu i starý hudební skladatel. Má to zajímavý příběh o návladním, který se stal terčem atentátu. Takže tu máme klasické vyšetřování kdy Semir a Chris jsou na stopě mladému útočníkovi přezdívanému Billy Kid. Akce je tu oproti předchozím dílům dost a je kvalitnější. Úvodní naháněčka je svižná, dokonce uprostřed epizody se najde dost akce. Třeba pronásledování protivníka, který ujíždí na motorce. Při té scéně jsem se dost zasmál páč tam bylo dost dobrých hlášek ze strany Semira a Chrise. A konečné pronásledování nemělo chybu, viz létající auto, které dopadlo na auto Semira a Chrise. Chrisova hláška: No, co chtěl jsem to auto chytit – to mě dostalo. Hudbu skládal skladatel starších sérií Klaus Garternicht. Takže klasická, výborná hudba. ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama