Pozvánka do pekla

• USA The Invitation (více)

Po smrti své matky a bez příbuzných podstoupí Evie (Nathalie Emmanuel) test DNA… a objeví dlouho ztraceného bratrance, o jehož existenci neměla tušení. Její nově nalezená rodina ji pozve na okázalou svatbu na anglickém venkově, kde se nejprve nechá svést svůdným aristokratickým hostitelem. Když však odhalí zvrácená tajemství v historii své rodiny a znepokojivé úmysly skrývající se za jejich hříšnou štědrostí, promění se její návštěva v noční můru a boj o přežití. (Falcon)

kotrlak

Anglický upíři dostali chut´na "dark meat". Už bylo načase aby taky zavedli 'diversity, equity, and inclusion'. ()

Vena69

Velice nudné, jednoduché, bez jakéhokoliv nápadu, strašně pomalé a předvídatelné - The Invitation jsem si opravdu neužil. V hlavních rolích se zde sice objevují asi ti nejkrásnější 2 lidé, které jsem kdy viděl, ale hlavní postava je dost nezajímavá a trochu nesympatická. Mezi Nathalie Emmanuel a Thomasem Dohertym je tady pár romantických scén, které jsou sice docela fajn, ale od The Invitation jsem čekal něco jiného - horor. A právě ten je kompletně o ničem - hororové scény jsou opravdu slabé a když se konečně začne něco dít (asi až po hodině), je to opravdu zklamání - žádné napětí, žádná dobrá akce, žádné strašení, žádný zajímavý vizuál, žádné překvapení. 1/5 za ty romantické scény. ()

CreepyJoe

Akce: 10 %  Horor: 70 % komedie: 0 % Drama: 0 % Thriller: 20 %  Klasický upíří horor s celkem vyčpělou zápletkou a plný klišé, přesto se mi zpracování líbilo, škoda jen, že nebylo více bizzardních interiérů. Ohledně castingu Nathalie Emmanuel je prostě v současnosti nejvíc top sexy snědá herečka, pro kterou  mám slabost a velmi dobře v roli zaválila, doufám, že se dočká i serióznějších dramatických rolí. Ve filmu upřímně řečeno nemám moc rád šoustačky, spíš preferuji, když je akt jen naznačen, tady choulostivá scéna byla natočena dobře,  že by i to snad posvětil i Papež, teda kdyby nebylo předmětem co si ďábelského. Upřímně horory na téma upíři považuji povětšinou za odpad, avšak tady to bylo poměrně inteligentně zpracované a pro nepravidelné diváky horou to může celkem fajn film. ()

Vlkona

Rozhodne neodporúčam pozerať ten film, je to strašná hovadina a obrovský mix všetkého - ten film ma totálne a nechutne frustroval. Mala som pocit, že najprv pozerám film podobný The Conjuring/seriál Lucifer a zrazu vidím paródiu na Van Helsinga a trápny Twilight... Film poukazoval na strašne veľa zbytočnosti a pomiešali niekoľko kultúr a tradícií dokopy - bez rozmyslu. Taliansko - Slovanské meno v anglickom prostredí s gotickým nábytkom, hlavná hrdinka mulatka, ruská svadba s ruskými krojmi, maďarská rodina, antagonista má hranatú hubu ako typický škandinávčan, upíri s transylvánie ... boha už tam chýba len atlantída a eskimáci 🤦🤦🤦 Logiku v tom filme nehľadajte, pretože zbytočne hovorili o nejakých mäsožravých vtákoch aby ste si ich zapamätali a vyfrustrovali svojou zbytočnosťou. Potom tu máme Lucifera, ktorý sa kŕmi chyžnými a potrebuje nevestu... ktorá sa volá [hanfáry prosím!] EVIE!!! ... áno... celý film je postavený na tom, že máme česť zo samotným diablom a referuje jeho meno, postavenie, správanie, symboliká aby sme očakávali samotné žhavé peklo plné tajomstiev, démonov, netvorov, rôznych portálov a komnát, najvyšší temný pán, mocný vládca pekla, číre zlo a popritom šarmantný, okuzlujúci a charizmatický tvor!!! ... - je v skutočnosti len trápny pochcaný upír... 🤦🤦🤦 ............. toto ma bude frustrovať do smrti, hneď ráno idem navštíviť svojho psychiatra :D ()

Coody

No to byla kravina.., low cost film s ženskou emancipací v pozadí.., trapné a nevkusné.., herecké výkony směšné, režije ubohá.., masky žádné.. ()

lineker

Prokleté rodinné vazby. Žádná těžká hororová váha to rozhodně není. Spíš film na nějaký deštivý podzimní večer, kdy dostanete chuť na trochu toho softstrachu. Já dle hodnocení, čekal horší průběh. Film má hlavu i patu a vcelku fajn herecké obsazení. Žádny mega propadák to není. ()

Dakota1978

Bohužel tomu nechybělo jen něco, ale chybělo toho celkem dost. Chybělo napětí, přesvědčivá kostra scénáře, atmosféra, lepší vizuál atd atd. Abych nebyl jen negativní - ne všichni herci byli špatní a taky kamera se mi líbila. Zacíleno asi na "teen" diváky, navíc moc uhlazené a vyprecizované, předvídatelné... Stačí jen jednou a i tak se skřípěním zubů. Škoda... ()

ZuzuB9

príde mi to ako romantický film s nádychom záhadná. Medzi hlavnými hrdinami to od počiatku iskrí. uvažujem či ju donútil silou mysle, aby mu podľahla, no skôr mi to tak nepríde ....no každopádne skôr ako sa dozvie skutočný dôvod prečo tam je, sama mu skočí do náručia. Hlavná hrdinka je poslednou ženou  jedného zo 4 významných, starých rodov. aby sa sila rodov upevnila a prosperovala, musia byť všetky 4 rody prepojené.  Hlavná hrdinka sa cíti osamelá, po smrti mamy, takže sa teší, že má rodinu o ktorej nevedela, Pozývajú ju na svadbu a pritom ešte netuší, že to bude  jej vlastná svadba. stretáva sa aj s ďalšími dvoma nevestami, ktoré svoju úlohu prijali. no keď sa Evie dozvedá pravdu, rozhodne sa utiecť, aj keď podľahla šarmu majiteľa, a proti novej úlohe bojuje. jej život však priamo nie je ohrozený, keďže je pre rod veľmi dôležitá. Neviem či by som im aj nepriala, aby ostali spolu... ()

005

Upíří červená knihovna. Vše hrozně předvídatelné a tak se nemáte ani čeho bát nebo leknout. ()