poster

Zlaté dítě

 • anglický

  The Golden Child

 • slovenský

  Zlaté dieťa

Akční / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1986, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  **

  Film by sa dal rozdeliť na dve polovice - prvá v USA je kriminálka a druhá v Tibete je fantasy. Väčšie očakávania som mal od tej prvej, ale paradoxne lepší je ostatok (je aspoň trochu vtipná). Murphyho hlášky nefungujú (takmer nie sú), ukecanosť je obmedzená a jediné, čo môže film pozdvihnúť je fajn hudba. Klasický synth soundtrack 80's. PS: umučiť toho, komu prišiel ako dobrý nápad nechať Hassona dabovať Murphyho!!! Topoľský forever!(29.4.2006)

 • anderson
  ****

  Réžia slovenského znenia (SPF 1989) = ALŽBETA DOMASTOVÁ - Dokonalý slovenský kinodabing SPF už asi navždy zmizol v prepadlisku dejín, ale neoficiálne je stále na svete! Murphyho tam daboval MIRO NOGA a dialógy boli geniálne. Tajne dúfam, že raz bude opäť uvedený aj oficiálne, napriek existencii dvoch ďalších redabingov pre Markízu a JOJ. (16.7.2009)(16.7.2009)

 • Corpsegrinder
  ****

  Stylem to sice připomíná Velké nesnáze v Malé Číně ale kvalitou je to úplně jinde. I tak jde ale o docela vtipnou komedii která se sice pomalu rozjíždí ale zhruba od půlky za to stojí. Pár scén je památnejch (skrečování v klášteře, POLIB MI PRDEL TOHLE JE MŮJ SEN A TY STEJNĚ ZA CHVÍLI ZMIZÍŠ a taky všechny scény s Victorem Wongem (vzal jste mi stodolarovku A MÁM SE Z TOHO POSRAT NEBO CO? + kolik lidí tuhle zkoušku přežilo NIKDO nikdo? nikdo??? až se vrátim nakopu ti prdel!)).(26.11.2012)

 • jericho001
  ***

  Není to zase až tak špatný,ale Beverly Hills Cop to není.Sem-tam se tu najdou vady na kráse,Eddie prakticky celou dobu nezavře hubu(i když někdy má slušnou hlášku) a masky stojí za prd.Zase na druhou stranu na tu mladou tibeťanku se hezky koukalo a scéna v bludišti když jde Eddie se sklinkou vody je taky dobrá.Takže nakonec takový průměr.(26.2.2013)

 • MickeyStuma
  ****

  Ve své době úžasný snímek, který už bohužel ohlodal zub času. Triky viditelně nedokonalé a kulisy svojí umělostí doslova září. Z nostalgického pohledu však stále ještě určité kouzlo má. 80. léta jak vyšitá a Eddie Murphy v celé své kráse. Nový dabing však zazdil veškerý um a humor, jaký si pamatuji z kina, což je ohromná škoda. Přesto se rád k tomuto dílu vracím. Je to taková dobrodružná pohádka pro dospělé.(12.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace