Reklama

Reklama

Koi wa Sekai Seifuku no Ato de

(seriál)
  • Japonsko 恋は世界征服のあとで (více)
Trailer

Epizody(12)

Obsahy(1)

Freezing Sentai Gelato 5 je pětice hrdinů, kteří ochraňují Japonsko před strašlivou temnou organizací Gecko, která touží po ovládnutí světa. Vůdcem této pětice je Fudó Aikawa alias Rudý Gelato, mladík na vrcholu sil, opravdový vzor pro své kolegy, který každou volnou chvíli tráví cvičením v posilovně, aby si udržel formu. Na straně temné organizace zpravidla vede bojovníky do boje Desumi Magahara v kostýmu Princezny Smrťáků, neohrožená válečnice, která se v boji vyrovná i tomu nejsilnějšímu soupeři. Setkání Fudóa a Desumi na bojišti bylo velkolepé a osudové, ovšem v naprosto jiném ohledu, než by si kdokoli mohl představit. Od prvního okamžiku totiž nemůže Fudó dostat Desumi z hlavy, snaží se o ní zjistit co nejvíc, ale ne proto, že by chtěl poznat svého nepřítele, ale protože se do dívky jednoduše zamiloval. Jak ale může fungovat láska mezi úhlavními nepřáteli? A co když Desumi bude vůči jeho citům chladná? Díky postrčení od moudrého doktora, který se o hrdiny stará, se Fudó rozhodl tohle vše zjistit a k jeho velkému překvapení se jeho vyznání nakonec setká s přijetím. Tak začíná romantický příběh mezi dvěma mladými lidmi, kteří musí pro všechny kolem působit jako nesmiřitelní nepřátele, ovšem zároveň se snaží najít jakoukoli společnou chvíli k objevování rozkvétající vzájemné lásky… (Jeoffrey)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (2)

q66 

všechny recenze uživatele

Mohlo to být o trochu konceptuálně ambicióznější, ale jinak jde o vcelku bezchybnou podívanou; není tu ani jedna špatná epizoda (i když se samozřejmě kvalitativně liší), není to hloupé ani plytké, je tu dobře konstruovaný scénář, sympatický hlavní pár, funkční humor, kvalitní produkce, a celkově jde o perfektně balancovanou a zábavnou záležitost - z nových věcí určitě anime sezóny. 8/10 ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Asi hlavně díky Miss Kuroicu z minulé sezóny mě už ani tak moc nepřekvapuje, že vtipná a zábavná pocta a zároveň i parodie na super sentai série může být i pro mě (který toho o těchto sériích zase až tak moc neví a nikdy ho nelákaly) hodně zábavnou a kvalitní podívanou. Love After World Domination se nese v obdobně příjemném a nápaditém duchu, překrucuje některá ta zaběhnutá klišé tohoto superhrdinského žánru, opět přidává originální a někdy až nečekaný pohled do zákulisí světa hrdinů a padouchů a k tomu tu tentokrát máme i romantický přesah ve stylu zakázané lásky mezi úhlavními nepřáteli. Takže Super Sentai Romeo a Julie! Hlavní duo je mi sympatické, Desumi je roztomilá a Fudó také není k zahození, navíc toho oba o lásce moc nevědí, protože k ní doteď neměli moc příležitostí. Takže je to taková ta pozvolná, milá, někdy skoro až štěněčí romantika, která se ale neustále někam posouvá, dokáže vyloudit spokojený úsměv na tváři a dojem, že musím postavám fandit a to vše v kombinaci s pár dobrými vtípky na super sentai prostředí a neustálou snahou celý tenhle zakázaný vztah utajit před ostatními. No a právě díky tomu romantickému koření jsem si tuhle podívanou užil ještě o chloupek víc, než již zmíněnou Miss Kuroicu. 7,5/10 ()

Reklama

Galerie (644)

Reklama

Reklama