Rozhodnutí nebo život

• Velká Británie Choose or Die

Dva kamarádi mají políčeno na výhru, o kterou se nikdo nepřihlásil, a tak oživí tajemnou videohru z 80. let. Ocitnou se ale v neskutečném světě plném nečekaných hrůz. (Netflix)

ANTYCHRYST odpad!

Neskutečná sračka.. Ale neskutečná .. Čistý masochysmus.. Dokoukas - nebo vypnes?? Já bohužel dokoulal.. Nehezka neherecka..v hlavní roli.. Ještě maximálně nesympaticka.. Nějaké efekty nebo cokoliv.. O tom nemůže být řeč.. 10% Netflix plodí shit za shitem.. ()

Dominik 261

Čakal som zaujímavý horor z herného prostredia ale výsledok bola fakt debilina. Nápad fajn ale realizácia hrozná. Herecké obsadenie slabé a nezachránil to ani Asa. Najlepšia scéna bola tá v reštaurácii. Inak nuda a hrozná uspávanka. Mal som čo robiť, aby som nezaspal a dopozeral to. Slabá 1* je maximum, čo si to zaslúži. ()

HERGImanCZ

Takovou zhovadilost jsem dlouho neviděl! Když na mě na Netflixu naskočila ukázka na Rozhodnutí nebo život, zaujala mě zajímavá premisa. Říkal jsem si, že by to mohl být dobrý psychologický horor, který prověří morální zásady postav, které postaví před opravdu těžká rozhodnutí. Opak je bohužel pravdou. Ve filmu je špatně v podstatě skoro všechno a druhá půlka je dokonce spíše komická. Tu jednu hvězdu dávám za nápad a druhou úroveň hry, která dokázala cílit na představivost diváka a vyvolat v něm tak dosti nepříjemné pocity. Jinak ale promarněný potenciál. ()

Lucilay

Od filmu jsem očekávala hodně, ale přišlo akorát tak velké zklamání. Čím déle film trval, tím menší smysl dával a ta nuda byla neuvěřitelná. Takže "Same time again tomorrow for more terror" bylo spíše utrpení pro mě jakožto diváka. ()

AndrewNewman

Takmer vždy dopozerám film do konca, aj keď je slabší, ale v tomto prípade sa to nedalo. Zápletka je totálne nelogická, bez lepšieho vysvetlenia, dialógy sú tak trápne, akoby ich napísali scenáristi od Oteckov či Paneláku. K tomu Netflix opäť kráča vo svojom nastavenom trende obsadzovať ako hlavne hrdinky totálne nesympatické herečky. Jedna hviezda len z milosti, pretože som si Asu Butterfielda obľúbil ako Otisa zo Sex Education. ()

MT_Y

Ač herečka Nesympatická, tedy aspoň na mě tak působila (možná to byl i účel, kdo ví), každopádně já to Teda osobně neshledavám jako nejhorší film roku, neříkám že by to nebylo béčkový, ale špatný jak zde uvádějí recenze to určitě dle mě teda není. Pro mě osobně to byla poměrně i příjemná podívaná. Jediný co, nesmíte od toho čekat nějak něco extra, prostě film třeba k žehlení, nebo vaření nebo večer když nevíte co pustit. Takže tak. Já osobně prostě dávám 4 hvězdy - 7/10 pro mě to průšvih rozhodně není. ()

xxmurphyxx

Choose or die. I choose not to watch. Teda aspoň to so mal spraviť, žiaľ zvolil som nesprávne a zabil 84 minút môjho života s touto nezáživnou, amatérskou kokotinou s extra škaredými hercami a priblblým, nudným dejom, kde je sú všetci bieli muži grázli a kde sa nič nedeje. Až na to toho teplošského nerda, čo natiahne bačkory. Strata času. ()

Skrivan

Docela fajn jednohubka, která není nijak strašidelná, ale naštěstí se nebere moc vážně (Asa Butterfield tady hraje doslova úplně stejně jako v Sexuální výchově). Závěrečný boss fight je vtipný a zajímavý, samotný konec už o ničem. ()

JenomDominik odpad!

Může se stát, že čekáte prd a nakonec je to hovno. Nejhorší možnost ale je, když je to nakonec pořádná sračka a stejně to dopadlo s tímhle filmem. ()

argo.smile

Nebolo to tak zlé. Na jedno pozretie úplne dostačujúce. Stalo ma pár veci, že herečka sa správala občas ako krava, že tam nebolo gore a žiaden potkan na ktorého som bol veľmi zvedavý. Nakoniec ho vybavili 8bitovou grafikou a telefonátom. Škoda. 2,5* ()

Kamill63

Mě naopak tenhle film prisel dost nápaditej, žádný zbytečný napínani, všechno se pekne sypalo jedno ze druhým. Soundtracks super, herci super, děj měl hlavu i patu. Já těch 5 davam bez problému... ()

PanJelen

Asa Butterfield mě bavil v roli osmiletého Bruna, ve filmu Chlapec v pruhovaném pyžamu. Pak jako nadržený Otis, v Sexuální výchově, ale teď je to mastný ajťák, který musel dostal tuto roli za trest. Blbost roku, ale konkurence na Netflixu nikdy nespí. Až vám dá počítač možnost spustit, tak dejte raději ne a přežijete. Jedna hvězda za to, že na poměry Netflixu, film netrvá přes dvě hodiny. ()

Neto odpad!

Hádám že konverzace vypadala v netflixu : Karel : Ty vole Frantíku musíme vymyslet film nebo nás vyhodí protože posranej papír nám jako scénář nevemou. Franta : Ty krávo, však to jednou vzali co se stalo? Karel : Nene to si pleteš s Sex Education  mě napadlo že bysme udělali Jumanji, ale místo deskovky by to byla hra z osmdesátek co zabíjí lidi. Franta : Hm to je super a co tam napíšeme dál? Karel : Zbytek bude už snad snažit posranej. odevzdej to prosím já musím do hospody za Fílou. Asi takhle to vzniklo. Zbytek se vyplnil klasikou : Proč by lidi dělali takovýhle hovna? Lol dej jako výhru masitej bůček peněz to nějak půjde. Nevtipnej nestrašidejnej nezábavnej "horror". Netflix se překonává v budování hypu že tohle by mohlo být jeden z těch netflix filmů na který se dá čumět a pak tě nakope do koulí s takovouhle prasárnou. ()