V ovzduší na Harford Road se vznáší chtíč a nabručené, upjaté Sylvii Sticklesové se to vůbec nezamlouvá. Přestože Sylviin pohledný manžel Vaughn by ochotně plnil manželské povinnosti, Sylvia prostě nemá zájem - musí vychovávat svou značně exhibicionistickou dceru Caprice. Go-Go tanečnice Caprice a její nepřirozeně zvětšené poprsí jsou právě teď v domácím vězení, které jí bylo nařízeno po několika nudistických výstupech... (oficiální text distributora)

Mikecat

Námet dobrý prevedenie fajn asi tak prvých cca 30 min. Potom dolu vodou a záver je úplne trápne fiasko plné škreku a chaosu, škoda, mohla to byť dobrá komédia. ()

Lancer

Nevím, jak hodnotit. Pustil bych si to klidně znovu, ale nejdřív by to chtělo nějaký hulivo a partu podobně naladěnejch kámošů, s kterýma se týhle píčovině budeme smát. Ořesně krásné, ukrutně špatné...úchylárna. Co jsem nepochopil, že to dávali na Nově na Štědrý večer :o) ()

Tempest

Patrně nejujetější film, který jsem kdy viděl. Úchyláci versus asexuálové, tvrdý boj, při kterém hlavně duněly hlavy. Hlavní hrdinkou je upjatá žena v domácnosti (středního věku), která se po ráně do hlavy stane sexuální dračicí. O sexu se tady hlavně mluví, ale zato pořád a naprosto bez servítků. Ve filmu jsou všechny možné i nemožné sexuální úchylky (zajímavá byla sexuální vzrušivost ze špíny, doma bych někoho takovýho nechtěl, ostatně jako většinu jeho "spoluúchyláků"). Zajímavá byla Selma Blair, málem jsem jí s tím obřím poprsím nepoznal (ale ty prsa byly fakt strašný). Mohla to být dobrá komedie, ale někdy ztrácela dost tempo a nakonec se jakýkoliv smysl úplně ztratil, scénarista (a možná i režisér) už musel být na konci naloženej v lihu. ()

agent00074

Jendím slovem šílenost: lidé bez zábran, fetišisti všeho druhu, extrémní scény i scénář, bizadní nehody...to je jen slabý odvárek z tohoto crazy-filmu.. děj vpodstatě spočívá vtom, že člověk kterému se stane nehoda a bouchne se při ní do hlavy stane se tzv. "sexoholikem" - takový člověk pak má určitou "úchylku". Hl. hrdinka se po změně stane dravou šelmou toužící jen po ukojení jejího chtíče (ne není to pornofilm - tolik toho tam zas vidět není) ale dětem bych ho nedoporučoval..heh...úroveň sice nízká ale nejednou jsem se zasmál ať už vtipu či biradnosti situací - od klidného začátku až po "grandiózní" finále kde se dějí věci opravdu neskutečné (celá čtvrť už jsou sexoholici, mlátí se navzájem hlavou o hlavu, exkrement Davida Hasselhoffa zasahující jedno z lidí do hlavy a ejakulace jednoho z hrdinů hlavou) prostě šílenost ale za srandu dávám 3* ()

lilylove

Vůbec nevím jak toto ohodnotit.V podstatě je to hrozná kravina,ale pár scének na zasmání se najde.Samozřejmě je tam hodně trapných scének.Ale je to zase taková oddechovka,kde se nic neřeší. ()

Pythonator

Starý známý prasák John Waters natočil další oplzlou kravinu. Je to ovšem kravina místy velice zábavná a tak blbá, že se prostě musíte smát. Johnny Knoxville to hovado zahrát umí a Selma Blair je rozkošná (teda kdyby na hrudi neměla ty gigantické cecky). Těžko říct, jestli si film dělá prdel ze sexoholiků, nebo se spíše snaží propagovat sexoholismus. Je to prostě tak ujetá fraška, že se něco podobného jen těžko hledá. ()

Stingray

Jedna hvězda za ty ohromný melouny Selmy Blair! Jinak sem se několikrát pokoušel praštit do hlavy čímkoliv a stále ten film nechápu. (respektive důvod jeho vzniku). ()

gabo1

Áno! Som úchyl a nehanbím sa za to! Skvelá hovadina na výnimočné príležitosti a povinná jazda pre fanúšikov midnight movies. ()

DJago odpad!

Nejhorší film co jsem kdy viděl. Nemohl jsem ani vydržet dodívat se do konce. Naprosto bez jediné vtipné situace. Ani jediná sekunda se nedá tomuto filmu dát za plus. Děs, běs, hrůza, trapas, ...... nemám slov k hrůze tohoto filmu. ()

Mia_Wallace

Nejvíc bizarní, úchylný a ujetý film, co jsem kdy viděla a proto se mi tak líbí (a taky kvůli výběru herců).I když moc nemusím filmy o sexu, tenhle mě prostě chytil a rozesmál, ačkoliv v něm není nic jiného než sex a spousta dvojsmyslů. ()