Bez kalhot: Poslední tanec

• USA Magic Mike's Last Dance (více)

"Magic" Mike Lane (Channing Tatum) se po delší pauze opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Mike se vydává do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace s bohatou ženou (Salma Hayek Pinault), která má pro něj neodolatelnou nabídku..., ale také vlastní tajný plán. (Vertical Entertainment)

Simona.M odpad!

Hlavná príbehová premisa je ukradnutá wattpadovka 14 ročnej adolescentky v hlavnej úlohe s oporným stĺpom menom Ch. Tatum. Snaha o prepojenie divadla so striptízom bol úlet, ktorý vyústil v lacné porno cez oblečenie. ()

zitush

Najlepšia scéna - tanec v "daždi" na konci filmu s neuveriteľnou tanečnicou Kylie Shea ... to, že Channing tancovať vie, je už dávno jasné ;) ()

Heywood

Tanečníci byli skvělí včetně tatumáče (ten je léta dobrý). Pak to ale přijde a vyjma "komorníka" to začne dostávat trhliny. Průvodní poučovačky jsou otravné, až to bolí. Hayek má nejen hnusný hlas, ale i hroznou angličtinu. Příběh rozvádějící se paničky, co se do ní zakouká striptér... kdeže to bylo? Ashton Kutcher a Demi Moore? Trapný začátek a ještě trapnější konec, tady to oživovat když madam je navíc zvyklá na přepych a najednou bude švorc? Ale Sněhurka už to dávno není..Příběh, kterému se těžko v reálném světě uvěří. Do toho ty přepálené stopáže jednotlivých sekvencí. Někdy to bylo až útrpné. Limonádový konec nebyl vyvrcholením, ale pitomostí, role adoptované dcerušky byla nadbytečná a bez přínosu, a nakonec se ukáže, že dejte striptérovi číšníkovi šanci a je z něj choreograf, hlavní hrdina i rejža a ještě k tomu vládne intelektem absolventa minimálně Yale. To se ale divácky spolknout fakt nedalo. 40% ()

bonovox

Rozlúčka s postavou Mikea dopadla ako tak uspokojivo. Po vydarenom úvode však prichádza v druhej polovicu slabší scenár a miestami hrozné dialógy. Veľa však zachraňuje kvalitná tanečná choreografia, hlavne v podaní Channinga. Trochu mi tu ale vadil herecký prejav Salmy Hayek. 50% ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

funkyman

to je naozaj tragedia co ten SS urobil..a s dvojicou, ktora naozaj patri medzi najhorsich hercov sucasnosti..peniaze na to samozrejme nebol problem zohnat-to stacilo drgnut do manzela tej prehravajucej nestastnice...ludia prec od toho, radsej navstivte najblizsi lunapark a tam si to rozdajte "v Tanci" so svojou polovickou...hudba a tanec je everything...aspon v tom maju v tomto strasidelnom zlatanci pravdu ()

Sopholojong

Ako to ta Salma robi, ze je vo svojich 56-tich rokoch stale taka mrdava mrcha? Kto tu svoju pracu odvadza najpodradnejsie je prekvapujuco Steven Soderbergh, nastaveny v mode "step-up" nez vyzivajuci sa vo svojej inovatorskej forme (atypical camera angles, filtre, dokonala chemia zvuku a hudby). Tu je citit az v zaverecnom divadelnom megapredstaveni, ktore sice nie je dokonale, ale choreograficky prespekulovane a prave dazdova scena baletka vs. Mike je ukazkou preciznej zvukovo-hudobno-kameramanskej symbiozy a la Soderbergh. Akurat ta romanticko-moralna bajka vinuca sa skoro hodinou a pol casu je na 30-percentnu facku. 5/10, i to vdaka spominanemu finisu. ()

bigmatko

tri hviezdy majú svoje opodstatnenie. Dve sú pre Salmu a jej vizuálne zvýraznenie priestoru v oblasti hrudnej, ktorou dominuje v každom momente kedy sa objaví na plátne. Dve hviezdy zároveň za jediné dve scény, ktoré mali v celom filme energiu. Tanec so Salmou a vodný tanec s tanečnicou. Zvyšok bolo kliše bez výrazu. čiže jedna hviezda je pre Tatuma, že si mohol užiť chvíle so Salmou. ()

mia.com

Muze mi nekdo vysvetlit, proc to melo probuh skoro dve hodiny? To byla takova utahana nuda! Pulku filmu jsem musela preskakat, protoze jinak bych nebyla schopna dosahnout konce. Jinak dej byl dost o nicem, s Magic Mikem to nemelo nic spolecneho a snad to byl vazne posledni tanec. Ac Tatum uz taky neni nejmladsi, Salma vypadala jako jeho matka, nemuzu si pomoct, a k tomu byla desne a to fakt desne otravna. Suma sumarum, par hezkych tanecku, ale jinak celkem zbytecny film. ()

Tibern

Ne, bohužel. Nejen že mi neseděla ta chemie mezi Hayek a Tatumem, i když mám oba rád, prostě jsem se nudil. ()

TeaWithMilk

Čistá zábava bez starostí z "konce světa". Vtipné a uvolňující, se skvěle fungující taneční dvojicí Salma-Channing. Ideální valentýnské filmové menu... ()

mirko123

Ďalší z rady filmov o pripravovanej šou a prekonávaní prekážok. Ako aj u iných, scenár nenáročný, až možno trochu príliš, a ide najmä o choreografiu čísel, bez ktorých by sa film zmestil do 10tich minút. A tu boli choreografie, aspoň podľa mňa, pekné, takže som dostal, čo som čakal. Nenáročnú zábavu, peknú na pohľad. A čo viac, všetky eroticky ladené tanečné čísla boli vo vzťahu muž - žena. ()

Syryanna

Opravdu zklamání, ale na odpad to až nespadlo. Jednička byla sociální drama, dvojka naprosto úžasná a vtipná jízda s neuvěřitelně zaranžovanými čísly, která teď kopíruje kdejaká strip skupina. A trojka? To Grande Finále? Chemie mezi Chanem a Salmou nulová, příběh o ničem. A taneční čísla? Až na pár momentů vše, co už jsme viděli, žádné nové figury, žádný nápady pro individuální čísla....TADY NĚKOMU DOŠEL DECH. Aspoň, že ze soundtracku jde něco vytáhnout, ale taky žádná sláva. Fakt škoda, těšila jsem se. ()

jara12

Třetí a pravděpodobně z hlediska nízkých tržeb finální díl této striptérské série drží kvalitu minulých dílů. Film nepřichází s ničím novým a osobní linka hlavní postavy, která tahala první díl kupředu, je také pryč. Finální choreografie, jenž trvá asi 20 minut, je natočená krásně a se skvělým osvětlení. Jde ale bohužel asi o jedinou zapamatovatelnou scénu. ()

peproch

Jako v prvním Magic Mike i zde vizuál a dráždění a vzrušení , respektive pokus o jeho filmování, převáží nad příběhem, který je jen doplňkový, charaktery a dramatem. A teď jde jen o to, jestli v čase všeobecně dostupného porna je toto zajímavé, jestli osobní fyzický šarm někoho těla umí vytvořit nejen erotický ale i umělecký zážitek. Stále tak trochu tomu věřím. ()

Marcel25

Nemôžem si pomôcť ale prišlo mi to hrozne nudné. Celá tá maskulinita otočená v prospech feminizmu, mi prišla byť veľmi prvoplánová (a to sa považujem za feminitu). Salma Hayek ako zrutená a hľadajúc žena bola fajn, ale Mike išile do úzatia len ako pasivny protagonista, čo mi prišlo byť na škodu. Chápem zámer tvrocov ale za mňa príliš jednoduché. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)