Profesionální lovec 2

Brian Davie

Kostýmy:

Barb Nixon
  • EddieIron

To se vám takhle poštěstí, že máte zánět sedacího nervu, který vás velmi často vzbudí uprostřed noci. Následně neprozřetelně zapnete televizi a tam právě začíná tenhle film. A už přibližně v půlce si říkáte, co jste komu udělal, že nestačí ta bolest, kterou musíte vytrpět, teď ještě navíc taková hrůza na obrazovce.(17.2.2015)

• bobin

Já tyhlety Dudikoffovy kreténismy mám docela rád. Můžu si při tom vařit večeři, kávu, dopřávat si slivovičky a o nic nepřijdu. Děj to totiž nemá. Stále se někdo mlátí, střílí, něco exploduje a devastuje.....prostě večerní pohoda. Akční odpadlík Dudikoff totiž nikdy nezklame. Skončí nezraněn a zlosyna potrestá.(10.11.2012)

• Haymar

Šéf inspektor Clouseau má svůj americký klon - jmenuje se Jersey Bellini a je to lovec lidí... A místo Kató má parťačku B.B. (asi Brunette Bitch)... Jako parodie to bylo k popukání, ale oni to páni tvůrci bohužel asi mysleli vážně... Při scéně, kdy si Dudikoff vzal plážový slunečník - coby štít proti kulkám - jsem vypnul TV !(21.4.2008)

• Cortesz

Po tom hodnocení co je tady a těch komentářích jsem si řekl, že se na to podívám, když mám možnost, protože to vysílala TV nova. A měli jste všichni pravdu. Je to fakt otřesné po všech stránkách hlavně ty souboje ty byli tak směšné, že jsem se musel smát. Jednu hvězdu dávám jen za Dudikoffa, kterej mi připadá, že se snaží hrát a na tom jeho xichtu dokáže ukázat grimasu, která se zrovna hodí do emoční situace a dokonce se umí normálně usmát a nevypadá to jako křeč ( například u jeho kolegů jako Van Damme, Lundgren a možná i Stallone s Arnoldem, ale ty bych nezmiňoval, protože ti něco dokázali, ovšem myslím jen poslední dva zmiňované). Dudikoff se mi prostě líbil jako herec a myslím si prostě, že hrát možná i trochu uměl, ale vlezl do takových "sraček" a tím si podepsal ortel. Škoda. Mohl bejt vyjímka mezi akčníma hercama a mohl se pyšnit tím, že hraje. Ovšem co mě zde v tomto filmu maximálně iritovalo byla postava Lisa Howard, je to především strašně nepřitažlivá žena a jako herečka je na odpis. Zbytek nehodlám komentovat. Zkrátka kdo viděl ví a kdo neviděl uvěří zdejším komentářům a hodnocení a neudělá takovou blbost jako já a raději půjde spát než aby ztrácel necelé 2 hodiny života kvůli této odpornosti.(18.4.2008)

Volné pokračování akční komedie o lovcích lidí, kde si sekundují Michael Dudikoff a Lisa Howard, je už bohužel o poznání horší. I zde tu sice není nic bráno vážně a všechny výstřelky v ději, postavách i v akci jsou vzaty zcela nadneseně, uvolněně a bez sebemenšího sebezapření, ale co fungovalo minule, tady už zůstalo nějak mimo. Sice i zde není snaha vytvářet zběsilou akci ani za břicho popadající humor, ale celkově to vypadá, jakoby tvůrcům došel dech. Pro TV jako oddychovka však zcela postačí.(15.3.2016)