Ko Chun je v gamblerském světě legendou. Umí naprosto mistrovsky počítat karty, slyší kostky, psychologicky zastrašuje své protihráče a dokonale ovládá všechny hráčské triky. (oficiální text distributora)

Looka

Nevim, nevim vidět to dejme tomu v tom 89´ asi by se mi to líbilo víc. Tak nějak mi tam chyběla pořádná akce (na to že se jedná o film Chow Yun Fatem). Prostě zdlouhavý a spíš nechtěně komický ve chvílích kdy má vrcholit napětí za hracím stolem (a ten záporák je nějakej divnej - skoro jako Kozel)... ()

JosefTomas

Tak a poslední (jen dočasně samozřejmě) film z mé dočasné série Hong Kongských filmů, upřímně, nic lepšího jsme si na konec vybrat nemohl. Mistrná práce s příběhem, kamerou, herci i akcí, vyšlehaná do mistrovského výkonu. Chow Yun-Fat exceluje a má u mě další roli, kvůli které ho zbožňuji. Navíc film nenudí ani na minutu a Jing Wong předvádí v jistém smyslu Johna Woo. Akce je tu pro vyvrcholení scény, nikoli jen tupou hrou. ()

Danaak

Čekala jsem "blbost", ale líbilo se mi to moc. Bylo to vtipný, místama absurdní a končilo to "hepyjendem". Ale do poslední minuty jsem nevěděla ,, jak se to tam sakra všechno rozuzlí..." ()

Grimaldi

Tak mám za sebou další hongkongskou legendu, Boha gamblerů. A podobně jako se až do samotného konce mění pořadí během dostihů, tak se se v průběhu filmu měnil i můj názor a hodnoceni snímku. Skvělé herecké obsazení pod dohledem zkušeného Wong Jinga sice dobře balancuje na pomezí dramatu, akce a komedie, ale dlouhá stopáž tomu mírně sráží nohy. Jinak ale v konečném důsledku převládá má velká spokojenost. Tak uvidíme s čím přijdou ty mnohá pokračování, spin-off série i parodie. Jedno ale vím už teď, zajímavé to bude určitě. ()

sanjozko

jeden z najlepsich hongkongskych filmov a zaroven jeden z najlepsich filmov vobec! Chowov nadvykon nad ostatnymi hercami len presviedca divaka, ze on a jedine len on je boh gamblerov a tak to ma byt! Nemozu byt predsa dvaja God of Gamblers! ()

D3NJI

Když jsem si všiml názvu,roku, a původu země, myslel jsem si, že je to zase nějaký Béčkový Film. Ale jakmile mě bratr přemluvil na to se podívat, byl jsem nakonec rád. Jelikož mám rád asijské filmy(většinou horrory) tak tenhle patří k mým nejoblíbenějším. Příběh je místy komediální, někdy je takový akčňák. Co se týče herců, tak je to takový průměr.Hudba je taková dunivá, ale ta závěrečná hudba při posledním "souboji" je fakt povzbuzující. Jinak se tento film hodně povedl. Dávám 90% ()

Jinrey-1

Úplně jsem žasl nad karetními schopnostmi Ko Chuna, brilantního karetního velmistra, schopného vyhrát každý zápas. Bohužel krátce poté ztratí paměť a nepamatuje si vůbec nic, je sám do té doby než se ho ujme partička lidí, kteří když zjistí co umí, náležitě toho využijí. Bohužel Chunův blízký přítel kolaboruje s jeho oponenty a zároveň zlikviduje jeho manželku. Ovšem závěr, ten je přímo úžasný, kdy vyjde najevo pravda a zároveň Ko vyhraje zápas o neuvěřitelný balík peněz a potopí jednoho mafiána. Tento film, včetně hudby je skvostný a měl by ho mít podle mě každý alespoň jednou zkouknutý. Nemohu dát více ***** hvězd. ()