Kobro, je to na vás (S20E10) (epizoda)

 • Německo

  Cobra, übernehmen Sie!

 • Slovensko

  Kobra, je to na vás

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2016, 1 h 30 min

 • whack
  odpad!

  Ruská tajná služba strieľa v cudzej krajine raketometmi po ľuďoch za bieleho dňa na ulici hlavného mesta, tí vybehnú z auta ktoré práve vybuchlo po zásahu raketou a bežia ďalej, autá vybuchujú jedno za druhým keď im týpek strelí do kolesa z pištoľky, absolútne nereálna fyzika a správanie sa postáv... aspoň, že v tomto diely naši avengeri netradične nezabili žiadneho nevinného vodiča na diaľnici, ak nepočítame toho kamionistu. A... opäť to spájanie myšlienky záchrany sveta so zabraňovaním stabilizovania svetovej populácie, čo je v priamom, stopercentnom rozpore. Naozaj si myslím, že celý tento seriál je extrémne nadhodnocovaný.(11.11.2019)

 • subic
  ****

  Dvojdíl, kde se z ničeho nic najednou objeví rovnou v akci se Simírem jeho nový parťák Paul. Zajímavostí je, že Simírovi tu udělají oslavu za jeho 20 let u policie a zárověň mu najdou v hlavě kovovou střepinu, která u něj vyvolává výpadky paměti. No a taky tu ke konci máme 2 střelkyně v akci a v tílku a se samopaly, fešnou Jenny a šéfku Kim Krüger. A aby toho nebylo málo, tak Susanne König si ještě porodí v autě. Takže to nakonec zase všechno dobře dopadne, jak jinak.(29.2.2020)

 • Rattlehead
  *****

  Dálniční policie opět zachraňuje svět, tentokrát proti šílenému ajťákovi, který chce vyhubit 90 % populace, aby planeta mohla přežít. Do toho má Semír v hlavě kovový úlomek a tep mu nesmí přesáhnout 120, jinam může zemřít. Ale o nějakém volnu samozřejmě nemůže být řeč. V grandiózním finále zachrání zkolabovavšího Semíra šéfka s Jenny, Zuzana stihne porodit, takže to nakonec všechno dobře dopadne. Další nadupaný pilot.(8.6.2018)

 • Sa.sa
  *****

  Dvojdílná epizoda: 1.díl "znič ho můj tureckej hřebče..." :))) hurá Semir slaví 20let u policie a tak dostane na služebně dárky i blahopřání...! Ukázala se zde Anna Engelhartová... ;) Navíc se představí nový partner Paul... Tak Semir má kovový úlomek v mozku a musí na operaci..! :( Nesmí se rozčilovat a jeho tep vystoupnout nad 120 tepů... Jinak ten doktor byl vtipnej, holt ho nezná :))) díl končí rvačkou na lodi, kdy Semir zase dostane záchvat.. - - - 2.díl miliardář chce vyhubit 90% lidstva, aby 10% přežilo... Tak hurá do Belgie a zachránit svět, kolegy, přivést na svět dítě... "Někdo musí zachránit svět" :))) hurááá svět je zachráněn, dítě se narodilo, Paul vše zvládnul, padouch je mrtev a Semir žije i zvládnul operaci... Takže happy end(6.3.2021)

 • SNCIS
  *****

  V pořadí už 300 epizoda. "Váš revír je dálnice - Vaše tempo je vražedné - Vaši protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači." Gumový turecký prcek Semir Gerkhan, slaví dvacet let u dálniční policie. Představil se nový Simírův parťák Paul Renner, který je sympatičtější než Alex. Potěšilo menší cameo Anny Engelhartové. Hned se mi vybavili starší díly. "Svrběla mne ruka." Jinak bylo hodně akce, výbuchu, přestřelk i honiček v autech. Zkrátka Erdogan Atalay vůbec nestárne a Kobra pořád stojí za to. - 90%.(10.11.2017)

 • - Jedná se už o 300. epizodu Kobry 11. (SNCIS)

 • - Ve flashbacku jsme mohli vidět, jak Semir (Erdogan Atalay) zachránil Paulovi (Daniel Rösner) život. Těsně před záchranou Paula volá Semir Andree (Carina N. Wiese) pro posily. Tento čin se stal 7. 4. 1996. V té době se Semir ale nemohl s Andreou znát (takže ji nemohl volat pro posily), protože Andrea se vyskytuje v seriálu až od 18. 11. 1997. (Muldy)