V ovzduší na Harford Road se vznáší chtíč a nabručené, upjaté Sylvii Sticklesové se to vůbec nezamlouvá. Přestože Sylviin pohledný manžel Vaughn by ochotně plnil manželské povinnosti, Sylvia prostě nemá zájem - musí vychovávat svou značně exhibicionistickou dceru Caprice. Go-Go tanečnice Caprice a její nepřirozeně zvětšené poprsí jsou právě teď v domácím vězení, které jí bylo nařízeno po několika nudistických výstupech... (oficiální text distributora)

Ricky_CZ

Nemá to smysl a nemá to ani úroveň. Ale když sedíte s partou přátel, kdy má každý v žíle tak 2,5 promile, tak se tomu neubráníte a jen se řehtáte :)Prostě ujetá zvrhlost, kdy obzvláště Ray Ray v podání Johnyho Knoxvilla chytí za srdce každého z -nás-. Ale chápu ostatní :) Slušně zvrhlých 50% ()

LBsmoke

jedna hvězda protože waters je fakt nejvymrdanější střevo v hollywoodu. takovou kravovinu nikde nikde neuvidite ()

Aldanar odpad!

Fekalní humus, pitvořící se herci... Komedie mám rád, ale todle? Málem jsem vyzvracel štědrovečerního kapra :-( ()

Ba-jo

Byl to můj nejvíc nejúchylnější film, který jsem kdy viděl a možná proto jsem od něj v úžasu co je vše možné nemohl odtrhnout oči. ()

KuZd

to bylo tak strasny, az se mi to libilo!:-) Fekalni, nadrzenecky humor - a v mire, ktera daleko presahuje hranici vkusu! O, ale presto me to bavilo! Videno na MFF KV. ()

bolf!k odpad!

je mozna pravda to co tvrdi Radko(o tom zbozstienym sexu v americe a tak) ale na todle sem se vydrzel divat asi 40 minut a dost...fakt film na pi*u ()

lxbch

Tak to byl hodně ujetej film. Ale bohužel ne tím správným směrem. Několika málo věcem se člověk zasmál, ale celkový dojem je, ehm, poněkud chabý, abych byl slušný. ()

bakeero

Zábavné to nebylo, vtipné to nebylo, šokující to nebylo. Trapné a nudné to bylo. Po dlouhé době vyloženě ztráta času :-( ()

viky13

Z nějakýho důvodu mě tahle sexitická a nereáná komedie bavila. Nevím jestli mě to má znervozňovat nebo přímo děsit ,ale mě nedělalo problém to shlédnout a ani se mi při tom nezvedl kufr. ()

Pauliee odpad!

Ja fakt nechápem ako to mohol niekto dopozerať až do konca. Úplne amatérsky nízkorozpočtový film s trápnymi pseudo špeciálnymi efektmi kde do filmu, ktorý je celý o sexe nevedeli obsadiť aspoň pekné herečky, čo fakt študovali herectvo a nie obyčajnú ženu do hlavnej roli, čo vyzerala akoby stála prvý krát pred kameru a v živote nesexovala lebo to hrá fakt hrozne. A možno je to totálna hlúposť režiséra, keď niečo také dal do filmu. Film som po polhodine prepol a pred koncom som ešte skúsil pozrieť, že čo sa v tom deje. A vôbec ma neprekvapilo, že sa dialo presne to isté čo pred hodinou proste žiaden posun v deji. V celku je to fakt trápny film, kde sa nedá zasmiať, akurát tak na neschopnosti všetkých čo tvorili tento film. ()

Cortesz

Občas to bylo sranda, ale proboha co to mělo znamenat? Nevkusná, americká prasárna, prej erotická, a kde? Měl jsem jít raději spát, udělal bych lépe, jednu hvězdu dávám za toho magora Knoxville a za občas vydařenej vtípek, jinak to byla nechutná záležitost. ()

MartyMcFly89

Tento film mě moc nezaujal, většina prezentovaných věcí mi přišla spíše hnusná a odporná (tím antipatickým, odpuzujícím účinkem, ne hnusnost vraždění zombíků v horrorech), totálně mě nezaujala. Na film jsem se podíval hlavně kvůli Johnnymu Knoxville, ale i ten mě zklamal. Celkem se mi líbili jeho žertíky z různých štací (nejen pořadů a seriálů, ale i jedné hry - Tony Hawks Pro Skater - Underground 2), ale nenaplnil mé očekávání. Ještě, že jsem ztratil jen 77 minut života, při kterých jsem tomu stejně nevěnoval moc pozornosti. 15%. ()