Státní návladní (S11E05) (epizoda)

• Německo

Der Staatsanwalt

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2007, 40 min

100%(1.5.2018)

|98%| (STÁTNÍ NÁVLADNÍ – 6.epizoda 11.série) Epizoda jak vystřižená ze starších sérií. Alespon mi to tak přišlo, k tomu i starý hudební skladatel. Má to zajímavý příběh o návladním, který se stal terčem atentátu. Takže tu máme klasické vyšetřování kdy Semir a Chris jsou na stopě mladému útočníkovi přezdívanému Billy Kid. Akce je tu oproti předchozím dílům dost a je kvalitnější. Úvodní naháněčka je svižná, dokonce uprostřed epizody se najde dost akce. Třeba pronásledování protivníka, který ujíždí na motorce. Při té scéně jsem se dost zasmál páč tam bylo dost dobrých hlášek ze strany Semira a Chrise. A konečné pronásledování nemělo chybu, viz létající auto, které dopadlo na auto Semira a Chrise. Chrisova hláška: No, co chtěl jsem to auto chytit – to mě dostalo. Hudbu skládal skladatel starších sérií Klaus Garternicht. Takže klasická, výborná hudba.(1.2.2015)