Epizody(4)

Dokuro-chan je andílek pocházející z budoucnosti. Se svým kyjem Excalibolgem přichází ochránit školáka Sakuru, jehož se chystá zabít jiný anděl – dívenka Sabato-chan. Sakura s pedofilními sklony totiž v budoucnu vynalezne způsob, jak zachovat všechny dívky ve věku 12 let a tomu je třeba zabránit! Bůh tedy vysílá vraždící andílky, kteří mají Sakuru zabít dříve, než dokoná své dílo a z ženského pokolení stvoří zástup roztomilých školaček. Dokuro-chan se jeho vůli vzepře – je totiž přesvědčena, že tomu lze zabránit i bez zabíjení Sakury. A ačkoliv Dokuro-chan Sakuru chrání, i tak jí občas ujedou nervy a milého školáka mázne přes hlavu palicí, která umí život brát, ale i vracet. Sakura má navíc kromě neustálého umírání i jiné problémy – tentokrát milostné. Doma má sice spanilou Dokuro, jeho však láká spíše spolužačka Schizuki… (Natascha)

MarekT

Všichni okolo mě tak vychvalují anime... Náhodou jsem se dostal právě k tomuto titulu, abych mohl do tajů mangy proniknout, a potvrdilo se mi přesně to, co si o tomto žánru myslím. Nic moc. Japonská kultura mě minula na několik astronomických jednotek daleko. Přiznám se, že mě tento bláznivý teenagerský humor docela protiví. Násilí považuji v některých chvílích i za přehnané a absurdní, i když je jasné, že s reálnými herci by to bylo horší. Na druhou stranu, že bych byl násilnými činy pohoršen, to ne, vždyť je to animované. :-) Co se týče úvodní znělky, tak přiznám se, že může být chytlavá, nicméně se vám může časem zprotivit. Animace typicky japonsky příšerná. Ale i tak dám jednu hvězdu. Za co? Pokémon je totiž ještě úděsnější. ()

Laputa

Celková kvalita není nijak veliká, ale za tu zábavu musím dát hvězd pět ( kvůli tomuto seriálu mám zničenou klávesnici, zrovna, když jsem pil tak tam " nahodili " takový ksicht, že jsem to všechno vyprskl na obrazovku a pak mi to steklo do klávesnice :-) ()

daEmoNickY odpad!

Kawaji uvodni znelka. Projdete si Dokuro Chan na Youtube - uvidite asi to nejlepsi. Videt to podruhe nedoporucuju. Ono kdyz to ztraci rychle stavu aji poprve Nojo. A po prvnim dile Nojonojo. Nebo to byl druhej kde savlily? Zakon setrvacnosti v praxxxi. Az na to xxx Spoiler Je to takova sonda. Do duse. Hlavni hrdina je totiz pedofil. Asi se taky diva na anime a na hentai. Ale udela to chytre, zpusobi aby lidi nestarli od 10 let. Tomu rikam Kawaii objev ... ()

Cedr

Ok... ok... No... jaký je další stupeň slov ujetý, ulítlý, šílený a střelený? Nevím jak jinak to popsat :) Trošku mi vadil občasný "záchodový humor" ala scénky se zvracením a průjmem :) To se podle mě moc nehodí :) Naopak zase krvavá jatka - andělsko ďábelský smích a následné zaklínadlo Pipiru piru piru pipiru pi! nemá vůbec chybu :) Jo a ještě...Intro song při úvodních titulcíh je děsivě návykový i když jej uslyšíte prakticky jen čtyřikrát... "Bokusatsu tenshi chishibuki doku doku Dokuro-chan... Bokusatsu tenshi shinzou doku doku Dokuro-chan..." Perfektní :) ()

LordSnape

Nápad je sice fajn. Vzít anděla z budoucnosti s obrovským kyjem, dát mu hezkou tvářičku a poslat ho zabít jednoho plachého klučinu z osmé třídy. V první epizodě jsem se ještě jejím vražedným eskapádám smál, ve druhé mi přišly už docela trapné a v dalších epizodách už jsem jen kroutil hlavou nad tím, jak jsem se tomu mohl ze začátku smát. Možná kdyby se tvůrci více soustředili na příběh a ne neustále přihlouplé ecchi zabíjení, mohlo to dopadnout mnohem lépe. K lepšímu hodnocení mě rovněž přinutil i fakt, že celý seriál má jen 4 epizody. Aspoň, že tak. 3/10 ()

gjjm

Nejlepší anime - naprosto geniální morbidní úchylná ulítlost, a navíc, nemá to tolik dílů, aby bylo nepraktické se podívat na všechny. A vona je ta Dokuro tak roztomilá ;) PI PIRU PIRU PIRU PIPIRU PI! Dokuro-chan! Slíbilas mi, že už mě nikdy nezabiješ! Mimochodem, zkuste intro první série použít jako zvonění budíku - neznám nic spolehlivějšího. Mimomimochodem, posuzovat celé anime podle sice geniální, ale přesto úchylné šílenosti, a Pokémonů, rozhodně není objektivní. ()

Monoxid

No...tohle není můj styl...koukala jsem na to celkem dlouho, vydržela jsem to asi deset minut, ale stále se ne a ne objevit nějaká zápletka...nebo jakýkoliv důvod, proč bych to neměla vypínat. Netroufám si hodnotit. Můj smysl pro humor je jinde. Že bych nebyla pedofil? ()

VanTom

Bláznivá groteska o mladém andílkovi Dokuro, která střídavě miluje a brutálně masakruje/oživuje středoškoláka Sakuru. Ujeté anime střídá trapné fekální s povedenými perverzními vtipy, v jedné scéně dokáže vystřídat celou škálu grafických stylů a opravdu jede na doraz. Pipiru piru piru pipiru pí! :-) ()

Wade

Kdykoliv jsi vzpomenu na Bokusatsu tenshi Dokuro-chan tak se pousměju. Při sledování jsem se, ale smál každý díl a to skoro vkuse. O příběhu se nebudu nějak rozepisovat stačí si přečíst obsah. Pokud by se chtěl někdo opravdu hodně zasmát tak můžu vřele doporučit, ale přidám i varování že nejméně týden po zhlédnutí si budete furt zpívat. 100% ()

evil_ryu

Seriál ktorý vás občas nenechá dýchať. Škoda že sa vtipy trochu opakujú a príbeh je totálne debilný. Bavil som sa dobre. ()

ALE5EK

Nevím jestli se tahle “šílenost” bude líbit všem, avšak mě opravdu okouzlila. Na to abych jsi všechny postavy zamiloval mi stačilo i těch osm kraťoučkých dílů. ()

TaanStari

Spíš je to 1,5* než 2*... Víc si podle mého názoru tohle anime nezaslouží. Romantika téměř žádná, a komediální složka spočívá v tom, kolikrát hlavní hrdina zemře... Tohle je skoro stejná kravina jako Pucca... ()

gumbo

This is not my cup of tea. Lot of brutality a stupidity. I dont like this style of humor. 20% P.S. Když už budu chtít nesmyslné zabíjení s neustálou reinkarnací nebohé oběti, tak si dám South Park. howg ()

Radek.SCH

Mizerné. Obsahuje to vše, co nemám rád na anime: přehnanost, teatrálnost, mix žánrů, idealizaci, eden pro pedofily a těžko uvěřitelné emoce. Občas se tam vyskytne lepší scéna, ale ta je spolehlivě zabita "originální nápadem" hned v zárodku. Pipírupírupírupipírupí. ?? - 40 % ()

John8

Naprosto šílené a tak to má být :D tenhle seriál si se sebou nedělá těžkou hlavu ví že vás chce pobavit a to také dělá. Šílená dobrodužství jsou spojena jen zřídka dějovou linkou, není silná, ale i tak bych rád věděl víc. ()

Withree

Chtěl bych vědět, čím se páni scénaristi krmili během psání zápletek tohoto opravdu nevšedního anime. Kdo takovou ujetost proboha vymyslel? Je tam snad víc krve než ve všech anime, co jsem viděl dohromady a perverzností, jak by smet. A ty postavy si prostě a jednoduše zamilovat musíte. Pi pipiru pipiru piru pí. ()