Baja Oklahoma (TV film)

Baja Oklahoma

USA, 1988, 105 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Po dvaceti letech se servírka Juanita opět setkává se svým někdejším přítelem. Z kdysi romantických milenců jsou dnes zralí lidé, ale láska nezestárla..... Kamera - Michael Ballhaus. Scénář - Dan Jenkins(3.6.2011)

• danecek24

46. Zlatý Glóbus za rok 1988 - nominace (1) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Swoosie Kurtz(2.3.2009)

Baja Oklahoma je název písničky, kterou složila hlavní hrdinka Juanita v tomto jednoduchém melodramatickém příběhu o ztracené a znovu nalezené lásce. Herecky mě spíš než ona, zaujala několika vtipnými momenty její temperamentní přítelkyně v podání Swoosie Kurtz a taky její dcera, kterou představovala tehdy začínající Julia Roberts. Ponecháme-li stranou epizodu s drogami, byl to snímek plný vzpomínek a country muziky, které tam ale na můj vkus mohlo být ještě daleko víc, zvláště když v závěru vystoupil i legendární zpěvák Willie Nelson. Bylo by to v životě fajn, kdyby ti, kteří nás kdysi opustili se k nám zase po čase vrátili zpět.(12.2.2012)