Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agent FBI Richard Bulit ztratí při ozbrojené konfrontaci s kolumbijskou narkomafií svého věrného černého parťáka, který skončí v komatu v nemocnici. Šéf ostřílenému profesionálovi přidělí nového kolegu - nemotorného, ale snaživého agenta Douglase Rippera. Ten dosud nikdy nebyl v akci, je však zdatným teoretikem: dosud přednášel budoucím agentům FBI na akademii ve Washingtonu. Ani jeden z mužů není svým novým parťákem příliš nadšený, na rozmíšky však není čas: čeká je vyšetřování spletité vraždy maloměstské striptérky Pamely Rose... V něm hraje důležitou roli každý ze svědků a zároveň podezřelých, především tajemný Phil Canon přezdívaný Quasimodo, šerif Steve Marley i krásná Ginger, do které se Ripper zamiluje... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (33)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Není to zase až tak špatné, jak by se mohlo zdát. Jen je to zoufale nudné, většinu času nevtipné a místy dost trapné. Stále však o třídu lepší než-li pokročilé díly Scary Movie. Je to styl absurdního humoru, který byl i u Asterixe a Obelixe: Mise Kleopatra. Jen s tím rozdílem, že tady to není vtipné. Tedy takřka. Jsou tu dva gagy, které doslova dostanou do kolen. Což činí průměr jednoho zasmání na cca osmačtyřicet minut stopáže. Záleží na pouze na vás, zda vám to k dobrému zážitku u "parodie" stačí. ()

Reklama

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Zaujímavé, aký je tu zlý priemer - ja som sa na tom výborne bavila :-) Možno je trochu problém v tom, že toto je film z roku 2003, ale je natočený v duchu paródií 80. a 90. rokov. Kadencia parodických prvkov ma privádzala takmer do eufórie. Asi každú minútu si robili srandu z nejakého klišé alebo žánrovky. Bláznivé paródie milujem - je úplne v pohode aj ak sú absurdné, prípadne do určitej miery cielene dementné. Tak to má byť. No a "Pamela Rose" je taká šialená, že som sa nemohla nesmiať :-) Francúzska pocta typicky americkému žánru. Pre mňa vydarená. ()

aluna 

všechny recenze uživatele

Já jsem se zasmála jako už dlouho ne. Trošku mi to připomínalo humor Bláznivejch střel, kterej (na rozdíl od řady lidí z mýho okolí, který tomu "bělovlasýmu dědkovi" nemůžou přijít na jméno) hodně žeru. Nesrovnávejte hloupost postav s hloupostí humoru...a navíc - agentů FBI jako reklamy na inteligenci státních orgánů není nikdy dost. ()

Pythonator 

všechny recenze uživatele

Panečku, to je ale odpadů a názorů typu: ''Ani jednou jsem se nezasmál'', že nestačím zírat. Přitom se nejedná o stupidní film. Tahle komedie je sice nudnějšího rázu a nedokáže dostatečně zaujmout příběhem či postavami, ale zato je našlapaná hromadou geniálních frků řekl bych až v Zuckerovském stylu. Kdo se ani jednou nezasmál, se buď díval jinam nebo to jeho malý mozek nepobral. ''Sledoval tě někdo?'' ''Ne. Smazal jsem svoje stopy pneumatik a zametl jsem za sebou. Proto jdu tak pozdě.'' ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama