poster

Profesionální lovec 2

 • USA

  Hardball

 • USA

  Bounty Hunters 2: Hardball

 • Slovensko

  Profesionálny lovec 2

Akční / Drama

USA, 1997, 97 min

Kamera:

Brian Pearson

Hudba:

Leon Aronson

Producenti:

John Dunning

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Brian Davie

Kostýmy:

Barb Nixon
(další profese)
 • Campbell
  ***

  Já mám prostě pro tuhle béčkovou dvoudílnou sérii slabost, Dudikoffa jsem nikdy moc nemusel, ale tohle je vyjímka. Film je šíleně stupidní, několik scén by si zasloužilo oskara ze nejdebilnější provedení. Hlášky jsou tak stupidní až jsou zábavné. Ano je to prostě šit film ale mě se tak neskutečně líbí:-)(27.11.2010)

 • EddieIron
  odpad!

  To se vám takhle poštěstí, že máte zánět sedacího nervu, který vás velmi často vzbudí uprostřed noci. Následně neprozřetelně zapnete televizi a tam právě začíná tenhle film. A už přibližně v půlce si říkáte, co jste komu udělal, že nestačí ta bolest, kterou musíte vytrpět, teď ještě navíc taková hrůza na obrazovce.(17.2.2015)

 • Haymar
  odpad!

  Šéf inspektor Clouseau má svůj americký klon - jmenuje se Jersey Bellini a je to lovec lidí... A místo Kató má parťačku B.B. (asi Brunette Bitch)... Jako parodie to bylo k popukání, ale oni to páni tvůrci bohužel asi mysleli vážně... Při scéně, kdy si Dudikoff vzal plážový slunečník - coby štít proti kulkám - jsem vypnul TV !(21.4.2008)

 • MickeyStuma
  ***

  Volné pokračování akční komedie o lovcích lidí, kde si sekundují Michael Dudikoff a Lisa Howard, je už bohužel o poznání horší. I zde tu sice není nic bráno vážně a všechny výstřelky v ději, postavách i v akci jsou vzaty zcela nadneseně, uvolněně a bez sebemenšího sebezapření, ale co fungovalo minule, tady už zůstalo nějak mimo. Sice i zde není snaha vytvářet zběsilou akci ani za břicho popadající humor, ale celkově to vypadá, jakoby tvůrcům došel dech. Pro TV jako oddychovka však zcela postačí.(15.3.2016)

 • Gilmour93
  *

  Rádoby akčně-komediální výkon klauna Míši bych nejraději okomentoval slovníkem nepojištěného dlaždiče s Touretteovým syndromem, kterému zrovna spadla na palec patnáctikilová dlaždice, ale kvůli Tonymu Curtisovi zachovám dekorum a napíšu jen, že nikdo není dokonalý... U jmen Dudikoff či Hasselhoff mě napadá, že ty poslední tři písmena jejich příjmení jsou návod, do jakého módu už dávno měli uvést své herecké kariéry..(17.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace