Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

Mangano

"Fresh" je zfilmované zhmotnění promrhané příležitosti v podobě stroze seřazených záběrů vepřového masa s tendencí scénáře inklinovat k umělecké podobě skrze nápaditý střih a místy i režii. Tak to je "Fresh" :D Mimochodem. Točím-li film o chuti. Uvědomím si, že mám jedinečnou možnost nabídnout divákovi attack na tento jeho smysl vnímání krásy a tudíš mu nabídnu ochutnat. Pro film nezvyklé, jsem za hrdinu a vlastně jen dělám svoji práci pořádně. Taková sekvence je v tomto filmu jen jedna nebo dvě a to ještě takové nemastné neslané. Což je málo. Jsem náruživý divák. Já chci slintat přímo jako pes při pohledu na třpitící se vlákna šťavnatého masíčka kamarádky Mollie, částečně pomaloučku přelévaného a částečně podlévaného hořkosladkou omáčkou. Chci slyšet ty melodie jarního deště při restování přírodních prsíček z hrudi nějaké neznámé Melissy na rostlinném oleji se směsí orientálního koření a pepře. Záběry na jazyk Noy olizující horní patro jako nůž rozkrajující tu ovocitou chuť citrusů s dřevitými tóny zahradní zeleniny a čokoládovými dozvuky křupavé lidské kůže. Vždyť je to tak snadné :D opravdu nechápu, proč místo toho sleduju nějakou sérii debilních schůzek hlavní postavy s metrosexuálem v šále nebo penisem přemýšlejícím kanibalem. ()

Easykill

Libo-li fresh stejčíček přímo z pr*ele? Půlhodinový úvod, tedy do příchodu názvu filmu. Mě připravil na to, že nejspíš přijde pořádný masakr. O filmu jsem si předem nezjistil vůbec nic, nečetl ani popis. Jediné co jsem viděl byl plakát, takže bylo jasné o co půjde. No, masakr se nekonal a to jsem se tak těšil. No co, ve finále je to dobře natočený, kanibal je fajn, komediální stránka filmu je taky velké plus. Chvíle "gastronomie" byly taky parádní, ty jsem si užil asi nejvíc. Jediný co mě trochu zklamalo byla uřezaná pr*el, kterou majitelka vůbec nijak nepostrádala a šlo vidět, že vlastně je pořád na svém místě. A taky už by mohli přestat s tím nedoděláváním vrahů/tyranů/mučitelů. Už je to fakt trapný. Když se ku*va úplným zázrakem dostanu od někud a dostanu možnost toho někoho zabít, tak ho zabiju hned. A zabiju ho pořádně. Přidat do filmu alespoň nějaký Gore, dal bych 5.. ()

Lesazrk

Bez servítky vo fajnšmeker verzii. Po dlhej dobe sa objavil na hororovej scéne neotrepaný nový námet a do toho všetkého ešte prichádza pár vtipných momentov (napríklad úplne nepoužiteľný a dezorientovaný barman). ()

Accuphose

Fresh je svým zpracováním někde na cestě mezi Expresem na Západ a Bliss. Něco vidíme, něco nevidíme, důležitý je však pocit, který z filmu získáme. Líbí se mi ztvárnění hlavního "záporáka" a vůbec psychologické vykreslení postav, včetně způsobu jak uvěřitelně jednají. Ano, na konci to malinko sklouzne, ale občas takhle absurdní je i sám život. Za umělecké ztvárnění dávám plný počet bodů... ()

Tranda

Příběh: 7/10; Akce: 6/10; Napětí: 8/10; Hudba: 8/10; Vizuál: 8/10; Atmosféra: 9/10; Zábavnost: 7/10; Herci: 8/10; Index strachu: 4/10. 7/10 ()

vinducha

Trvá to zhruba 32 minut než se tam něco začne dít , takže za to hned 1 dolů , no a , že bych tam někde našel komedii... Nicméně ke konci se to docela rozjíždí , takže na 1 kouknutí se doporučit dá , ale , že by to byl takový hit , jak to tady dle čísel vypadá , tak to rozhodně ne. ()

Lucyyk

Za mě tedy pecka, to se povedlo!! Jsem moc ráda, ze jsem si dopředu nečetla komentáře, jak to obvykle dělám, ptž zdejší uživatelé tady vykecali skoro celý děj. Musela jsem dát plný počet, odcházím spát s pocitem, že jsem ty 2 hodiny věnovala opravdu něčemu, co za to stálo, a doufám, že se mi nebude zdát o sekané 😀 ()

Sopholojong

Beckova verzia pribehu akehosi "zabudnuteho brata" Hannibala Lectera. Viac distingvovanejsieho, ale menej inteligentnejsieho, Anthonymu ani po clenky siahajucejsieho... Sebastianovi jednoducho toho gurmanskeho killera nedokazem verit! Takmer ziadne gore, alebo ine masiarske, ci perverzne vyjavy, vsetko pulzuje/buble len akosi pod povrchom, v naznakoch. A tym padom najlepsou scenou filmu je otvorenie kabinetu s relikviami jednotlivych obeti. Hlavna obet, v ktorej "reznik" najde zalubenie, svojim lahkym hereckym vykonom utrapenej dievciny, tiez divackemu zazitku nepomaha. V zaverecnej desatminutovke som vsak holkam v survival fighte (lopata nikdy nebola pouzita lepsie) nesmierne fandil. Peknych 60 percent. PS: Hned po japonskom Drive My Car najdlhsia uvodna expozicia k titulkom - vyse 30 minut! ()

Polux

6/10 | Zbytečná půlhodinová expozice, která by se dala vyřešit 5 minutami (vzhledem k tomu, že po úvodních titulcích se figurky na šachovnici rozestaví úplně jinak a je fuk, zda postavy před tím známe pár minut, nebo půl hodiny) a totálně klišoidní finále se záchranou/zmrtvýchvstáním na poslední chvíli (kdyby přítomný šéfkuchař dosáhl svého, popř. by se hlavní postava Annakinovsky zlomila a přešla na "temnou stranu" kulinářského umění, imprese by imho byla silnější). | Mezi tím pak nic moc hra kočky s myší, v podstatě nulový vhled na "pozadí" zdejšího businessu (přitom kolem tohoto motivu by šlo vybudovat celé univerzum podobné "Continental hotel" mytologii ve Wickovi), průměrná Edgar-Jones, výborný Stan, zkratkovitá romance-neromance (kdyby těch 30 minut na začátku filmu Cave investovala raději do hlubšího prohloubení vztahu obou postav po úvodních titulcích, vůbec bych se nezlobil), pro hardcore foodfany bohužel "foodgore" zcela nepřítomno a nakonec pár slušných scén, které jdou na konto výhradně Stanovi (který si roli vyloženě užívá:-)). Kolem a kolem spotřební jednohubka na jeden večer, akorát na Hulu, namísto na Netflixu:-). | PeZet ()

Holly_Molly

Kterak Baki v alternativnim vesmíru dostal místo vibraniový haksny od černoušků, chuť na lidský masíčko. 😋 A dopadlo to nakonec dost dobře..i přes první slabší polovinu, kdy jsem si připadal jako že sleduju sestřih toho nejnudnějšího z 50 odstínů hnědi (=asi tak 80% onoho filmu), to druhá polovina společně s hereckym koncertem vytáhli dost nahoru a nakonec se z toho vyklubal dost solidní thriller. Noa to sehrála fakt hodně dobře. 👉👌 ()

sarulefilm

Zprvu výborné, potom to ale začalo ztrácet chuť a ke konci mi to přišlo i trochu připálené. Sebastian Stan a Daisy Edgar-Jones k sobě hezky ladí. Mizanscéna má pěknou estetiku a celkově to po technické stránce bylo velmi dobré. Příběh ale měl po titulcích (které jsou ale až po půlhodině) už sestupnou tendenci. Nesedl mi hlavně konec, kde je nejspíš snaha o Tarantinovský humor, ten ale zvládá nejlíp jen on sám. Vcelku je to celkem osvěžující, není to ani mekáč, ale ani žádná lahůdka, kterou by si Sebastian vychutnal. ()

Teri123

Nebyl to klasický horor ale mě to bavilo. Čekala jsem od toho něco jiného, takže jsem byla i příjemně překvapená. Daisy to zahrála skvostně ale Sebastian Stan se mi tam upřímně moc nehodil. Chemii měli dobrou ale tady bych si asi představovala většího psychopata. Moc se mi líbila kamera a styl filmu, který se k němu hodil. Za ty dvě hodiny jsem se nenudila. ()

Suzy_17

Opravdu, opravdu povedený film. Dlouho jsem neviděla takový film, že kterého byla baf, ale tenhle už týdny nemůžu dostat z hlavy. Tolik metafor a referencí a k tomu ten soundtrack! Daisy a Sebastian mají skvělou chemii, jak zde již bylo řečeno. Přiblížené scény, kde Steve žvýká jídlo, nahání husí kůží. Taneční scéna ke konci byla nezapomenutelná. Podle mě film opravdu dost přesně zrcadlí dnešní svět randění, kdy máte na výběr mezi psychopatem nebo týpkem z úvodní scény, což určitě není win-win situace. No máme to v dnešní online světě těžký. ()

FiVe

Pochopitelně mě nepřestává udivovat naivita protagonistů (a hlavně antagonisty). Dále si troufám tvrdit, že divák je ovce programovatelná, trendům podléhající :) P.S. zajímalo by mě, jak se jí u té večeře sedělo. ()