Podvodník z Tinderu

• Velká Británie The Tinder Swindler (více)
všechny plakáty
Velká Británie, 2022, 114 min

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. (Netflix)

yxaj

Od Holanďanek ruce pryč, šmejde !! Svižně natočený dokument o chcipakovi, který tyje z naivity žen, nemající inteligenci 180, jako někteří zdejší pipinoodsuzovači. A i když ji mají.....je to prostě láska, ta je někdy kurva slepá !! ()

kockodan

Ta první 29letá Norka je naprosto stejná narcissistní psychopatka, jako ten psychopatický židovský podvodník Leviev a totálně si zaslouží veškerý finanční i emoční abuse, o který si svou kurvózní letorou koledovala, a taky ho vrchovatě dostala. To její nadšení, jak jí svítí oči když vypráví na kameru, měl jsem problém s tím, jestli je to vůbec autentické, jestli to není herečka. Tvůrkyně dokumentu Felicity Morris se nám ji zde snaží hloupým způsobem představit jako romantickou naivku stále žijící ve svých pohádkových představách o princích z doby když jí bylo 10 let. Taková bezelstná, hodná, po opravdové lásce toužící odrostlá Disney princess. Ve skutečnosti je to ale odporná, hloupá, sebestředná narcisistní zlatokopka. Představte si tu ostudu, kterou by každý normální člověk pociťoval, kdyby byl takto trapným a okatým způsobem napálen nějakým ruským židovským podvodníkem. Asi byste se do televize necpali, a spíš chodili kanálama, ne? Kdyby vám do toho zavolal Netflix, že vám zaplatí nemalé prachy abyste svůj ostudný příběh debila a to že jste totální zlatokopecká mrdka odvyprávěli na kameru, vzali byste to? Tahle narcíska zajásala, a po takovéto nabídce od Netflixu evidentně okamžitě a bez zaváhání nadšeně skočila!!! Budu zase středem pozornosti, teď už sice ne "bohatého" podvodníka, ale všech co čumí na Netflix!!! Budu slavná a bohatá! Look, mom! I'm on TV!!! Můj instáč will totally blow up, a toho kontentu z natáčení s Netflixem, a těch nových followers!!! Úplně vidím, jak jí z toho v kalhotkách pleskají její zvlhlé pysky štěstím a radostí! Víc než nějaký vychcaný psychopatický con artist z Izraele mě děsí přesně tyto typy naprosto bezskrupulózních, psychopatických a bezpáteřních zlatokopek bez špetky sebereflexe či studu! Představte si že toto jednou bude mít děti (nedej bože dceru) a jak ji asi vychová, co jí předá?  Běhal mi z těch jejích radostí vytřeštěných očí a z toho nefalšovaného nadšení, že se o její příběh zajímá štáb z Netflixu, mráz po zádech! Nedalo se to dokoukat! Tomuto opravdu 114 minut svého života věnovat nehodlám. Dřív se takovým všehoschopným slečnám říkávalo luxusní kurva, či kurtyzána. Tady se snaží stavět do role chudinky a oběti podvodníka. Fujtajxl. No, tak jedna zlatokopecká Norská kurva narazila na druhou zlatokopeckou Izraelskou kurvu navlečenou do trička Versáče a s pronajatým soukromým tryskáčem! Co my s tím jako? Tak se dva imbecilové hledali až se našli. Symbióza parazita a lidského odpadu! Za polopatičnost, předvídatelnost, rádoby dramatické "temné" zpracování, plíživou, ubíjející vypravěčskou nudu a pseudo-senzacechtivost (takových vychcánků jako přes kopírák v cyber světě běhá neurekom, a jejich příběhy už byly napsány a zpracovány mnohokrát a lépe) dávám Felicity Morris s bídou 10%! Zajímavý a poutavý, či nedej bože zábavný dokument tedy Felicity udělat neumí. Jinými slovy, tohle Netflix veledílo mohl být článek na pár odstavců na iDnesu, a v diskusi pod ním by se člověk zabavil víc, než sledováním této úmorné dokumento-frašky. () (méně) (více)

Zlty_Dodo

Film o šikovnom židovskom obchodníkovi s citmi a naivných ( a nie úplne chudobných) blondínkach zo západoeurópskych metropolí.. najlepšia hláška: Sedela som v súkromnom tryskáči, pila šampanské, jedla kaviár a bolo tam aj sushi.. proste úplne iný svet.. LOL woe LOL.. 4 za významný spoločenský prínos.. i keď pochybujem, že to tie hlavičky poberú a poučia sa ()

oli9

Netflix umí daleko lepší dokumenty, tu to zůstalo celkem za očekáváním 🙂 slečny nehodnotím, ale s borce co chodí do práce a má dvojkovou oktavku by určitě neoslovily... ()

bonovox

Kvalitný dokument z Netflixu o podvodnikovi, ktorý obral o veľké peniaze množstvo naivných žien. Od začiatku pútavé až sa mi nechce veriť že nakoniec je teraz v pohode na slobode... ()

Karbos

Opravdu zajímavé zpracovaný dokument o fascinujícím psychopatovi, který v duchu hesla co žid to obchodník dokazuje, že genderové stereotypy někdy můžou pořád platit:)) Tohle by Mongol nebo Eskymák prostě nevymyslel a hlavně nezrealizoval... docela mě překvapilo, že i přes to všechno vlastně nebyl potrestán respektive pouze symbolicky....(kurňa, však co by spousta lidí dalo za to, dostat nabídku na 200 mega, když si půjde sednout na pár měsíců do chládku). Takže ano, překvapilo mě, že to celé po skoro dvouhodinové anabázi celé nekončí happy-endem, stejně tak jako právě tou délkou, 20 min kratší verze by tomu slušela. Takhle jsem se i u poutavého dokumentu chvílemi zvládal dost nudit... ()

ZetDaElO

Človek by čakal happy end a ja naozaj neviem, prečo nedať plné hodnotenie. Takmer antická tragédia, ktorá stále pokračuje. ()

Grimaldi

Simon Leviev je zvrácený psychopat a génius přes Tinder, domnělou náklonost a peníze. To, co dokázal rozhodně vzbuzuje strach, ale zaslouženě i obdiv. Sňatkový podvodníci, Nigérijští princové a další existence tu s námi jsou dlouhá desetiletí, ale Simon se dokázal adaptovat na dnešní dobu. Pomocí pohádky například o diamantovém princi roztočil spirálu, o které si určitě myslel, že se stane jeho perpetuum mobile. Život bez práce, jenom holky a party. Teoreticky mohl tento dokument dopadnout spíš jako návod pro další takové, naštěstí je pojat takovým způsobem, jenž naopak snad zadupe myšlenky na realizaci podobných nápadů do země. I když, Simona úplně zastavit nedokázal. Věřím ale, že mu život alespoň dosti zkomplikoval. ()

Sunwheel

Po pomerne ťažkopádnom úvode sa postupne odkrýva dementný svet dnešných, na sociálnych sieťach závislých, hodnotovo vyprázdnených, ultramoderných ženušiek a jedného šikovného podvodníka z krajiny vyvolených. Miestami človek aj praje aby tieto slečny spoznali svojho exotického princa a padli na hubu. Čo sa samozrejme stane a aj tak záver ukáže, že spravodlivosť neplatí pre gójimov. Dá sa povedať, že krásna sonda do dnešného sveta, ale miestami zdravý človek trošku zýva nad tuposťou hlavných hrdiniek. ()

mich4l.b

Tohle nejde jednoduše hodnotit. Dávám 4* jen proto, aby si to lidi pustili. Jinak bych (to)mu dal odpad. Na druhou stranu jde o velmi špatnej příklad nefunkčnosti spravedlnosti a někdo by si mohl taky domyslet, že bude podobným hrdinou z "wall street" jako tenhle vykuk, co podělal život hromadě lidí. Too bad. ()

Eddemi

Ja len stale nechapem, ako aj tu moze niekto pisat, ze baby boli jednoduchsie, ked jedna s nim nespala vobec a len si s nim uzivala party... :D A dalsia s nim "chodila" 14 mesiacov a prachy po nej chcel az na konci. To neznie moc podozrivo, hlavne ked vidis ako vsade obuchava melony. Ale tak lahko sa posudzuje. Takym prajem nejaky dobry zazitok na vlastnej kozi, aby pochopili... :-) Odporucam tiez film Profil. Tiez podla skutocnosti a o online podvode, aj ked z ineho sudka. ()

karnifex

Navzdory kladným recenzím mě tento dokument příliš neoslovil - téma bylo sice zajímavé, ale samotné zpracování nenápadité, zdlouhavé a nudné. ()

SpicyNugget

Simon je sexy chlápek, kterej má prašule. A prašule hýbou světem. Takže když se přihlásí na Tinder, balení holek jde samo. A taky se z nich dají snadno vytáhnout prachy, aby na ten luxus bylo… Celkem zajímavý true crime, ale vystavěný na nebetyčné hlouposti. Už při prvním náznaku blbosti (cizí chlap chce prachy, tak si vezmu půjčku!) jsem si říkala, že jestli to takhle bude pokračovat dál, tak to psychicky nedám. No, a pokračovalo to. Byla to přehlídka tupých, naivních blbek. Chlápek byl hajzl, co si budem, přesto mi přišel z nich všech nejinteligentnější. Ale jinak se na to dobře koukalo, hezky to navazovalo a líbilo se mi propojení se zprávami a hlasovkami. ()

fricek12

Návod pro vypatlaný IG zlatokopky. První půlka napínavá, chvílemi skoro uvěřitelný dokument. Druhá půlka trapná holčičí pomsta. To je tak, když se mezi dvě blonďatý pipiny dostane jedna bruneta, která aktivuje mozek. ()

Dobry_clovek

My kluci z prazskych klubu vime, ze zlatokopky jsou ta nejsnadnejsi korist. Staci jen vypadat jak vas chteji videt a potom udelaji vsechno, kdyz si budou myslet, ze je to cesta k jejich cili. A o tom je tento dokument, prestoze hlavni “ hrdina “ to vsechno povysil jeste o uroven vis, kdy zlatokopky nechal aby si svuj luxus platily samy. Ja jsem se u toho dost casto smal, kdyz jsem videl jak na prvni pohled neverohodny ten clovek je, ale vedel na koho se obraci - na zeny, ktere bohatstvi tak oslepi, ze ztrati veskere instinkty. V tomto smeru ho uznavam, i kdyz je to naprosto odporny chlap a spina. Zaroven mi ale neni moc lito obeti, pokud si muzu dovolit byt tak tvrdy. Jestli nejaka holka uveri, ze miliardar je na Tinderu aby si nasel partnerku, tak to svedci o jeji inteligenci. A jak znamo - penize vzdy putuji od hloupejsich k chytrejsim. ()

Netflix vyhodil zásadní manažerku

Netflix vyhodil zásadní manažerku